Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Virgin Mobile podwaja pakiety za #Półdarmo

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Virgin Mobile wprowadził właśnie podwojenie pakietów za #PÓŁDARMO, które funkcjonują w ramach bezpłatnej oferty #FREEMIUM. Aktywując dowolny pakiet za tę samą cenę jego wartość zostanie podwojona. Dla przykładu aktywując pakiet 30 minut za 3 zł klient otrzyma dodatkowe 30 minut, czyli łącznie 60.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Virgin Mobile podwaja pakiety za #Półdarmo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      no i fajnie..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Niech se wsadzą swój wirtualny syf między pośladki. Po co komu jakiś virgin dla dziadowskich złotówkowych pseudooszczędności jeżeli można mieć lepszą jakość w normalnych sieciach?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      brawo Virgin. często korzystam z dodatkowych pakietów minut jeżeli 30 minut za free nie wystarczy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Virgin to po prostu dno. Mialbyć operator bez gwiazdek, a jest ograniczona szybkość i taki bałagan w regulaminach jakiego nie znajdziecie u innego operatora

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ….Miałem karty wielu operatorów, także jeśli chcesz mieć blokadę co chwila na SMS, albo rozmowy to polecam Virgin i ich filtr który robi wszystko by pakiety bez limitu miały co chwilę ograniczenia. Masakra a nie operator.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Bardzo fajnie, że z taką promką wystartowali, z resztą jestem już w Virgin jakiś czas na Freemium właśnie bo zwyczajnie więcej nie potrzebuję i jak jeszcze można sobie podwoić pakiety to dla mnie świetna opcja, dobrze, że się do nich przeniosłem!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Super kocham was ot tak mam podwójnie to co wykupywałam dziękuje Virgin oby tak dalej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Bardzo dobra promocja, była już kiedyś i korzystałem wtedy z powodzeniem więc teraz na pewno też sobie pakiety internetowy akurat zwiększę

Viewing 8 reply threads
Reply To: Virgin Mobile podwaja pakiety za #Półdarmo
Your information: