Start Forum Sprzęt Sony Xperia Z3: co już wiemy o flagowcu Sony

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Następcy Xperii Z2 spodziewamy się jesienią, podczas targów IFA 2014 we wrześniu. Teraz serwisie Weibo opublikowano kilka fotek urządzenia, które ma być chińską wersją Sony Xperia Z3 (D6653).

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Xperia Z3: co już wiemy o flagowcu Sony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      I niestety znów bedzie odgrzewany kotlet…a jak widze,ze kolejny smartfon z tym pierd…ym androidem to sie nie dobrze robi… czy to soniak,szajsung,hateciak znowu andek….mozolny,wolny i nudny system…mam np kupowac nowy telefon ktory jedyne co ma lepsze to moze apart foto i jeszcze jakby robiłby lepsze zdjecia to byłoby dobrze…mam xperie ion i robi lepsze zdjecia niz Z1 CZY Z2… duzo osob narzeka i jedzie po sysytemie WP,ze kafelki,ze mało aplikacji itp…ale to jest dopiero rozwijajacy sie system na smartfonach…miałem do czynienia z tym systemem i powiem szczerze pod wzgledem szybkosci i prostoty obsługi poprostu wymiata,jeszcze jak sie rozwinie funkcjonalnoscia to andek zostanie rozjechany na maxa… te kafelki sa rewelacyjne i nastepny moj fon to bedzie z tym systemem…i przy okazji smartfony z wyzszej połki z tym systemem robia coraz lepsze fotki niz soniaki itp…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      to kupuj sobie dalej badziewne telefony z windowsem czyli w 80% nokie ktore umarły juz dawno temu, mialem nokie w przeciagu 4 miesiecy 3 razy padl system pomimo ze wymieniali rdzen oprogramowania a nie samo orpogramowanie zenujacy system imitujacy ten ktory mamy na komputerach a tlumaczac Ci to prosto wyobraz sobie androida jako system na komputerze, cos co jest do wszystkiego jest do niczego nie bez powodu android ma 85% rynku telefonow komorkowych i urzadzen moblinych kup sobie ajfonika za 3000 ktory skladał chinczyc za miske ryzu a 99% twojej kasy trafi do ajfonowej kielni gdzie zostanie wydane na suszi

Viewing 2 reply threads
Reply To: Xperia Z3: co już wiemy o flagowcu Sony
Your information: