Start Forum Sprzęt Komputery i akcesoria VIA ARTiGO A2000, komputer do samodzielnego montazu

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      VIA Technologies zapowiedziała wprowadzenie do oferty miniserwera VIA ARTiGO A2000. Elegancki, czarny komputer do samodzielnego montażu z dwiema niszami na dyski obsługuje do 3TB – rozwiązanie dla entuzjastów PC poszukujących kompaktowego, energooszczędnego, domowego serwera mediów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      I zaś nie podali ceny eh

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Pewnie 300-400 zielonych, tyle kosztuje poprzednia wersja A1000, rezultat? Nieoplaca sie, za te pieniadze mozna zlozyc wypasiona jednostke serwerowa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      lubie takze portfelooszczedne kompy. Ja przystosowalem swojego stargo kompa P1.5/1 GB RAM/ 1 TB dysku. Lacznie. Nie dziala gorzej od oryginalnego Home Server HP Karta 1 GB i wifi tez jest – a/b/g/n. W tym rozwiazaniu jest duzo niezdecydowania- czy to ma sluzyc jako serwer plikow, z KTOREGO sie oglada filmy czy slucha muzyki czy ma miec jakies inne zastosowanie. W kazdym razie, za 400 dolcow to szalu nie ma. Ja na moj wydalem okolo 300 zlotych. Wiekszosc rzeczy mialem. na kompie stoi WHS- prezent 🙂 wiec mnie to nic nie kosztowalo. Jedyna rzecz jaka musze zrobic, to zmienic wentylator na oryginalny od intela- bo jest cichutki. Wentylator w zasilaczy zostal wymieniony na cihszy i wydajniejszy, graf ma radiator. I jest milo 🙂 za malutkie pieniadze. Nawet buda calkiem ladna i niestara 😉

Viewing 3 reply threads
Reply To: VIA ARTiGO A2000, komputer do samodzielnego montazu
Your information: