Start Forum Operatorzy VOIP Upoluj paczkę w Multimedia Polska

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pod hasłem „Wiosenne polowanie na promocje. Upoluj paczkę!” rozpoczęła się wiosenna kampania promująca paczki usług Multimedia Polska. Akcja będzie trwała od 1 kwietnia do 31 maja.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Upoluj paczkę w Multimedia Polska

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Te promocje to dla nowych abonentów, ja jestem ich starym abonentem i nie mogę dostać żadnej z tych „paczek”

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Multimedia jest pod tym względem zakręcone. Na każde miasto a nawet dzielnicy obowiązują różne regulaminy. Sami przedstawiciele się w tym gubią, bo chodzą z teczką regulaminów, których nie sposób ogarnąć. Do tego infolinia ma jeszcze inną ofertę a BOK miejscowe jeszcze inną. Ostatnio chciałem przedłużyć umowę i na infolinii proponują cenę mało atrakcyjną więc dzwonię do przedstawiciela. Ten skolei stawki ma z kosmosu. Jedyne wyjście stwierdziłem, to wypowiedzieć umowę (ale teraz okres wypowiedzenia jest 3m-czny) i poszedłem do BOK a tam zdziwiona Pani informuje, że można przedłużyć umowę na starych warunkach.
      Nie mozna dać jednej oferty w necie tak, żeby każdy widział jakie warunki mozna uzyskać?

Viewing 2 reply threads
Reply To: Upoluj paczkę w Multimedia Polska
Your information: