Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci W kolejnym tygodniu Huawei zaprezentuje nowego smartfona pod nazwą Maimang 5

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • greengoose
      Member
      Liczba postów: 179
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Znowu android…żygac się chce :-/ co nowy smartfon to androsyf :-/ przeciez to jest nudne i chore …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Ja mam lumie z WP i w zyciu bym nie wròcił do androsyfu 🙂 poza tym MS nie musi byc liderem na kzdym rynku 🙂 teraz tylko WP lub ios 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Ja czekam na surface phona 🙂 mam smartfona z wp i jestem mega zadowolony 🙂 mialem kilka telefonow z andkiem i miałem juz dosc wiecznego zamulania czyszczenia i od nowa instalowania aplikacji 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      śledzę Huawei’a fascynuje mnie ta firma ;D ogromny plus za węższe ramki na górze i na dole w tym nowym modelu! teraz mam P8 Lite i to jedyna wada w designie, ze ramki sa takie szerokie. poza tym wueilbiam ten telefon, nigdy sam bym go nie wybral, ale TMobile mnie przekonalo korzystnym abonamentem bez kosztów dodatkowych i jestem bardzo zadowolony!

Viewing 4 reply threads
Reply To: W kolejnym tygodniu Huawei zaprezentuje nowego smartfona pod nazwą Maimang 5
Your information: