Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO #Witaj w Virgin Mobile -prezerwatywy, Coyote i TIDAL dla przenoszących numer

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W Promocji „#Witaj w Virgin Mobile” mogą wziąć udział osoby, które dokonają przeniesienia numeru z innej sieci do Virgin Mobile na Kartę. Uczestnik biorący udział w Promocji może wybrać wyłącznie jeden bezpłatny prezent: zestaw 3 sztuk prezerwatyw Skyn, e-kod na do aplikacji Coyote, lub voucher do aplikacji TIDAL.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: #Witaj w Virgin Mobile -prezerwatywy, Coyote i TIDAL dla przenoszących numer

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Podoba mi się hasło [quote]Przed użyciem prezerwatywy zapoznaj się z zasadami ich użycia opisanymi na opakowaniu[/quote]. Już przenoszę;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Nie biore tego. Jest bardzo lichy, zaraz pęka po 2 ruchach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Dostałem orgazmu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      troip musisz mieć z 16 lat. Po przeczytaniu tego artykułu, to się pochwaliłeś tym orgazmem – dzieciaku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Virgin sięgnął dna ! Lepiej dali by worek srajtasmy to bym przeniosl.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Bardzo słaba ta firma. Na infolinię nie sposób się dodzwonić. Na mejla z 29 sierpnia jeszcze do tej chwili nie otrzymałem odpowiedzi.

Viewing 6 reply threads
Reply To: #Witaj w Virgin Mobile -prezerwatywy, Coyote i TIDAL dla przenoszących numer
Your information: