Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Virgin Mobile – Bombkowe 3 GB dla wszystkich na święta

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Virgin Mobile Polska z okazji Świąt ma dla Was 3 GB dodatkowego, darmowego Internet w prezencie. Niezależnie od tego czy jesteś w abonamencie czy korzystasz z oferty na kartę, możesz samodzielnie aktywować dodatkowy, darmowy transfer danych. Jak aktywować dodatkowe gigabajty?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Virgin Mobile – Bombkowe 3 GB dla wszystkich na święta

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Tym Virgin się chwali. Dlaczego nie informujecie, że już nie ma pakietów no limit oraz sms-ów w pakietach na kartę? Virgin=Degrengolada.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Na kartę można było wykupić za 19 zł. no limit lub pakiety z sms-ami, już tego nie ma. Zero informacji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Może nie do końca zrozumiałem, ale nie bardzo wiem o czym mówisz- ja mam na kartę w Virgin Mobile ofertę za 29 zł w tym mam wszystki bez limitu- w sensie rozmowy, smsy i mmsy, a Internetu mam pakiet 10 GB, teraz sobie te 3GB dodatkowe też aktywowałem i ja uważam, że Virgin na rynku jest teraz najsensowniejszą z opcji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Korzystam z Freemium a tam Internetu tylko 300 MB więc chętnie sobie ten kod na 3 GB wpisałem, fajnie, że jest dla wszystkich w sieci, nawet jak się z Freemium właśnie korzysta

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kod z Virgin zadziałał, przyszło od razu potwierdzenie sms, że dodatkowego GB zostały do konta doliczone, więc promocja warta wykorzystania, do szybkiego i bezproblemowego aktywowania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jedyny prawdziwie darmowy jest w Aero2.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Virgin Mobile – Bombkowe 3 GB dla wszystkich na święta
Your information: