Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Wyniki konkursu na najciekawsze zdjęcie

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na początek chcemy podziękować wszystkim Czytelnikom, którzy wzięli udział w konkursie. Większość podesłanych do nas zdjęć stała na wysokim poziomie, co niezwykle nas cieszy. „Najciekawsze zdjęcie o tematyce Bożego Narodzenia, Sylwestra, Nowy Rok” – tak brzmiało konkursowe zadanie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      OMG komisja jest do niczego jak można dać telefon za takie TANDETNE zdjecie?? Chyba wygrał opis zdjecia, a nie samo zdjecie. Nie wyraźne, straszne ujęcie, tragiczne oswietlenie. To chyba był konkurs na najgorsze zdjęcie. PORAŻKA

      Ps. Nie chodzi mi o to, że ja nie wygrałem, że jestem zadrosny, ale w następnym konkursie (np. o telewizji) zrobie zdjęcie pustej paczki chipsow Lays TV paka to wygram tak!?!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Konkurs polegał na wybraniu najciekawszego zdjęcie wykonane telefonem komórkowym. Jak mowił Regulamin nie liczyła się jakość zdjęcia ale pomysł, a tego chyba temu zdjęciu nie można zarzucić. Myślę, że własnie ta gra światła wpłynęla na takie a nie inne wyniki. Łatwo jest zrobić zdjęcie trudniej znaleźć temat zdjęcia.

    • Mistrz
      Member
      Liczba postów: 6

      Na początku chciałbym pogratulować wszystkim, którzy wygrali zwłaszcza głównej zwyciężczyni.

      Co do zdjęć to powiem szczerze, że nigdy bym się nie spodziewał, że wygra te, które wygrało (mam na myśli główną nagrodę). Może komisja uznała je za najlepsze sugerując się opisem, może stwierdzili, że jak ktoś robi takie zdjęcia to zdecydowanie potrzebuje nowy telefon, a może uznali, że jest to najciekawsza tematyka a jakość zdjęcia ma drugorzędne znaczenie. Powiem szczerze, że nie wiem, ale jakieś wytłumaczenie chociaż małe takiego wyboru przez komisję, byłoby mile widziane 🙂

      Pozdrawiam serdecznie i do następnego konkursu!

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zostałem wywołany do tablicy, więc może dodam coś od siebie, jako jeden z osób typujących zdjęcia do nagrody, powtarzam zdjęcia nie zdjęcie. Oceniając wszystkie zdjęcia braliśmy pod uwagę Regulamin, który mówił w pierwszym konkursie fotograficznym serwisu Telix.pl liczy się pomysł na najciekawsze zdjęcie wykonane telefonem komórkowym zgodnie z tematyką. Z wielu listów do mnie pojawiała się zazwyczaj obawa: czy warto wrzucać zdjęcia robione komórką z aparatem VGA, gdy teraz królują soczewki od 3,2 MPix w górę. W każdym takim przypadku kierowałem do Regulaminu; a tam było pomysł, temat i opis – to wszystko i aż tyle. Zawsze ocena jest subiektywna, ale w tym przypadku zaskoczeniem był werdykt kilku osób, które prawie jednoznacznie ocenili, że to akurat zdjęcie wypełnia wszystkie te punkty. Fakt może Autorka zdjęcia miała szczęście i dlatego tak wyszło to zdjęcie, ale miala odwagę i je wrzuciła. Mam nadzieję, że takim werdyktem udowodniliśmy obiektywizm i to, że nikt nie stoi na straconej pozycji i następne konkursy zasypią nas pracami. Mogę tylko na razie ujawnić, że temat następnego konkursu może zaskoczyć, ale także przynieść dużo przyjemności każdemu, kto ma komórkę z aparatem. Na koniec mogę tylko dodać, że duże szanse na sukces miałoby zdjęcie Zima wysłane przez anonimowa, ale Autorka nie wstawiła go do Konkursu Foto, a przynajmniej moim zdaniem jest to jedno z najpiękniejszych fotek wrzuconych do galerii. Pozdrawiam Andrzej

    • Grzechu13
      Member
      Liczba postów: 5

      Zdjęcie ładne, ale nie jest związane ze Świętami lub z sylwestrem :). A jeśli chodzi o następny konkurs, to można poznać datę w przybliżeniu?

    • wierzacy
      Member
      Liczba postów: 3

      Gratuluję zwyciężczyni i wszystkim finalistom.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jezu jaki syf to 2 letnie dziecko robi lepsze foty żenada.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Czytając niektóre komentarze robi mi się niedobrze. To konkurs dla amatorów.Może jakość zdjęcia jest nie najlepsza,ale porównywanie mnie do poziomu dwulatka to już przesada. Moim zdaniem pisanie takich komentarzy to żenada, a krytyka mobilizuje mnie do dalszej pracy.Cieszę się bardzo z nagrody.Pozdrawiam 🙂

    • spiro
      Participant
      Liczba postów: 157

      Gratuluję wszystkim finalistom i przede wszystkim laureatce nagrody głównej. wierzę, że kolejne zdjęcia które będziesz wrzucać będą już robione nową zabawką 🙂

      …i poniekąd zgadzam się z Kanem, że inne zdjęcia co najmniej tak samo mogły wygrać. moi faworyci nie zmiescili sie do finałowej szóstki. coż, życie… 😉

      pozdrawiam wszystkich zainteresowanych, niezainteresowanych, zazdrosnych i lubiących bawić się w konkursy 🙂

    • dzosef
      Member
      Liczba postów: 1

      gratuluje super wygranej 🙂

      nastepnym razem moze i mi sie uda… 😀

      jury obiektywne – to cieszy, kazdy wybralby inne zdjecie ale jury jest tylko jedno 😀

      zenujace komentarze przegranych…zawisc wychodzi

    • Fawu
      Participant
      Liczba postów: 229

      Gratuluje zwyciężczyni! Wyniki potwierdziły idee konkursu.

    • Fawu
      Participant
      Liczba postów: 229

      Na pohybel zazdrośnikom i bezpodstawnym krytykantom 🙂

Viewing 12 reply threads
Reply To: Wyniki konkursu na najciekawsze zdjęcie
Your information: