Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Virgin Mobile – zima z dodatkowym 10 GB za 9 zł

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Choć zima przyszła szybko, to klienci Virgin Mobile, posiadający ofertę na kartę i korzystający z taryfy #ChcęWszystko nie powinni się tym martwić. Dlaczego? Już dziś każdy z nich może aktywować #ZIMOWE_GIGA – dodatkowy pakiet 10 GB szybkiej transmisji danych za 9 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Virgin Mobile – zima z dodatkowym 10 GB za 9 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Przyda się. To kolejny pakiet

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Gdyby jeszcze prędkość internetu poprawili. A tak trzeba zamykać z tej sieci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Świetna opcja, tym bardziej, że ja sobie już aktywowałem też te darmowe 3GB na które udostępnili niedawno kod i tym sposobem swój pakiet Internetowy w Virgin Mobile już o 13 giga powiększyłem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Cieszę się, że jakichś czas temu do nich przeszedłem- dobra sieć z dobrymi promocjami i ja na pewno sobie te dodatkowe 10 GB dobiorę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kod aktywował się natychmiast i z 10GB już korzystam, mogliby tylko bardziej się z tą informacją promować, bo ja na info, że promocja jest dopiero u Was wpadłem- chyba czas zacząć śledzić ich na FB

Viewing 5 reply threads
Reply To: Virgin Mobile – zima z dodatkowym 10 GB za 9 zł
Your information: