Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Wristy – ruszyła sprzedaż polskiego telefonu dla dzieci za 299 zł

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wristy to telefon komórkowy stworzony przez polską firmę Wristy Technologies. Telefon jest bardzo prosty w użyciu i umożliwia kontakt z jego użytkownikiem w każdej sytuacji. Do końca maja na stronie internetowej można go nabyć w promocyjnej cenie 299 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Wristy – ruszyła sprzedaż polskiego telefonu dla dzieci za 299 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Wygląda świetnie. Córka już na niego choruje. Czekam na test.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ciekawe jaki wpływ na zdrowie dzieci będą miały fale elektromagnetyczne przeszywające w sposób stały rękę dziecka. Ja jako rodzic czegoś takiego na pewno bym nie kupił z obawy o zdrowie, już wolę telefon w plecaku, przynajmniej nie ma stałej ekspozycji na promieniowanie PEM.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      O proszę bardzo Marianie, widać że jeden dorosły który myśli. Prawda jest taka że długotrwała ekspozycja może powodować bezpłodność, i dlatego też tak się pakuje wszędzie gdzie tylko się da bts-y i wifi. Do pociągu, do autobusu, tramwaju nawet do metra i wiat przystankowych. Ja się tak zastanawiam jak my dorastaliśmy to nie było tych wszystkich komórek. Ja to się w ogóle udało wyrosnąć na człowieka i w ogóle przeżyć? A teraz dziecko koniecznie musi mieć komórkę bo inaczej się nie da. Rodzice dostają zimnych potów jak przez 15 minut się nie mogą dodzwonić do dziecka. I oklepane komunały typu „bezpieczeństwo” skutecznie robi rodzicom wodę z mózgu. To niczym Bush powtarzał jak nakręcony terror, terror, terrorrrr…. Operator tylko zaciera ręce bo wtrynił kliencikowi nową aktywację łapiąc go na triki socjotechniczne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Cena chyba z kosmosu. Niestety ale takie coś nie powinno przekraczać ceny 99zl. Za 36zl w auchan była Manta MS2401 ELEGANCE wiec cena 299zl jest chora.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Rok po zakupie okazuje się, że zegarek wkrótce będzie bezużyteczny – wristy technologies sa zablokowało stronę http://www.wristy.com, usunęło fanpage z facebooka. Nie ma innej możliwości zmiany numerów w telefonie, można to zrobić logując się tylko przez stronę internetową. Wydałam 350 zł i zmieniając numer telefonu pozbywam się szans na kontakt z dzieckiem przez urządzenie wristy. Może to przejściowe problemy, ale nigdzie nie ma żadnej informacji co się dzieje???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Firma przestała istnieć, a zegarek bez strony http://www.wristy.com jest bezużyteczny. Nie da się zaprogramować numerów.
      Zadzowniłem do dostawcy – pośrednika Locon Sp. z o.o. od którego to kupiłem i powiedział, że mogą wymienić na nowy z dostępem, ale z usługą Premium za blisko 30 zł/m-c plus podtrzymanie karty / abonamentu za drugie tyle. Czyli rocznie 720 zł za usługę, która podaje lokalizację dziecka z dokładnością do 1600 m. Dziękuję za taki badziew. Czekam właśnie na rozkodowanie Wristy, którego mam by go podłączyć swobodnie do kompa i móc zmieniać dowolnie numery bez pośrednictwa nieistniejącej już strony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      [quote]Strona działa pod adresem [quote]https://kids.showroom.pl/d/wristy [/quote] Infolinia (22) 100 44 41 Czynna (pon-pt) godzina 10-17 – Może warto zapytać o te problemy. Na stronie także jest link do Facebooka. Może Pani/Pan poinformuje naszych Czytelników, jak zakończyła się sprawa z tym zegarkiem. Pozdrawiam Andrzej [/quote]

      Panie Andrzeju, pod tym numerem powiedziano mi, że to jest już nieaktualne. Nie współpracują z Wristy. Jak wspomniałem, jeśli mój informatyk rozkoduje zegarek i będzie można go podłączyć do komputera jak standardową komórkę to dam znać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Panie Andrzeju,
      Rozpocząłem negocjacje z dystrybutorem tego zegarka w Polsce. Chyba jednym z głównych. Domniemam, że sprzedali tego w Polsce sporo, conajmniej 1500 sztuk, patrząc po sieci. Zatem nie jesteśmy sami. W skali całej sprzedaży tego zegarka w Polsce kwota może przekroczyć ponad 0,5mln zł. A to już jest wystarczające by wystąpić z pozwem zbiorowym i powiadomieniem do odpowiednich służb.
      A swoją drogą, w poniedziałek 12.12 będę miał już odpowiedź czy udało się dostać do systemu tego zegarka. Być może dane są zapisane na karcie sim i wystarczy stary telefon np.: nokia 3310 do podmiany tych numerów.
      Pozdrawiam,
      Mariusz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Temat Wristy załatwiony. Dystrybutor, tj. firma Locon Sp. z o.o. okazał się bardzo w porządku wobec swoich Klientów, którzy zakupili u nich zegarki. W moim przypadku pod dłuższej korespondencji mejlowej, dziś oddzwonił Konsultant, który poinformował, że zegarek dla mojej córki będzie wymieniony nieodpłatnie na nowszy model, działający w systemie GPS ( link tutaj: https://www.gdziejestdziecko.pl/lp/odbiornikGPS/4/ ), a nie radiowym jak to było z Wristy. Dostęp do zegarka będzie przez stronę internetową BezpiecznaRodzina.pl. Natomiast usługa Premium – Gdzie Jest Dziecko nie jest obligatoryjna by zegarek działał prawidłowo. Ja z pewnością przetestuję ten nowy system pod GPS w usłudze Premium i opiszę jego skuteczność. W sprawie wymiany można kontaktować się z firmą Locon pod telefonem +48 91 887 10 01 lub na adres pomoc@locon.pl, pod warunkiem, że się zakupiło zegarek u nich i zegarek jest jeszcze na gwarancji. Jak to było w moim przypadku.
      Pozdrawiam serdczenie,
      Mariusz

Viewing 9 reply threads
Reply To: Wristy – ruszyła sprzedaż polskiego telefonu dla dzieci za 299 zł
Your information: