Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny UPC Polska wprowadza ofertę z superszybkim modemem Wi-Fi

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych w Polsce: telewizji kablowej, szerokopasmowego internetu i telefonii, wprowadza superszybki modem Wi-Fi, zapewniający dostęp do doskonałej jakości internetu UPC w całym domu. Ofertę wspiera nowa kampania reklamowa.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: UPC Polska wprowadza ofertę z superszybkim modemem Wi-Fi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Dbają o rozwój jakości….kolejny bełkot aby naciągnąć nowych klientów. Najpierw poprawcie przesyłanie danych które obiecujecie np.120Mbps , a jest 100 i mniej. Po WIFI w tym pakiecie to już śmiech na sali i tragedia jednocześnie bo w odległosci 4-5 metrów od ich modemu na nowych 2 laptopach karta ab….ac które są przystosowane do odbioru bardzo szybkich transmisji danych w porywach 42-45 Mbps . Dodam że żadnych betonowych ścian po drodze nie ma.Z ich konsultantem zmieniałem kanały , częstotliwość itp. i dalej d..a zimna. Dodam że test szybkości odbioru/wysyłania przeprowadzony na stronie upc sumuje komunikatem ; połączenie prawidłowe , ale szybkość po WIFI powinna być wyższa; jednak na operatorze to nie robi wrażenia. Po zakończeniu umowy nigdy więcej styczności z tym operatorem. Jeszcze jedno popatrzcie na ich ofertę tv pomijając już jakie kanały oferują i za jak duże pieniądze to przypatrzcie się w jakiej jakości parę jest w hd , ale większość to zwykłe sd Żenada i wstyd za jakość nadawania tej firmy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Płacę za oferte która gwarantować ma w/w parametry i takiej oczekuję , a dlaczego mam dokupywać router ? przesiadki nie będzie ponieważ obowiązuje mnie jeszcze długa umowa . Dwukrotne zgłaszanie problemu operatorowi i brak poprawy ( nie chodzi mi tu tak bardzo o kablowe połączenie) powinno w dobrej firmie skutkować wysłaniem technika bez obiecywania w rozmowie telefonicznej że zdalnie usuną tą ; usterkę ; co oczywiście ich przerosło. Zresztą naprawdę szkoda gadać mają na pewno mniej o jednego klienta chociaż wielu osobom pytającym o działanie usługi u tego operatora odradzałem/dzam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      szkoda, ze nie robili takich cudow jak u nich bylem 🙂 chociaz w netii tez teraz nie najgorzej, troszke gorsza oferta ale mniejsze rachunki i telewizja lepsza

Viewing 3 reply threads
Reply To: UPC Polska wprowadza ofertę z superszybkim modemem Wi-Fi
Your information: