Start Forum Sprzęt Microsoft / Windows Mobile Windows Phone 8 już jest: galeria screenshotów (video)

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Microsoft pokazał właśnie, jak będzie wyglądać kolejna wersja mobilnego systemu operacyjnego koncernu. Windows Phone 8 obsługiwać ma wielordzeniowe procesory, a producenci będą mieli wybór jeśli chodzi o rozdzielczość ekranu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Windows Phone 8 już jest: galeria screenshotów (video)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kafelki lepsze niż przy obecnej wersji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      tak trzeba przyznać że opracowano nad tym systemem. Podoba mi się

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Nareszcie zaczyna to jakoś wyglądać WP7.5 nie grzeszy urodą, ale widać, że w 8 postarali się trochę o aspekty wizualne. Ja w każdym bądź razie zaczynam się przekonywać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nigdy wiecej zadnego telefonu z WP !!! Mam LG E900 i mnie olano !!! Tylko ANDROID lub iOS !!!!!!

    • pnyczaj
      Member
      Liczba postów: 135

      Jak widac miałem rację nie kupując Samsunga Omnię W, na który miałem już ochotę. Teraz będzie można już bezpiecznie kupić telefon z WP8. Jednak trydno wytłumaczyć posiadaczom mocnych smartfonów typu Lumia 800 (nie mówiąc o Lumii 900) czy Omnia W powodu braku aktualizacji (podobnie było z odmową oficjalnej aktualizacji z WP7 do WP7.5 na smartfony spełniające minimum wymagań np. Samsung i780).

    • patryk123
      Member
      Liczba postów: 676

      Tak to jest kupić coś wydać kase i cię oleja . A czemu? Bo chca zarobić jeszcze i chca żeby im sprzęt się sprzedał. Bo po co komu coś odrobine lepszego jak można zaktualizować.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Windows Phone 8 już jest: galeria screenshotów (video)
Your information: