Start Forum Sprzęt LG Wygląd LG Viewty II (GC900) ujawniony

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W internecie pojawiły się zdjęcia następcy modelu LG KU990 (Viewty). Telefon HSDPA (7,2 Mb/s) / Wi-Fi oznaczony jako LG GC900 (Viewty II) – łączy wszystkie najnowsze mobilne technologie, które do tej pory LG Electronics zdążył zaprezentować.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Ciekawe który operator wprowadzi go jako pierwszy?

      Macie może takie info??

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Niestet na razie nawet brak informacji, kiedy LG go oficjalnie zaprezentuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Na zdjęciach są dwa rożne modele proszę sprecyzować który to Viewty II ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Tak bardzo to jest "ciekawe " ktory operator go wprowadzi , ze chyba nie zasne :)))).

      Ludzie ,opamietajcie sie czas ostateczny nadchodzi,poczytajcie przepowiednie Ojca Klimuszki !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Od razu widać charakterystyczy jak dla LG duży ekran dotykowy, do tego 8Mpix aparat…..to będzie rarytas, ciekawy czy pojawi się w POlsce i kiedy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Ja mam tylko taką nadzieje ze te 8MPX to nie to samo co w kc910, bo tam to koszmar.. :/ jeszcze gorzej jak w moim ku990 co ma 5mpx. W internecie wyczytałem ze to cacko ma miec wyswietlacz 480×800 (wow!!). do tego trzeba naprawde mocnego procka 🙂 zwazywszy jeszcze na ten interfejs w 3D 🙂

      Jeśli ten tel bedzie dostepny w PL i (co najważniejsze) jego pamiec na sms (pomijajac juz notatki i wpisy kalendarza bo w ku990 to masakra 🙁 ) zwiekszą do ok. 2000 to bez wahania zakupie viewty II 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Miałem dzisiaj styczność z tym telefonem.;)

      I przyznam, że prezentuje się całkiem przyzwoicie.;) Nie muli i ma przyzwoity dźwięk;) Obraz też jest nieczego sobie.;)

Viewing 7 reply threads
Reply To: Wygląd LG Viewty II (GC900) ujawniony
Your information: