Start Forum Sprzęt Nawigacja WIELKAnocna promocja na abonamenty NaviExpert

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Świąteczne wyprawy to czas, w którym warto mieć nawigację online pod ręką. Teraz abonamenty NaviExpert obejmujące Polskę oraz Polskę i Europę dostępne są do 35% taniej na wszystkich systemach operacyjnych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: WIELKAnocna promocja na abonamenty NaviExpert

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      No może przeczyta ktoś z góry w firmie NE. Korzystam z NE już ładnych kilkanaście lat. Od roku zauważam pogorszenie jakości: algorytmów do wyliczania tras oraz aktualizacji o remontach i zamkniętych drogach. A co najgorsza: konkurencja nie jest lepsza…

    • swen
      Member
      Liczba postów: 435

      Wpakowałem w NE już około 500 zł. Też zauważyłem pogorszenie jakości świadczonych usług. Za zgłoszone tysiące poprawek i aktualizacji map nigdy nie dziękują. Zaczynam się zastanawiać za co biorą tyle kasy. Gdy AutoMapa zaprzestanie z cichą zgodą na instalowanie pirackich wersji to może będzie dobrą alternatywą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Witam. Każde oprogramowanie nawigacyjne powinno punktować za poprawki. Z NE przesiadka na WAZE. Dobra alternatywa dla płatnych navi, podobne rozwiązania, lecz mało osób jeszcze z niej korzysta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Podczas promocji i po moich zniżkach miałem 2 lata Europy za ok 120zł. Obecnie chcą za to 199zł. W takim wypadku z bólem serca NE dziękuję i od kilku miesięcy korzystam z AM.
      Oczywiście, że też ma wiele błędów. Lecz mniej niż NE.
      Algorytm przeliczania tras w NE to jeden wielki koszmar.
      Metoda zgłaszania poprawek również. Odradzam osobiście NE za ich pazerność.

Viewing 4 reply threads
Reply To: WIELKAnocna promocja na abonamenty NaviExpert
Your information: