Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni w naszej Rodzinie: 50 minut do wszystkich sieci w prezencie

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      50 minut do wszystkich sieci w prezencie, za doładowanie konta w naszej Rodzinie wykonane przez wpłatę na nasz rachunek kwoty 50zł. Ważność Twojego Pakietu wynosi 30 dni. Jak zdobyć Pakiet Promocyjny?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: w naszej Rodzinie: 50 minut do wszystkich sieci w prezencie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Doją tych biednych ludzi jak mogą, ale kosciol zawsze doił, za 50zł co miesiąc można mieć już za darmo do wszystkich, a nie jakies smieszne 50 minut w „prezencie”

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      @ Marianek; Niektórzy już tak mają w czachę wbite: po przeczytaniu tytułu walą z obu luf
      ! Lubie Telix.pl bo tu mamy wszystkie informacje i nie narzuca sie odwiedzającym co mają myśleć; sami sobie wydadzą własny osąd o poruszanym temacie. Oferta jest dobra w tej sieci za wyjątkiem transferu danych ale mam tu numer z ktrego rozmawiam głównie i sms’uje 🙂 Transfer mam w tablecie i … tylko transfer. 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      To jest sieć wRodzinie !! Jest, a przynajmniej powinna być, jak sami piszą na swojej stronie: „ambasadorem dialogu międzypokoleniowego”, „codziennej komunikacji sprzyjającej utrzymywaniu bliskich więzi rodzinnych”, „Dzięki telefonii wRodzinie również oni mogą cieszyć się łatwą komunikacją z najbliższymi”. Taka siec obowiązkowo powinna mieć bezpłatne połączenia „wRodzinie”, ci ludzie dzwonią głównie do siebie nawzajem, do znajomych, do rodziny !! Taką siecią „rodzinną” bardziej jest sieć PLAY, gdzie połączenia i SMSy wewnątrz sieci są bezpłatne, a poza siecią kosztują tylko 2gr więcej niż w sieci wRodzinie. Co to za siec wRodzinie, gdzie każda godzina rozmowy z rodziną kosztuje ponad 11zł.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Nie chcę tutaj dobijać zwolenników tej sieci, ale przykładowo w Virgin Mobile przy doładowaniu za 50 złotych dostaje 131 minut gratis ważne rok oraz 100MB transferu ważne 30 dni a stawka podstawowa do wszystkich sieci wynosi 19 gr minuta oraz 6gr SMS.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      W Rodzinie, czy W naszej rodzinie, hasła mają takie same, bo oferta skierowana do tych samych ludzi. Te oferty to kpina z biednych ludzi, zdania nie zmienię, komercja pełną gębą, pod przykrywką dbania o rodzinę i jej finanse. Darmowe połączenia z Radiem Maryja i z TV Trwam, to o wiele za mało !! Chyba, ze tak wg „ojca” Rydzyka mają wyglądać kontakty w rodzinie. Oczywiście jako agnostyk nie jestem nieobiektywny, bo jestem negatywnie nastawiony do każdego religijnego „biznesu”

Viewing 5 reply threads
Reply To: w naszej Rodzinie: 50 minut do wszystkich sieci w prezencie
Your information: