Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Virgin Mobile – sprzedaż abonamentów również w punktach stacjonarnych

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Począwszy od 17 sierpnia usługi abonamentowe Virgin Mobile Polska będzie można nabyć również w punktach stacjonarnych. Oferty będą dostępne w salonach sieci Telakces.com oraz w punktach partnerskich GSM. W pierwszej kolejności obsługa stacjonarna zostanie udostępniona w ponad 50 lokalizacjach w największych miastach Polski.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Virgin Mobile – sprzedaż abonamentów również w punktach stacjonarnych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140020

      nie wiem jak Wy ale dla mnie ta siec od ponad roku jest niepotrzebna.
      Polecam a2mobile i nawet jeśli są tańsze sieci to nie warto aby konkurencja biła się o cenę a tylko o jakość a sieć Plusa jest troszkę Polska więc można śmiało zaryzykować i obdarzyć ją zaufaniem że choć są w raju podatkowym to inwestycja w ów sieć przyniesie więcej korzyści dla Naszej krainy niż niemieckie, francuskie czy inne nie sojusznicze krajJany.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140020

      Miałem kiedyś aero od tych dziadów, jak wprowadzili kapcia i zrobili ze mnie jelenia szukajacego lupy co godzinę, powiedziałem sobie nigdy więcej,dziękuję za współpracę a2….

Viewing 2 reply threads
Reply To: Virgin Mobile – sprzedaż abonamentów również w punktach stacjonarnych
Your information: