Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Ustaw nadajnik LTE w nowej grze Plusa na Facebooku

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Ustaw nadajnik LTE w nowej grze Plusa na Facebooku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Gra fajna i nagroda warta zagrania. zabawa w ustawianie nadajników pozwala mi na przybliżenie zasad działania technologii LTE w sieci Plus. Cóż w wolnej chwili warto więc zagrać w grę, nie tylko by cos wygrać ale i rozerwać się.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ostatnio sporo konkursów Plus organizuje na Facebooku. Nagrody godne uwagi, zasady proste, przejrzyste-warto próbować. Ja też gram i sprawia mi to frajdę a może kiedyś nagroda trafi do mnie 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Kaśka i Joaśka jako pracownice plusa nie możecie liczyć na wygrane w konkursach organizowanych przez operatora. Przeczytajcie regulamin, -żeby potem płaczu nie było.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ja bym naustawiał tych nadajników na około domu Zygmunta S-Ż. w Starej Miłosnej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Olaf: niestety to nie moja 'działka’. W Plusie mam tyle co telefony wszystkich w rodzinie i to dlatego, że inna sieć nie łapie 😉
      W konkursach biorę udział i brać będę, jesli mi się któryś podoba. Nie ma obaw o wykluczenie :p
      Sam spróbuj swoich sił, chyba że za trudne dla Ciebie 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      biorę udział w tym konkursiku,jest bardzo prosty a nagroda warta zaangażowania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Konkursik całkiem obiecujący a przy tem dużo fajnej zabawy. Sam ustawiałem nadajniki kilkakrotnie i nie do końca byłem pewien czy tak właśnie będzie najlepiej.
      Nie bez znaczenia jest też możliwość zdobycia kilku ciekawych i praktycznych informacji o LTE odpowiadając na dodatkowe pytania. Polecam, fajna zabawa a i nagroda nie najgorsza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Polecam gry Plusa, dobra zabawa i zacne nagrody.:D:D

Viewing 8 reply threads
Reply To: Ustaw nadajnik LTE w nowej grze Plusa na Facebooku
Your information: