Start Forum Inne Telix.pl Wiemy do kogo trafi smartfon NavRoad NEXO handy

Viewing 73 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Telix przy współudziale z firmą Jamicon, producentem marki NavRoad i NEXO, chce zaprosić Was na wiosenny spacer. Wiemy już kto będzie mógł zrobić zdjęcia smartfonem NavRoad NEXO handy z wycieczki.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Wiemy do kogo trafi smartfon NavRoad NEXO handy

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Gratulacje. Chociaż można by się kłócić czy to zdjęcie wykonał zwycięzca bo coś mi się wydaje że kiedyś takie zdjęcie widziałem gdzieś w sieci. A myślałem że zdjęcie ma być wykonane dowolnym sprzętem ale przez uczestnika. No nic jeszcze raz Gratki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ponadto należy dodać że miał być opis..ciekawy.. a tu opisu nie ma..wiec wymóg regulaminu nie spełniony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jaką k… kreatywnością?! Buchnął zdjęcie, wkleił w nie telefon i napisał, że zabierze ten telefon na wycieczkę rowerową(odkrywcze!). Sponsor i redakcja Telixa tą decyzją przykłada rękę do kradzieży, łamania praw autorskich i w zasadzie otwarcie mówi „ukradłeś? damy ci za to telefon, bo to jest super!”

      Oficjalnie składam reklamację(chociaż nie biorę udziału w konkursie), proszę o potwierdzenie praw autorskich lub zgody na wykorzystanie materiału wykorzystanego do wygranego zdjęcia i przypominam, że użycie materiałów bez zgody ich autora(nawet tych opublikowanych w internecie) jest prawem zabronione i ścigane.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      tą decyzja firma strzela sobie w kolano, będzie kojarzona baaaardzo negatywnie.. pytanie czy to jej się opłaca, widocznie tak..

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Konkurs na Telix i wtopa, to już prawie norma…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kan . Wobec niezbitych dowodów kradzieży nie można chować głowy w piasek i pokazywać palcem na sponsora . Nie psuj swego wizerunku i swojego portalu .

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Jakby nie można było potwierdzić każdego zdjęcia, ludzie wyskoczyliby z oryginałów i wszystko by się wyjaśniło, a tak wspieracie oszustów. Decyzja była sponsora, ale opinia pójdzie na konto Telixa. W zeszłym roku też chyba były problemy z konkursem, chyba chodziło o MyPhone prawda? Decyzja jest sponsora, ale zło i oszustwo odbywa się na portalu Telix.pl, złe wrażenie trudno zatrzeć. Pierwszy i ostatni raz biorę tutaj udział w konkursie.

    • robertos78
      Participant
      Liczba postów: 23

      Ale urwał.

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Ooo a ja już usunąłem większość konkursowych zdjęć, Moja strata.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      prozak ma racje. jak cos takiego mozna nazwac w ogole konkursem fotograficznym???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Fotka jest na wielu portalach więc bardzo ciekawe czy oryginalna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985
    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Ludziska dajcie już spokój i niech Pan Andrzej już odpocznie od czytania wpisów i obelg pod adresem Telix w końcu weekend idzie i trzeba odpocząć. Wygrał Tombat i już a zadecydował sponsor, Niech telefon mu służy długie lata. Mój pierwszy wpis nie był reklamacją tylko zwróceniem uwagi a wywołałem tym Burzę, lepiej chyba było siedzieć cicho. Nie udało się tym razem więc będę dalej próbował w innych konkursach i nie obrażam się na Telixa. Pozdrawiam wszystkich i miłego weekendu życzę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      W imieniu sponsora nagród, chciałbym prosić o zaprzestanie ataków na portal i Kana, dzięki którym zorganizowaliśmy konkurs dla Państwa. Była to już druga akcja z rzędu, bowiem dla przypomnienia – dwa tygodnie temu rywalizowali Państwo o NEXO iZi. Wracając jednak do tego konkursu, chciałbym przede wszystkim podziękować wszystkim uczestnikom. Chciałbym przyznać, że jury długo zastanawiało się nad ogłoszeniem zwycięzcy – w ścisłej czołówce znajdowały się m.in. prace części z osób, przesyłających niezasłużenie negatywne opinie pod adresem Kana, Telixa i naszej firmy. Na zwycięzcę tego konkursu wybraliśmy ostatecznie pracę autorstwa użytkownika Tombat, który naszym zdanie wykazał się pomysłowością i poczuciem humoru. Zgodnie z zapisem regulaminu w „§ 1 3. Konkurs polega na wybraniu najbardziej pomysłowego zdjęcia” – naszym zdaniem właśnie ta praca cechowała się takimi atrybutami. Podejmując decyzję o nagrodzeniu zwycięzcy zdawaliśmy sobie sprawę o możliwości wygranej osoby, której praca może wykorzystywać ogólnodostępne źródła wizualne. Dlatego też zleciliśmy opinię prawną, która jasno wykazała, że w przypadku zwycięzcy, ale też niemal 10 innych prac konkursowych – nie można mówić o złamaniu praw autorskich. Zgodnie z polskim prawem „Reprodukcja lub fotografia utworu sama może być utworem, o ile doszukamy się w niej wkładu indywidualnej twórczości jej autora. Taki osobny utwór jest też osobno chroniony.” Nagrodzona praca wyczerpuje znamiona takiej wykładni. Dlatego też prosimy o uszanowanie decyzji sponsora, a dołączając się do gratulacji dla zwycięzcy zarówno tego, jak i poprzedniego konkursu – pragniemy jednocześnie zapewnić, że nie były to ostanie urządzenia NavRoad NEXO, które można będzie wygrać na portalu Telix. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.
      NavRoad NEXO

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Widać, że się święta zbliżają, bo tłumaczenia firmy to normalnie jaja niesamowite 🙂

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      panie Andrzeju prosze o nie dolaczanie sie do popierania tego zlodziejstwa i apeluje o usuniecie chociaz tego niby zdjecia i o jasne odciecie sie od decyzji sponsora.
      i jeszcze jedno…
      konkursy fotograficzne polegaja przedewszystkim najpierw na ZROBIENIU zdjecia… a nie na jak to przedstawia SPONSOR na znalezieniu go gdzies tam w sieci…

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przykro mi, że wyszło jak wyszło. Mam nadzieję, że komentarz NavRoad NEXO, przedstawiciela Sponsora wyjaśnił Wam, że Telix.pl nie miał wpływu na decyzję wyboru nagrodzonej pracy konkursowej. Naszym zadaniem było tylko opracowanie regulaminu do zadania konkursowego, które zatwierdził Sponsor i dostarczenie miejsca na realizację konkursu oraz zadbanie o jego reklamę. Jak widać po ilości prac jakie zostały nadesłane oraz o zainteresowaniu wynikami, co widać w tej dyskusji. wywiazaliśmy się z tego. Mając takie doświadczenie będziemy bardziej ostrożni, co do naszego wpływu na wyniki, w kolejnych konkursach organizowanych ile takie będą. Organizując je zawsze chcemy Wam podziękować i w ten sposób nagrodzić, że jesteście z nami. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote]Piszecie cyt. „Reprodukcja lub fotografia utworu sama może być utworem, o ile doszukamy się w niej wkładu indywidualnej twórczości jej autora „. To ja pytam co jest jego twórczością …. to że wkleił zdjęcie waszego produktu ? i tyle z jego wkładu.

      Powodzenia w zdobywaniu klientów takimi akcjami. [/quote]

      @Robertos. Panie Robiercie, powiem tylko tyle, że Pana praca do końca rywalizowała o główną wygraną – jednak o ile dobrze pamiętam, „Kontrola rodzicielska” również wykorzystuje zdjęcie znalezione w internecie. Jeśli Pan zostałby zwycięzcą konkursu, również używałby Pan takich argumentów?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote]Cała sprawa nadaje się do nagłośnienia w prasie, oczywiście chodzi o „sponsora”. Firma NavRoad robi sobie negatywną reklamę a to się może źle skończyć. Sam używam tabletu i jednego sprzętu tej marki ale po tym całym zajściu zrywam z nimi jakikolwiek kontakt. Kradziony samochód po przemalowaniu w dalszym ciągu jest kradzionym „szanowny sponsorze”!!!! [/quote]

      Szanowny Panie, nie rozumiem jakim prawem feruje Pan takie wyroki. Czy zwycięzca konkursu potwierdził lub zaprzeczył autorstwu swojego utworu? Czy zdaje Pan sobie sprawę, że jeżeli oskarża Pan bezpodstawnie osobę, która jest autorem nagrodzonej pracy – godzi Pan w jej dobra osobiste? Przecież jak sam Pan zauważył – zdjęcie rowerzysty pojawia się na kilku/kilkunastu stronach www – w mniej lub bardziej zmienionej formie. Czy zgłosił Pan przestępstwo w przypadku pozostałych reprodukcji?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote]Przykro mi, że wyszło jak wyszło. Mam nadzieję, że komentarz NavRoad NEXO, przedstawiciela Sponsora wyjaśnił Wam, że Telix.pl nie miał wpływu na decyzję wyboru nagrodzonej pracy konkursowej. Naszym zadaniem było tylko opracowanie regulaminu do zadania konkursowego, które zatwierdził Sponsor i dostarczenie miejsca na realizację konkursu oraz zadbanie o jego reklamę. Jak widać po ilości prac jakie zostały nadesłane oraz o zainteresowaniu wynikami, co widać w tej dyskusji. wywiazaliśmy się z tego. Mając takie doświadczenie będziemy bardziej ostrożni, co do naszego wpływu na wyniki, w kolejnych konkursach organizowanych ile takie będą. Organizując je zawsze chcemy Wam podziękować i w ten sposób nagrodzić, że jesteście z nami. Andrzej [/quote]

      Panie Andrzeju, proszę wybaczyć, że naraziłem Pana na zarzuty niektórych użytkowników. Jest mi tym bardziej przykro, że współpracujemy razem od 2008 czy 2009 roku i po raz pierwszy doszło do takiej sytuacji. Jest ona o tyle niezrozumiała, że konkurs został przeprowadzony w oparciu o zatwierdzony regulamin, zaś zwycięzca został wyłoniony zgodnie z zasadami prawa autorskiego, które obowiązuje w RP.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote]Z tej wypowiedzi wynika że sponsora regulamin nie interesował (był , bo musiał być), a ważniejsze było kto jest nieprzychylny im (?nie mam pojęcia o kogo chodzi i o co , ale po tym konkursie większość będzie) i pod tym kontem była ocena prac konkursowych. Skandal! [/quote]

      Czy mógłby Pan powtórzyć? „Ważniejsze było kto jest nam nieprzychylny?” Czy w poprzednim konkursie też nagrodziliśmy „najbardziej przychylnego nam użytkownika? Jeśli ma Pan na to dowody, będę wdzięczny za ich ujawnienie. Łatwo jest rzucać oskarżenia… Marka NavRoad jest obecna na polskim rynku od 1998 roku i mogę Pana zapewnić, że wszelkie konkursy, które organizowaliśmy, organizujemy i będziemy organizować – robimy z myślą o naszych obecnych i przyszłych użytkownikach. Tylko tyle i aż tyle.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ciekawe czy NavRoad też by twierdził że nic się nie stało gdyby ktoś wziął ich logo i z inwencją twórczą przekręcił znaczek do góry nogami albo zmienił kolorystykę i zaczął go używać jako własny.
      Kto tam wie czy ten cały zwycięzca to nie znajomy znajomego który ma znajomego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @Robertos „Nie zaprzeczam że zdjęcie o którym Pan wspomina było ogólnie dostępne i zostało użyte przez moją osobę do konkursu.Pragnę jednak zaznaczyć że moja praca była w formie MEMA a i opis był mojego autorstwa.”
      Przecież zwycięzca konkursu też zrobił mema i opis, a być może zdjęcie też były jego autorstwa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @ekdar [quote]zartujesz sobie? takich firmy nikt nigdy nawet nie pomysli zeby sprobowac podrobic… nie ten poziom [/quote]

      Jakoś Panu nie przeszkadzał poziom naszej firmy, gdy przesyłał Pan zdjęcia na konkurs eg https://www.telix.pl/fotka/wiosna-z-nexo-handy-2-1,.html
      Gdy brał Pan udział w konkursie, firma była ok. Gdy Pan nie wygrał – firma jest be… Gratuluję

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      panie Andrzeju z powodu coraz bardziej chamskich atakow Nev road na uzytkownikow tego portalu prosze o zrobienie z tym porzadku… jesli jednak ten chamski pseudosponsor jest za bardzo wazny dla Telixa prosze o calkowite usuniecie mojego konta.
      z powazaniem wieloletni uzytkownik ekdar.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak produkty tej firmy są na takim poziomie jak tłumaczenie wygranej pracy to z pewnością można pogratulować firmie NavRoad niskiego poziomu jednak!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ludzie dajcie spokój. jeżeli firma Navroad ma taki piar to ich sprawa. niech się tylko zastanawia czy ich postępowanie dobrze wpłynie na wizerunek firmy. Ja z nią nie chce mieć nic wspólnego. W dalszym Ciągu nie wiemy z kim piszemy.. skoro to jest zgodne z prawem RP to dlaczego osoba z NavRoad pisze jako anonim?? takie rzeczy tylko w Polsce.. the end.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      czlowieku anonimie nie wiesz o czym piszesz… co innego jest umieszczenie czegos w internecie a co innego nagradzanie tego w konkursie… nagradzanie to jawny wspoludzial w kradziezy.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      panie Andrzeju z przykroscia ponawiam swoja prosbe, ciagle liczac ze Telix nie bedzie bral udzialu w tej farsie…

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      prawie jak w wyborach.
      nie wazne kto i jak glosuje… wazne kto liczy glosy… gratuluje dobrego samopoczucia 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To że czyjaś praca(fotografia) jest rozpowszechniana w internecie bez zgody autora jest naganne . To że pod jej autorstwo podszywa się ktoś inny jeszcze bardziej . I nie może to być usprawiedliwieniem , jak czyni to przedstawiciel sponsora . Kolejny złodziej nie może być rozgrzeszany tylko dlatego , że inni też kradną . Ale uzyskiwanie z takiej nagannej czynności konkretnej korzyści – czytaj nagrody – jest nie do zaakceptowania . Ale jeszcze gorsza jest wysoce bezrozumna obrona sponsora , który wręcz gloryfikuje tego typu zachowanie np słowami : „Na zwycięzcę tego konkursu wybraliśmy ostatecznie pracę autorstwa użytkownika Tombat, który naszym zdanie wykazał się pomysłowością i poczuciem humoru.” To jawna pochwała cwaniactwa braku szacunku dla prawa . Tak naprawdę prezentowana tu w obronie sponsora przez ~NavRoad postawa jest po wielokroć groźniejsza . Autor plagiatu ~Tombat być może nie przemyślał swego uczynku -choć gdyby miał odrobinę honoru -powinien wycofać się . Gdyby jasno stwierdził , ze skorzystał z nie swojego zdjęcia – być może dałoby się obronić jego zamiar . Niestety ~NavRoad miał czas na analizę , miał czas na konsultacje z prawnikami a mimo to trwa w aroganckim uporze świadomego propagowania społecznie nieakceptowanych postaw i to „usprawiedliwionych” pokrętną analizą prawną . Skoro firma chce uchodzić za publicznego sponsora i obrońcę nieuczciwości i piractwo – to jej wybór . Ale Ty Andrzeju powinieneś WYRAŹNIE odciąć się od takich praktyk -bo inaczej i na Ciebie spadnie to odium jakiego doznaje właśnie firma Jamicon, producent marki NavRoad i NEXO, i jego tutaj zakochany w sobie obrońca ~NavRoad

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Telix tego nie widzi nie mówie już o NavRoad bo szkoda słów:
      Odpowiedzialność karna
      Art. 115. 1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do
      autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania,
      podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do
      lat 3…
      Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19940240083
      -radzę przeczytać całą ustawę.

      Ciekawy jestem sytuacji jak zgłosi się autor tegoż zdjęcia…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Widząc wolę sponsora szkoda naszych słów do tego dziadostwa.

    • marakesz
      Member
      Liczba postów: 4

      Całe szczęście że nie czytają tego moje księżniczki,

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Nicku Tombat pomysł kompilacji świetny i wcale się nie zdziwię, jeśli polski oddział sponsora/producenta postara sę o prawa do użycia obrazka z nagrodzonego mema w reklamie tego właśnie smartfona na cały kraj. Pod względem koncepcji – pomysł chwalebny, ciekawy i może zaowocować komercyjnym wykorzystaniem. Gratuluję! To fragment komentarza, który wcześniej opublikowałem pod nagrodzonym 'memem’ obrazkowym.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      „Telix przy współudziale z firmą Jamicon, producentem marki NavRoad i NEXO, chce zaprosić Was na wiosenny spacer. Wiemy już kto będzie mógł zrobić zdjęcia smartfonem NavRoad NEXO handy z wycieczki”… biorac pod uwage jakosc robionych zdjec tym pseudosprzetem, firma nagrodzila „zdjecie” z ciagniete z sieci, slusznie zauwazajac ze ich to to cóś i tak sie do robienia zdjec nie nadaje…

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      „Telix przy współudziale z firmą Jamicon”
      panie Andrzeju… naprawde chce pan dla tego pseudosponsora tak mocno nadwyrezac reputacje jednego z najlepszych portali o tematyce telekomunikacyjnej???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Podsumowując całą sprawę Tombat-MordercaZasad .Pomysł oczywiście ciekawy ale zdjęcie zerżnięte bezczelnie z internetu , a wystarczyło tylko wyjść w pierwszym lepszym mieście na ścieżkę rowerową i zrobić autorską pracę, ale to by już wymagało troszkę inwencji twórczej,zaangażowania i chęci a tego ” pseudo autorowi ” już zabrakło.Nie było go stać nawet na to aby podziękować za nagrodę,a zapomniałem przecież złodzieje nie dziękują

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote]Nicku Tombat pomysł kompilacji świetny i wcale się nie zdziwię, jeśli polski oddział sponsora/producenta postara sę o prawa do użycia obrazka z nagrodzonego mema w reklamie tego właśnie smartfona na cały kraj. Pod względem koncepcji – pomysł chwalebny, ciekawy i może zaowocować komercyjnym wykorzystaniem. Gratuluję! To fragment komentarza, który wcześniej opublikowałem pod nagrodzonym 'memem’ obrazkowym. [/quote]
      Brawo Lesh, są ludzie, którzy potrafią wznieść się poza nasze, polskie piekiełko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote]Przecież to nie był jego pomysł , on tylko go skopiował żeby nie powiedzieć ukradł.Oby rzeczywiście sponsor chciał go użyć wtedy dopiero Zwycięzca i Sponsor wpadliby w kłopoty czego oczywiście im życzę :). [/quote]
      Haters gonna hate, potatoes gonna potate…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      … i zobaczcie jak szybko news o konkursie i wygranej zniknął ze strony internetowej… cała sprawa z wygrana to jedno partactwo. sponsor sugerując się komentarzami i faktami mógł się przyznać do błędu i wybrać inne zdjęcie i było by po sprawie, a tak cała sprawa odbije się echem i zła reputacja – na własne życzenie.

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Kurcze a Wy jeszcze o tym? wyluzujcie! było minęło i żyjemy dalej.

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Ja mam propozycję. Ile osób brało udział w konkursie? pięć czy sześć? Niech sponsor da każdemu uczestnikowi konkursu po takim foniaku (chyba go stać?) w ramach pocieszenia 😉 Sponsor wyjdzie z twarzą i wszyscy będą zadowoleni. Ale się rozmarzyłem 😉

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      „Jeśli ma Pan ochotę, zapraszam do siedziby firmy, gdzie prawnik może Panu przedstawić stosowne zapisy. Odnosząc się z kolei do mojej anonimowości… zgodnie z regulaminem żaden z pracowników sponsora nie może wziąć udziału w konkursie, stąd też brak rejestracji”
      co tu mowic o powaznych ustawach jak anonimowy pracownik zastawia sie swoja anonimowoscia bo mu regulamin konkursu brac udzialu zabrania i ujawniania sie…
      tak sie glupio sklada ze w regulaminie konkursu nic nie ma o ujawnianiu sie, nie ma nawet o tym ze pracownicy sponsora nie moga brac udzialu w tym konkursie!!! wiec stad pewnie ta zaciekla obrona laureata… bardzo ciekawe… nieprawdaz…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote]propozycja niezla… szczegolnie dla tego nevroad ze to nie bylo by 5 czy 6 bo… przyjalbys telefon od nich??? bo ja na pewno nie… [/quote]

      @edar zabieram zabawki i wychodzę z piaskownicy… 🙄

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      [quote]Panie Ekdar, zapraszam do ujawnienia swoich danych, a następnie do wizyty w siedzibie firmy. Może wtedy będzie Pan w stanie pogodzić się z wynikami konkursu.
      [/quote]
      prosze nie przesadzac z ta uprzejmoscia… moj nick to ekdar nie Ekdar… jestem zarejestrowanym uzytkownikiem tego portalu od 2007r, i ja mam ujawniac wiecej danych jakiemus anonimowi??? znajac juz wasza „uczciwosc” nie mam zamiaru miec doczynienia z wasza „goscinnoscia” … nie pozdrawiam… ekdar.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      [quote][quote]propozycja niezla… szczegolnie dla tego nevroad ze to nie bylo by 5 czy 6 bo… przyjalbys telefon od nich??? bo ja na pewno nie… [/quote]

      @edar zabieram zabawki i wychodzę z piaskownicy… 🙄 [/quote]
      tak. zbieram zabawki. czekam tylko na reakcje Kana.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      [quote]ma pogłaskać czy przytulić? :lol [/quote]
      Haters gonna hate, potatoes gonna potate… 😉

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      dlaczego artykul o tym skandalu o nagradzaniu kradziezy zniknal z glownej strony telixa? zamiatamy pod dywan???

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      [quote]dlaczego artykul o tym skandalu o nagradzaniu kradziezy zniknal z glownej strony telixa? zamiatamy pod dywan??? [/quote]
      z tego widac panie Andrzeju ze wybor zostal dokonany… czekam wiec na wykasowanie mojego konta na tym portalu…. skoro nie bedzie lepiej to juz beze mnie.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      [quote]Biedna ta piaskownica, do której wezmiesz swoje grabki…
      [/quote]
      nie wiem czy zauwazyles ale to co uprawiasz to wlasnie zwykle hejterstwo… nic nie wnosisz do rozwazanego problemu… typowy trol internetowy… tylko ze ja juz nie jestem gimbusem i na mnie to nie dziala…
      i jesli Kan stwierdzi ze dla niego i telixa wazniejszy jest pseudo sponsor niz wierni uzytkownicy i chce brac udzial w jego szemranych decyzjach, to trudno ale ja juz z tym nie chce miec nic wspolnego i tyle…

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Do posiadaczy kont na portalach: założenia jak i likwidacji dokonuje się osobiście. Admin nie wyręcza w tych czynnościach, za wyjątkiem sytuacji, gdy istnieją szczególne powody, by czyjeś konto usunąć za jego właściciela, np. po śmierci zarejestrowanego na prośbę jego najbliższych itp. To ogólne zasady kont profilowych na portalach, które najprawdopodobniej praktykuje także Telix.pl. Jeśli komuś/osobie przestało odpowiadać posiadanie gdzieś konta profilowego, które sam/a założył/a, może je w każdej chwili osobiście usunąć. Sądzę, że dotyczy to także sympatycznego portalu Telix.pl o ile jego admin nie skoryguje mego wywodu na ten temat.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @ekdarek nie jestem gimnazjalista – swoja droga widzę, ze lubisz obrażać wszystkich dookoła, skoro nawet „gimbusami” okreslasz młodych ludzi u progu startu w dorosłe życie….

      Jestem po prostu tego samego zdania co Lesh – odgrywanie scen jak w przedszkolu nie ma sensu, nie chcesz z nami pisać, nie musisz. Kana i Telixa w swoje problemy nie mieszaj.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      [quote]Do posiadaczy kont na portalach: założenia jak i likwidacji dokonuje się osobiście. Admin nie wyręcza w tych czynnościach, za wyjątkiem sytuacji, gdy istnieją szczególne powody, by czyjeś konto usunąć za jego właściciela, np. po śmierci zarejestrowanego na prośbę jego najbliższych itp. To ogólne zasady kont profilowych na portalach, które najprawdopodobniej praktykuje także Telix.pl. Jeśli komuś/osobie przestało odpowiadać posiadanie gdzieś konta profilowego, które sam/a założył/a, może je w każdej chwili osobiście usunąć. Sądzę, że dotyczy to także sympatycznego portalu Telix.pl o ile jego admin nie skoryguje mego wywodu na ten temat. [/quote]
      niestety ale nie widze takiej mozliwosci przy swoim koncie… byc moze to tylko wina mojej przegladarki (uzywam opera mobile) ale takiej opcji nie mam… jesli jest inaczej to mnie oswiec i Kanowi juz wtedy tez d… nie bede zawracal…

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      [quote] nie chcesz z nami pisać, nie musisz. Kana i Telixa w swoje problemy nie mieszaj. [/quote]
      z nami? jakimi nami? znowu jakis anonim? z navroad? rzeczywiscie nie chce…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ~Kan Jestem zdegustowany . Nie tylko nie odcinasz się od aroganckiej postawy sponsora (firmy Jamikon) ale jeszcze starasz się go kryć poprzez zdjęcie tego tematu ze strony głównej . Rozumiem , że wola sponsora jest dla Ciebie najważniejsza , bo przecież oni cię utrzymują (przynajmniej częściowo) . To koniunkturalizm . Ale już potrafiłeś nie reagować na ewidentne pomówienia , czy jaskrawe chamstwo a za to ulegać pogróżkom agresywnego trolla . Kolejny raz rozczarowujesz . Osobiście nie mam żadnego interesu w krytyce postawy i sponsora i Twojej , co niektórzy sugerują tu krytykującym „jedynie słuszną postawę” sponsora . Nie muszą likwidować konta , bo go nie założyłem między innymi dlatego , by uniknąć takich sytuacji . Nie biorę udziału w konkursach , bo już dawno miałem do nich zastrzeżenia . Pamiętam taki w którym trwało niezgodne ze zdrowym rozsądkiem bicie rekordów w nabijaniu punktów , ale okazało się zgodne z regulaminem (sic!) . Tu nawet brak zgodności z regulaminem , co początkowo sam sugerowałeś . No ale wola sponsora jest ważniejsza … A nam , gawiedzi internetowej , pozostaje tylko niesmak i odrobinę żalu .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie ma sensu pisać jaki sponsor taki konkurs tyle w temacie.

    • marakesz
      Member
      Liczba postów: 4

      Chociaż jestem tu nowy ,też brałem udział i chciałem wygrać telefon dla Kopciuszka miałby fajny prezent, nie udało się w końcu to tylko zabawa i nie ma co się obruszać.

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      [quote] Niestety, ale trudno będzie mi zdecydować się na organizację kolejnych konkursów. W tej sprawie czekam na Wasze komentarze – Andrzej [/quote]
      Po tym zamieszaniu nie dziwię się Panu, ale to kiedyś minie i reszta stałych czytelników będzie czekała na inne konkursy. Prawdę mówiąc też czułem lekki zawód bo liczyłem iż sponsor będzie wybierał ze zdjęć zrobionych prze użytkowników lekko zmodyfikowanych czy nie,ale zdjęć użytkowników, Wyszło inaczej i trzeba to zaakceptować, jak pisałem wcześniej niech telefon służy zwycięzcy długie lata. Ja liczę iż nie zrezygnuje Pan z organizacji innych konkursów i wkrótce znowu coś się pojawi na Telix

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Jezu ludzie, dajcie już spokój z tą jazdą. Urządzenie było „producenta” i dał je komu chciał, decyzja nie należała do Telixa czy Kana, który jak widać jakoś się pod tym konkursem nie podpisuje. Nie ma co jechać, oczami niech świeci Jamikon i Tombat, mają się czego wstydzić. Złe jest to, że wszystko idzie na Telixa. Dajmy już temu spokój, szkoda klawiatury.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      *Prozak, przykro mi, że naginasz fakty i muszę zaprotestować względem zdania [quote]jak czytam SF o telefonach myPhone z niskiej półki że przewyższają „flagowce” Samsunga, to mnie to nie śmieszy tylko zastanawia czemu taki portal robi z ludzi idiotów [/quote]. Ja napisałem cytat. [i]W popularnej aplikacji benchmarkowej AnTuTu z wynikiem 26664 punktów, wyprzedził takich graczy jak Xiaomi MI2, czy HTC One (24 200 pkt) i [u] prawie dorównał [/u]Samsungowi Galaxy S4 na Snapdragonie 600 ( 27 400 pkt). Wynik mówi sam za siebie. [/i] Nie ma tam słowa, że przewyższają flagowce, tym bardziej, że chodzi o smartfon z roku 2013. Proszę zatem o sprostowanie, bo zawsze w testach staram się pokazywać wszelkie zalety, ale i wady produktów, dla danej półki cenowej, niczego nie ukrywając. Andrzej

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Muszę się też odnieść do zdania *Prozak [quote] A moim zdaniem zaczeło się oszukiwanie[/quote], bo jak rozumiem skierowane jest bezpośrednio do mnie. Starałem się zawsze uczciwie prowadzić konkursy, niestety nagroda zazwyczaj jest jedna i zawsze ktoś będzie uważał, że on wybrał by lepiej. Dlatego dodałem do regulaminu zapis o ostatecznym wyborze, przez wzajemną punktację. Jeżeli znasz sposób, który udowodni ostatecznie, że konkurs i werdykt jest uczciwy i wygrała najlepsza praca, to go podaj, chętnie skorzystam. Pamiętaj jednak, że w konkursie fotograficznym, bo o takim mowa, inne nie wywołują komentarzy, musimy dać szansę wygrać też Czytelnikom, którzy nie dysponują super smartfonami i werdykt musi być wywarzony. W dwóch ostatnich konkursach, zgodnie z życzeniem Sponsora, nie miałem wpływu na rozstrzygnięcia. Pierwszy przebiegał spokojnie i nie było sprzeciwu, co do werdyktu. Problem pojawił się po zakończeniu drugiego. Po pierwszej informacji o możliwości zachowania niezgodnego z regulaminem, zareagowałem tak jak mi na to pozwalało regulamin konkursu – zawiesiłem wydanie ostatecznego werdyktu i skontaktowałem się ze Sponsorem, w celu wyjaśnienia zarzutów. Po uzyskaniu informacji, że prawnie wszystko jest w porządku, o czym macie potwierdzenie w komentarzu Sponsora, dla mnie sprawa została zakończona. W tym momencie nie miałem już wpływu na dalsze działania. Konkurs został rozstrzygnięty, mnie pozostaje tylko nauczka, aby pozostawić sobie chociaż częściowy wpływ na konkurs np nominując. Ale to na przyszłość o ile się jeszcze zdecyduję na konkurs fotograficzny. Przykro mi tylko, że kilku z Was, którzy tak krytykuje Telix.pl, za konkurs, na rozstrzygnięcie którego nie mieliśmy wpływu wygrało już nagrody i wtedy było OK Tak? Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      i znowu piep… że to konkurs fotograficzny… co to ma wspólnego z fotografią???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote]Ja mówię, o konkursach fotograficznych w przyszłości, ten według sponsora był na kreatywność. Przepraszam, ale ten konkurs jest już dla mnie zamknięty. Andrzej [/quote]
      i pozamiatane. Najbardziej krnąbny wyrzucony, na własną prośbę, reszta zamknąć buzie bo następnym razem dla zatarcia złych wrażeń na pewno wygra ktoś ze stałych bywalców.
      motto na dziś „Pieniądze nie śmierdzą”

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote]Nie wyrzucony – sam [u] Prosił[/u], a wręcz żądał o skasowanie konta. Proszę nie przekłamywać faktów. To nie jest uczciwe. Z mojej strony był apel do Niego, aby jeszcze rozważył swoją decyzję. Andrzej [/quote]
      prosze a wrecz zadam o usunienie moich zdjec, gdyz nie mam ochoty aby moje zdjecie bylo w najczesciej ogladanym a co za tym idzie dalej firmowalo ten portal…
      co do przeklaman… w ktorym miejscu byl ten apel o to zebym rozwazyl swoja decyyje?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      w zacytowanym tekscie tego apelu nie widze, ale to i tak by nie mialo znaczenia bo ja z geby cholewy nie robie, apeluje tylko o nie przeklamywanie faktow! bo to nie jest rozmowa z navroad ktorym nikt nie udowodni ze biale to biale a czarne to czarne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote] w ktorym miejscu byl ten apel o to zebym rozwazyl swoja decyyje? [/quote]

      o wielki, czcigodny ekdarze (nie) prosimy byś tu pozostał… :lol

      tak Ci źle w nowej piaskownicy, że jeszcze dalej siejesz zamęt na Teliksie?

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Mam nadzieję, że na Telixie nie będzie już konkursów fotograficznych/graficznych, były konkursy na spostrzegawczość, wiedzę, recenzje telefonów – nie było problemów, weszły konkursy graficzne zaczęło się obrzucanie łajnem, niech to da myślenia Andrzejowi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie ma co się zrażać, mam nadzieję, że jeszcze będą dobre konkursy fotograficzne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Możecie nas wszyscy cmoknąć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote]Zaskakujące te wpisy. Jest tylko jeden problem, podszywanie się pod nazwę firmy jest karalne. I tylko skasowanie tych komentarzy ratuje Pana/Pani przed skutkami prawnymi. Proszę się zastanowić nad tym. I chyba nie warto bawić się w kotka i myszkę, w ten sposób. Andrzej [/quote]

      Panie Andrzeju, widać, że niedawno usunięty użytkownik Telixa znowu wszedł na poziom piaskownicy i podszywa się za firmę, która nie wiedzieć czemu nie chciała mu przyznać nagrody…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ooo, eklektyk nigdzie nie wspomniał o naszym skasowanym forumowiczu, a ten jednak czuwa w swojej nowej piaskownicy. i nawet z tego samego ip podaje się za firmę, która nie chciała nagrodzić jego fotek… no ale doceńmy, że pomimo kłopotów z angielskim, zaczął używać form grzecznościowych.

Viewing 73 reply threads
Reply To: Wiemy do kogo trafi smartfon NavRoad NEXO handy
Your information: