Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Xiaomi Redmi 4A – powinien się cieszyć dużą popularnością

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Rynkiem smartfonów rządzą dwie zasady. Pierwsza zasada: producenci większość energii zwykle skupiają na flagowych modelach. Są co prawda droższe, ale też pokazują możliwości technologiczne i innowacyjność. Druga zasada: największe przychody generują smartfony z niższej i średniej półki cenowej. Po prostu na telefon budżetowy stać więcej osób. Redmi 4A, najnowszy model firmy Xiaomi – dostępny już w oficjalnej sprzedaży w Polsce.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Xiaomi Redmi 4A – powinien się cieszyć dużą popularnością

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Za 599zł? Ja wiem, wiem serwis, sklepy, marża, ale przebitka ponad 230zł? W chińskich sklepach 4A kosztuje 369zł! 369zł! Chyba w Europie chińczycy sobie wyrównują straty na marżach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Faktycznie cena w Polsce jak zwykle zawyżona :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      A ogólnie, warto go kupić? Córce się spodobał i myśle coś takiego jej kupić na urodziny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Polskie dystrybucje Xiaomi mają podobno pasmo 800 MHz. W Chinach możecie kupić wersję z 800 MHz Redmi 3S i Redmi 3 Note, ale trzeba dokładnie czytać opisy, większość telefonów jest bez 800MHz, szukajcie wersji global. Poza tym możliwe, ze zapłacicie VAT ( na telefony cło jest 0% ). Redmi 3 Note z obsługą pasma 800MHz ( B20 ) poznacie po rozmiarach- długości- dla wersji bez 800MHz- dł. 150mm, z 800MHz- dł. 152mm. Używam Redmi 3 Note- to mój pierwszy telefon, który nie zacina się

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Jestem posiadaczem Redmi 4 Pro 3/32GB w kolorze czarnym i jestem mega zadowolony. Flagowce mogą się schować z takimi parametrami za dużo niższą cenę.
      Polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      I kupiony, czekam na kuriera. Mam nadzieję, że się nie zawidę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      niestety ceny Xiaomi poszły w górę, tutaj porównanie cen tego telefonu: http://chinaprices.pl/product/xiaomi-redmi-4a-2gb-16gb/

Viewing 7 reply threads
Reply To: Xiaomi Redmi 4A – powinien się cieszyć dużą popularnością
Your information: