Start Forum Inne Telix.pl Wiemy do kogo trafi smartfon NEXO iZi

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Telix przy współudziale z firmą Jamicon, producentem marki NavRoad i NEXO, chce przybliżyć Wam pierwszy w Polsce smartfon zaprojektowany od początku do końca z myślą o seniorach i… o tych, którzy cenią proste i nieskomplikowane rozwiązania – NEXO iZi‎. Wiemy już kto będzie mógł docenić pełnię możliwości NEXO iZi po jego uruchomieniu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Wiemy do kogo trafi smartfon NEXO iZi

    • Jadwiga
      Member
      Liczba postów: 39

      Gratulacje

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Gratki. Bez przesadyzmu,reklamacje? a po co w końcu to konkurs zetes wygrał i koniec.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      gratulacje 🙂

    • jedi
      Member
      Liczba postów: 2

      Gratuluję!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie ma czego gratulować, wyraźnie napisali, że ten smartfon nie działa. „Wiemy do kogo trafi _martfon_”.

    • marakesz
      Member
      Liczba postów: 4

      Gratulacje.

    • zetes
      Participant
      Liczba postów: 5

      Dziękuję za gratulacje, tak myślałem że to uszkodzenie telefonu to była pomyłka drukarska.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Telefon miałem kilka dni,dobrze wykonany,wszystko ładnie spasowane.Dołączone etui nie oszałamia i jest prawie dobrze spasowane,ja nie używałem,bo bez etui telefon wygląda lepiej (czerwony)i łatwiej go używać.System ok b.czytelne menu,duże litery i cyfry.Prosty w obsłudze,przycisk SOS trudny do przełączania,latarka ok,czyta SMS-y i ma inne funkcje głosowe.Dobry głośnik,słaby mikrofon,czasem trzeba krzyknąć.Oddałem telefon bo rzeczywiście jest przeznaczony dla starszych osób ja oczekiwałem chyba za wiele,internet,zdjęcia,GPS to raczej nie na tym urządzeniu.Polecam dla osób starszych mało ogarniętych technicznie jeżeli potrafisz zaprogramować TV i ustawić nagrywanie timerem to nie jest to telefon dla ciebie.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Wiemy do kogo trafi smartfon NEXO iZi
Your information: