Start Forum Sprzęt Microsoft / Windows Mobile Windows Phone 7.8 dla telefonów Nokia w Play

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Windows Phone 7.8 dla telefonów Nokia w Play

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No rewelacja… Dlatego wolę Apple’a. Tam aktualizacje są natychmiastowe i dla wszystkich. W Androidzie i WP trzeba natomiast łaskawie czekać, aż ktoś tam, gdzieś tam zdecyduje, że już możesz Drogi Użytkowniku skorzystać z najnowszej wersji systemu. Nawet jeśli masz sprzęt spełniający warunki techniczne niezbędne do uruchomienia najnowszego softu. Tym razem Nokia najwyraźniej inwigiluje użytkowników WP 7, decydując kto jest godzien, a kto nie zainstalować nowy soft. Ciekawe, jakimi kierują się kryteriami???

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      *XXX- Wielokrotnie informowaliśmy o aktualizacji smartfonów z Windows Phone 7 do wersji 7.8, niestety decyzja o wydaniu aktualizacji dla określonego modelu należy do producenta. Na razie WP 7.8 mają otrzymać smartfony HTC Titan i HTC Radar, jeżeli chodzi o HTC 7 Mozart to na dzis sprawa otwarta. Warto może zaglądnąć na Facebook: https://www.facebook.com/7mozart/timeline?filter=2. Tam mozna dużo się dowiedzieć na temat czy warto aktualizować, bo podobno bardzo spowalnia system. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam pytanie czy jak ja posiadam nokie 610 lumie to kiedy mogę spdziewać aktualizacji???

      Jeszcze jedno jak mam aktulizacje 7.10 czy mam nadal czekać czy już mam sobie dać spokój

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      eee- nie bardzo wiem o co chodzi – ale aktualizacja WP7.8 była już dostępna 30 stycznia dla wszystkich lumii 800 z terytorium Polski w tym PLAY- oczywiście przez wymuszenie w ZUNE – czy to oznacza że ma być dostępna jakaś inna aktualizacja?

    • patryk123
      Member
      Liczba postów: 676

      Witam,
      Kan jest juz aktualizacja do wp 7,8
      Aktualizacja dostępna jest dla wszystkich telefonów Nokia z WP7.5, wszystkich HTC z WP7.5, LG E900, Samsunga Omnia M, Omnia 7, Omnia W – tyle telefonów udało się potwierdzić z komentarzy na innych stronach i sam potweirdzam do Mozart 7. Jak chcesz Andrzeju informacje gdzie szukaci opisać tu pisz w komentarzu do mnie to wyśl ci informacje co robic zeby zaktualizowac 🙂

    • patryk123
      Member
      Liczba postów: 676

      Jeżeli ktoś chce zaktualizować swoj okienko to :

      SPOSÓB Z WYMUSZENIEM AKTUALIZACJI (jeśli Zune sam jej nie znajduje)
      1. Podłączamy telefon do komputera i włączamy Zune.
      2. W Zune klikamy na Telefon (Phone) >>> Aktualizuj (Update) i pozwalamy Zune sprawdzić czy dostępne są jakieś aktualizacje. Zakładamy, że takich aktualizacji nie ma.
      3. Klikamy na którąkolwiek opcję powyżej lub poniżej (z zakładki Telefon) a potem ponownie na Aktualizuj z tym, że po 1-2 sek* rozłączamy nasze połączenie internetowe (wyciągamy kabel, wyłączamy WiFi lub systemowo – wybór należy do Was). Jeżeli Zune nadal twierdzi, że nie ma aktualizacji to znaczy, że nie rozłączyliście internetu dostatecznie szybko. W tym wypadku próbujemy jeszcze raz. Czasem wyszukiwanie może chwilę potrwać.
      4. Czekamy ok. 30 sek aż Zune wyświetli informację o dostępnej aktualizacji.
      5. Teraz pozostaje podłączyć ponownie internet i kontynuować instalację.

      *1-2 sek są umowne i to kwestia bardzo indywidualna. Jak widzicie w kometarzach, jednym to wystarczyło a inni musieli czekać 5 sek albo i 10 sek. Musicie poeksperymentować.

      Pełna aktualizacja do WP7.8 (8858) składa się tak na prawdę z 3 aktualizacji, więc przed Wami trzy wymuszenia.

      UPDATE 2. Dziś (31.01) na stronie windowsphonehacker.com ukazał się program pomocny w wymuszeniu aktualizacji, więcej informacji pod tym linkiem – http://wp7.com.pl/16295/

      UPDATE 3. Jeżeli nadal macie problemy włącznie w telefonie tryb samolotowy (by upewnić się, że nasz telefon nie ma w żadnen sposób dostępu do sieci) oraz wyłączcie wszelkiego rodzaju firewalle systemowe lub inne, tak by nie mieszały nam one podczas rozłączania neta.

      Nie zniechęcajcie się jeśli wymuszenie nie zadziała od razu – niektórzy informują, że musieli próbować nawet 30 albo i więcej razy zanim ta sztuczka się powiodła.

      Najlpiej zobacczyc jak szybko ci wyszuka aktualizacje i wtedy sekunde lub dwie przed 🙂

      Softwar Windows pphone 7.8 os version 7.10.8858.136

Viewing 6 reply threads
Reply To: Windows Phone 7.8 dla telefonów Nokia w Play
Your information: