Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja W sklepie RTV EURO AGD zniżki na sprzęt elektroniczny T-Mobile

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      T-Mobile dla każdego klienta, który za pośrednictwem strony internetowej http://www.T‑Mobile.pl zawiera nową lub przedłuża obecną umowę, przygotował specjalny kupon zniżkowy na sprzęt elektroniczny.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: W sklepie RTV EURO AGD zniżki na sprzęt elektroniczny T-Mobile

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Bardzo dobry pomysł, szczególnie że jestem już klientem euro.com.pl
      Cieszę się, że T-Mobile premiuje lojalność

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      adres podany w artykule nie działa… na stronie t-mobile znalazłem taki: http://www.euro.com.pl/cms/t-mobile.bhtml

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      O taaaak… po moich przygodach z zakupem telefonu w sklepie Euro – i jego reklamacją, gdzie w końcu wku…iony – na sklep producent SAM wymienił mi telefon na inny mogę „POLECIĆ” zakupy w tej sieci – dla porównania w MM można do 14 dni wymienić sprzęt bez JAKICHKOLWIEK pytań i tłumaczeń!

    • Nieujawniony
      Member
      Liczba postów: 94

      Cholera dopiero teraz to wprowadzili? a nie mogli wprowadzić wcześniej? Tydzień temu właśnie podpisywany był aneks u mnie. Myślę, że świetna promocja i na pewno bym cos sobie wybrał gdyby tylko była dostępna wcześniej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Bardzo fajna promocja. ciekaw jestem do kiedy będzie ważna ponieważ szykuję się za kilka miesięcy na większe zakupy sprzętu RTV AGD.

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Kazda oferta promocyjna cieszy, tymbardziej ze wiąze sie z mniejszym wydatkiem. Gorzej gdy jest to nakręcona ceną wczesniej promocja.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      @Bakaros Mi najbardziej widzi się Samsung UE27D5000. Zawsze to stówka do przodu. Pewnie wkrótce dojdą nowe produkty także warto obserwować stronkę jak zwierzynę lew na sawannie a na pewno każdemu uda się coś dla siebie upolować:)

    • Marc90
      Member
      Liczba postów: 205

      Tylko ta lista towarów jakaś biedna jest. Szczególnie , że wszystkie sa w ograniczonej dostępności:(

Viewing 8 reply threads
Reply To: W sklepie RTV EURO AGD zniżki na sprzęt elektroniczny T-Mobile
Your information: