Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Wygraj smartfon w konkursie myPhone Infinity Challenge

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      „Chcesz coś zmienić lub czegoś się nauczyć, ale brakuje Ci motywacji? Weź udział w konkursie Infinity Challenge. – Ponoć 21 dni potrzeba na wykształcenie nawyku – mówi Miłosz Jarosiewicz, marketing manager w myPhone – Idąc za teorią Maxwella Maltz’a opracowaliśmy założenia konkursu, dzięki któremu zachęcamy do stawiania sobie wyzwań i ich realizacji.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Wygraj smartfon w konkursie myPhone Infinity Challenge

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      spoko, fajny pomysl z tym konkursem
      ja juz Infinity mam, i polecam, takze kreatywnosci zycze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Już się zgłosiłem, mam nadzieje, że wytrzymam w tym „challenge’u”, bo nagrody fajne. Życzę powodzenia sobie i innym biorącym udział 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja jeszcze nie mam, ale bardzo chciałabym mieć 🙂 Widziałam testy i chętnie go przygarnę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam nadzieję, że w miarę szybko wymyślę swój „challenge”, bo czas tylko do 14 kwietnia, a nagrody naprawdę fajne 🙂 Przytuliłbym darmowego myPhone’a Infinity 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam swój pomysł, od razu wziąłem się do pracy po zobaczeniu konkursu, jest spoko, bardzo kreatywny , nie ma wielu pułapek, zastrzeżeń,

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]no to się nie musisz wysilać , ja muszę poruszyc swoją kreatywnościa by go zdobyc za damoszkę:) [/quote]
      i jak wam poszło z tą kreatywnością??

      [quote]mam swój pomysł, od razu wziąłem się do pracy po zobaczeniu konkursu, jest spoko, bardzo kreatywny , nie ma wielu pułapek, zastrzeżeń, [/quote]
      tam oni oceniają? czyli nabicie wyświetleń nic nie da i dlatego nie podałeś linku?:) czy ze wstydu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ten konkurs już chyba się skończył, wiadomo kto wygrał? Ja niestety nie zdążyłem się zgłosić, a szkoda, bo telefon fajny ;/

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]Ten konkurs już chyba się skończył, wiadomo kto wygrał? Ja niestety nie zdążyłem się zgłosić, a szkoda, bo telefon fajny ;/ [/quote]
      wyniki są zawsze dostępne ogólnie, wystarczyło poszukać na stronie konkursodawcy. i moim zdaniem były dosyć rzetelne i sprawiedliwe, nie wybrali na siłę.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Wygraj smartfon w konkursie myPhone Infinity Challenge
Your information: