Start Forum Sprzęt Nokia W 2017 roku możemy zobaczyć aż pięć nowych smartfonów Nokii

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • tomaszh
      Member
      Liczba postów: 210

      Podczas Mobile World Congress 2017 powinniśmy ujrzeć wielki powrót Nokii do świata smartfonów (choć za większość tego przedsięwzięcia odpowiadać będzie utworzona w tym roku fińska firma HMD). Oprócz szeroko już opisywanego D1C zobaczymy także cztery inne modele.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: W 2017 roku możemy zobaczyć aż pięć nowych smartfonów Nokii

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Dzięki i za tyle, to wszystko dzieje się tak na zmęczeni oczekujących. Taka codzienna – mordęga! Posiadam Nokie E51 do dziś ( z maja 2009 roku ) i ma na wszelkich forach świetną opinię. Solidność, twardość w przenośni i w użyciu – mam na myśli włączanie owej. – Tak, sentyment li tylko pozwala czekać i czekać na to, co tym razem wykryją detektywi. – Ciekawe kiedy zobaczymy ją na rynku polskim, wszak odległość między Helsinkami a Warszawą jest mała. Czekamy! 28.12.2016 godz.20:50

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      A ja spodziewam się innego przelicznika czyli 1299 zł i 1799 zł.- ciekawe jak dużo się pomyliłem

    • mac
      Member
      Liczba postów: 338

      Hmmm, a to przypadkiem nie mial byc model BB? Chinczyk zapewni 100% softu i sprzetu, a Nokia tylko klepnie cos w stylu 'Nokia approved!’ ?

Viewing 3 reply threads
Reply To: W 2017 roku możemy zobaczyć aż pięć nowych smartfonów Nokii
Your information: