Start Forum Sprzęt HTC Właściciele HTC Magic proszą Orange o aktualizację oprogramowania

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • rafaik
      Member
      Liczba postów: 364

      Na stronie internetowej http://htc-magic.pl została zamieszczona petycja adresowana do PTK Centertel, operatora sieci Orange, z prośbą o wydanie uaktualnienia oprogramowania do telefonu HTC Magic. Do HTC Magic zostanie udostępniona (…) aktualizacja oprogramowania, zawierająca najnowszy interfejs HTC Sense – odpowiada Wojciech Jabczyński rzecznik Grupy TP.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Hmm, nie wiem, w takim razie czy właściwy jest adresat tej petycji. Czy nie należało tego skierować raczej do HTC. No ale koniec końców sprawę nagłóśniono więc pewnie wkrótce ten problem zostanie rozwiązany…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Tak rzecznik zaznaczył w komentarzu, że Orange nie jest producentem telefonów tylko ich sprzedawcą wraz z własnymi usługami. Ale mimo to cieszy fakt, że pomógł w interwencji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Dużo gadania ale nic konkretnego. W sumie można wrażenie że wypowiada się na temat ogółu i dyplomatycznie wspomina że wprowadzą nowe modele HTC 🙂 co znaczy……

      Ale istnieje xda-developers

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      A jak wygląda aktualizacja do HTC Touch HD – też było ich sporo, ja naprzykład w swoim nie mogę przypisac nr poczty głosowej do 1 ;(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Dzięki redaktorom za wrzucenie tej informacji. Oczywiście pod petycją już się dwa dni temu podpisałem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      W najblizszym czasie… za rok 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      tez sie podpisuje 🙂

Viewing 7 reply threads
Reply To: Właściciele HTC Magic proszą Orange o aktualizację oprogramowania
Your information: