Start Forum Inne Pozostałe tematy Wersja preview Outlook.com: nowa poczta dla użytkowników indywidualnych

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dziś firma Microsoft uruchomiła wersję preview nowej usługi pocztowej dla użytkowników indywidualnych – Outlook.com. To kolejny krok w zmianach wprowadzanych w usłudze poczty osobistej. Dotyczą one zarówno datacenter obsługującego tę usługę milionom użytkowników jak i samego doświadczenia użytkownika poczty.

       

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Wersja preview Outlook.com: nowa poczta dla użytkowników indywidualnych

    • Poldi
      Member
      Liczba postów: 253

      Właśnie założyłem konto,szału nie ma.

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      WOW! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Sądziłem, że po Gmailu nie da się stworzyć niczego prostszego i przyjemniejszego ale jednak 🙂 Świetnie to wygląda i jeśli będzie działać tak szybko i sprawnie jak teraz… to żegnaj Gmailu 🙂 Na razie jestem w stanie korzystać ze Skydrive i poczty gmaila a nie tylko wyłącznie z usług Live.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140013

      Wygląda świetnie, dobra robota 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140013

      założyłem ale wiesza się.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140013

      jest szał!

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Nie dziękuję mam już 5 kont pocztowych na co mi kolejne

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Korzystam i po krótkim czasie nie mogę wiele złego powiedzieć. Działa, jest szybki i intuicyjny a co najważniejsze łatwo go skonfigurować.. Byłem sceptyczny wobec metro ale tutaj sprawdza się świetnie. Jedynie przenosiny z gmaila są problematyczne bo google wykrywa import poczty na outlooka jak dziwne logowanie i blokuje. Od dzisiaj można rejestrować się w domenie outlook.com.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140013

      A,że nieśmiało zapytam skąd mają kasę na inwestycje?Z mojej kieszeni?Nakradli się mało teraz mydlenie oczu ,ze inwestycje?Nigdzie tak pięknie nie inwestują ,trzeba się temu przyjrzeć.Oni nie lubią inwestycji oni wolą zyski słać pod Paryż,co za brednie??Francuskie inwestycje….Buachachacha

Viewing 8 reply threads
Reply To: Wersja preview Outlook.com: nowa poczta dla użytkowników indywidualnych
Your information: