Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Uszkodzony ekran, nie warto go naprawiać

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z raportu „ZAGG Device Damage Study” wynika, że najczęstszą przyczyną uszkodzenia smartfonów i tabletów jest stłuczenie wyświetlacza na skutek upuszczenia urządzenia na ziemię. Średni koszt naprawy smartfonu oraz tabletu w USA wynosi odpowiednio około 145 i 120 dolarów, prawdopodobnie dlatego prawie połowa użytkowników uszkodzonych smartfonów oraz dwie trzecie użytkowników tabletów deklaruje, że nie naprawia urządzenia, tylko korzysta z niego dalej, mimo rozbitego ekranu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Uszkodzony ekran, nie warto go naprawiać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      prawda jest taka że wiele telefonów wraca po takiej naprawie z innymi usterkami których wcześniej nie było i zaczyna się krążenie z telefonem do usranej śmierci by go naprawić i wyjaśnić kto ponosi koszty dodatkowej naprawy. wyrzucić żal skoro już sie tyle kasy włożyło.

    • wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

      Powiem tak… W każdym przypadku z jakim się spotkałem, ekrany pękały MIMO naklejonej folii czy nawet szkła ochronnego o „twardości” 9H 😉 Pytanie – po co te głupie pytania producenta takiej ochrony?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Dwa tygodnie temu rozbił mi się wyświetlacz jedna kreska na ekranie, ale nie stety nie da się korzystać, koledze szkiełka wykruszają się z potłuczonego wyświetlacza ale działa normalnie, także nie wiem od czego to zależy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To ile rocznie kosztują naprawy smartfonów w USA -23 miliardy czy 23 miliony ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @ XXX ma racje i Ci co korzystają z serwisów/gwarancji wiedzą że tak niestety u nas jest:-/ Raz oddałem telefon z Zabrzu w Platanie do naprawy (z 8lat temu) to telefon działał po „naprawie” ale rozgrzał się do pewnej temp. i po 30-40min się wyłączał…a porysowany telefon nie raz otrzymywałem z „naprawy”, najczęściej aktualnie to źle złożony telefon (nie spasowany) oraz paprochy pod dotykiem, jak zwróciłem na to w serwisie NokiaCare uwagę to mi powiedziano że nie jest to aż tak widoczne i się czepiam XD Można się tylko wtedy zirytować bo klątwy nic nie pomagają XD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja nie naprawiam szkoda zachodu za to staram sie kupowac smartfony do 400zl jak rozwalam to az tak mi nie szkoda

Viewing 6 reply threads
Reply To: Uszkodzony ekran, nie warto go naprawiać
Your information: