Start Forum Sprzęt Nawigacja Yanosik GT: asystent kierowcy w zupełnie nowej odsłonie (wideo)

Viewing 30 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od teraz, kierowcy ceniący sobie zalety dedykowanego urządzenia mogą skorzystać z odmienionego Yanosika. Dzisiaj ma miejsce premiera nowego urządzenia – Yanosik GT. Zasadniczą różnicą, która od razu rzuca się w oczy, jest wyposażenie Yanosika GT w kolorowy, czytelny wyświetlacz. Pokazywane są na nim m. in. zgłoszenia w formie graficznej, prędkość z jaką jedzie kierowca oraz liczba użytkowników online.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Yanosik GT: asystent kierowcy w zupełnie nowej odsłonie (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Yanosik to jest to, ale na komórce. Jako dodatkowy sprzęt nie bardzo wiedzę sens

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      A ja wierzę. Mój tata korzysta z wersji terminalowej, bo jest dla niego po prostu wygodniejsza. Super, że pojawił się Yanosik w nowej wersji 🙂 Ciekawe jak działa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      a jak to sie laczy z internetem?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      „Jak się zmienił w przeciągu” – „w przeciągu” to się można co najwyżej przeziębić hehe 😀
      powinno być „w ciągu”.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Super! fajnie, że Yanosik się rozwija, tym bardziej fajnie, że to polski produkt.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Czy ktoś może udzielić mi odpowiedzieć ilu jest aktywnych użytkowników w dolnośląskim a dokładnie w Legnicy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      chciałbym takiego na testy!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Polecam urządzenie w formie terminalu. W komórce działa tak samo, ale ma minus taki, że w momencie korzystania z telefonu ( rozmowa ) Yanosik nie spełnia swojej funkcji. Natomiast terminal działa niezależnie od innych urządzeń i spełnia swoją funkcję od momentu włączenia urządzenia do momentu wyłączenia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Wzrost liczby użytkowników i wzrost fałszywych zgłoszeń, ostatnio to już masakra

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      @hagrid – iCoyote ma u nas zdecydowanie za mało użytkowników, a do tego za jakiś czas będzie w Polsce płatny, jak w każdym innym kraju. A po co płacić jak można mieć polskiego Yanosika za darmo? A z tymi reklamami bym nie przesadzał. Przecież to co istotne się na ekranie mieści bez problemu. Ja kibicuję polskiemu projektowi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Słabo wygląda, urządzenie Coyote ma ładniejszy dotykowy ekran i limity prędkości. obecnie korzystam z darmowej aplikacji iCoyote, ale myślę o urządzeniu, bo działa również poza Polską

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      .kto wogole to kupuje? testowałem wszystkie 3 aplikacje (reklamoyanosika auto radar i icoyote) każda przez 1 tydzień czasu ogólne to nic nie warte gadżety). Yanosik najgorszy najwięcej użytkowników gdzieś w Polsce brak informacji czy chociażby jedna osoba jedzie przed nami i kupa zgłoszeń tych prawdziwych i tych fałszywych. Yanosik mało przejrzysty niebezpiecznie z niego korzystać, inne aplikacje brak użytkowników. Czy naprawdę ktoś kupuje takie terminale?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      wybrałem aplikację iCoyote, darmową jak wszystkie, ale ta wg mnie najlepiej przekazuje potrzebne informacje, nie ma rzeczy zbędnych na wyswietlaczu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      ilu jest użytkowników na podkarpaciu ? jeśli można ilu w Rzeszowie ?

    • MrBrightside
      Member
      Liczba postów: 7

      Ładnie się prezentuje ten nowy Yanosik. Dotychczas korzystałem na telefonie, ale zastanawiam się nad zakupem. System sam w sobie sprawdzony, bo jeżdżę z nim już od lat i wbrew temu co tutaj wypisują niektórzy nie ma problemów z fałszywkami, a najczęściej jak gdzieś jadę to miśki są już zaznaczone na trasie, więc głównie potwierdzam 😉 w Polsce zdecydowanie najskuteczniejszy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      YANOSIK JEST SUPER TEREZ CZEKAM AZ POJAWI SIE NOWY ,Z NIE JEDNEJ KONTROLI I MANDATU MNIE URATOWAL

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Yanosik ma 70.000 użytkowników online bo ktos pyta, używam go rok i jestem bardzo zadowolony. Coyote tez używam ale na testy ekran dotykowy to jest masakra a z komunikatamy tylko w wawie czasem są, poza to lepiej mieć Yanosik.
      Ogólnie fajnie ze jest nowy Yanosik GT on przynajmniej ma największą społeczność w Polsce i jest Polski nie kupie jakiegoś szajsu z Francji . i dorze ze ma normalne guziki do zgłaszania. Urządzenie się łączy z internetem bo jest transmisja danych na nim karta operatora jakiegoś nie wiem jakiego.
      Testy z tego co wiem się skończyły i teraz jest sprzedaż, z testami ja mam doszyć Coyota dotyk to lepiej nie gadać a z zgłoszeniami to nie ma ludzi no… Yanosik jak dla mnie wygrywa i rządzi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Poza ar używałem prawie wszystkiego, Yanosik to porażka a najlepsze są fałszywe alarmy, po porstu zawariowac można.. Poza tym tak jak mówi @Hopel tylko w Polsce jeszcze sie cos uszczknie a wyjedzcie poza granice.. dramat. Mam iCoyote i spoko sie jezdzi mapa wyrazna nic nie przeszkadza. Łatwo sie dodaje info. I jest sprawdzona w większej cześci kontynetnu. Wiec dla mnie bez porównania

    • MrBrightside
      Member
      Liczba postów: 7

      W mojej opinii Yanosik jest najlepszy 🙂 jak toś jeszcze nie ma to polecam

    • MrBrightside
      Member
      Liczba postów: 7

      @minister A co niby w tym takiego dziwnego? Yanosikowa apka ma reklamy i dzięki temu jest darmowa. Kojot ich nie ma bo za granicą aplikacja kosztuje! – i w Polsce też kosztować będzie. Kwestia czasu. Sami pisali w markecie, że wersja w tej postaci jest bezpłatna, ano jest bo zaraz wprowadzą inną, płatną. Także jak już węszyć teorię spiskową to raczej u iC.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja chcę Yanosika ,ale jak go zainstalować i skąd ściagnać ? Czy potrzebny jest Internet do jego obslugi?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      no i teraz terminal wyglada elegancko!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      trwa jeszcze promocja na niego? kupiłbym 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      dobrze leży w samochodzie, wpięty pod szybę, super sprawa mieć gt

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja używam coyote, i jednym z dużych plusów jest to, że można go obsługiwać głosem. No i w miarę sprawnie informuję o radarach, dzięki czemu, nie ukrywam, zaoszczędziłam już sporo money 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      dziś kupiłem nowego yanosika, od 2 alt jeżdziłem ze starym no i przeszkadzał ten brak wyświetlacza, teraz to pełna rewelka i wypas

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      super apka, tak trzymać!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ciekawe czy reklamodawcy Yanosika wiedzą, że najnowsza wersja androidowej aplikacji umożliwia użytkowanie zupełnie bez oglądania ich Spamu ? :-))))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      czy są reklamy czy nie aplikacja rewelacyjna ostatnio myślałem nawet, że udało mi się upolowac rekord uzytkowników 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Jesteśmy dystrybutorem Yanosika. Zapraszamy do zakupów, możliwy odbiór osobisty w Gdyni.
      http://radkom.pl/
      http://radkom.pl/index.php/sklep/produkty/yanosik

Viewing 30 reply threads
Reply To: Yanosik GT: asystent kierowcy w zupełnie nowej odsłonie (wideo)
Your information: