Start Forum Inne Telix.pl W konkursie na Andrzejki do wygrania smartfon Philips S308

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada w wigilię świętego Andrzeja. Tradycyjnie w Andrzejki wykonywane są różnego rodzaju wróżby, najczęściej dotyczące tematyki związków damsko-męskich. Telix przy współudziale z firmą Philips chce spełnić jedną wróżbę i podarować prezent w postaci smartfonu Philips S308.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: W konkursie na Andrzejki do wygrania smartfon Philips S308

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No to poetki i poeci do roboty smartfon czeka. Fajny temat i warty smartfona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Czy mensszczyźni to też osoby, bo z regulaminu 3/4 wynika, że nie a w 1/4 wynika, że tak.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Przedkonkursowo: W portfelu susza. Jeśli nagrody tej jeszcze nikt nie 'ruszał’ – może się 'skusza’ 😉 😀

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Ja mam pytanko czy ten adres email philips.mobile.pr@sangfei.pl jest na pewno dobry bo mi się w kliencie poczty na czerwono podświetla jakby było coś z nim nie tak.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      philips z sangfei

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak Wam idzie tworzenie

    • wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

      Już mogę powiedzieć co sądzę… Wygląda jak Nokia 500 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak tam twórcy? Warto jeszcze pisać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No to kiedy wyniki?

    • Jadwiga
      Member
      Liczba postów: 39

      Dziś dotarł do mnie wygrany telefon. Bardzo fajny a że to mój pierwszy smartfon z androidem sym i wnuki uczą mnie go obsługiwać i muszę przyznać że to dość proste.

Viewing 10 reply threads
Reply To: W konkursie na Andrzejki do wygrania smartfon Philips S308
Your information: