Start Forum Operatorzy VOIP UPC Polska – 50-procentowy upust na wszystkie usługi (wideo)

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W najnowszej promocji UPC, wszyscy nowi klienci otrzymają promocję na usługi, która pozwala na korzystanie z nich nawet przez trzy miesiące w cenie niższej o 50 proc. Klient otrzyma zniżkę niezależnie od tego czy wybiera jedną usługę, dwie lub więcej.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: UPC Polska – 50-procentowy upust na wszystkie usługi (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      „UPC – zgodnie z przyjętą strategią – konsekwentnie stawia satysfakcję klienta w centrum uwagi, dopasowując ofertę do jego potrzeb.”

      Super oferta! Jestem klientem od kilkunastu lat. Aby dostać to co czlowiek z ulicy ma za 149 pln ja moge miec za 189 pln!!! Tak kurna dbaja ze w regulaminie jest zapis, ze moge skorzystac z nowej oferty o ile zaplace minimum 20 pln wiecej niz place obecnie! 40 pln miesiecznie wiecej niz nowy klient.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      „Konsekwentnie stawia na satysfakcję klienta”, śmiechu warte. Ja mam problem techniczny z dekoderem od kilku lat i nie kwapią się, żeby go rozwiązać. Ostatnio niby w końcu został rozwiązany. Ale to tylko teoria. Wymienili dekoder a ja dalej dzwonię na infolinię (dział techniczny) i pieniądze tracę. Będąc klientem od kilkunastu lat też myślałem, że może uzyskam jakiś upust (ofertę „utrzymaniową”) ale słyszę że i tak mam bardzo atrakcyjną i na nic więcej nie mogę liczyć. Firmie bardziej opłaca się „złapać” nowego klienta niż utrzymać starego który zawsze płaci na czas. Szkoda i czas chyba zakończyć tą współpracę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Ja na UPC nie mogę narzekać, zawsze mam super ceny, np. za 3w1 płacę 75zł, a mam pełen max kanałów, 120Mbit i telefon 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      ceny w porownaniu z netia hfc i orange ftth to mają wysokie! i wcale nie dbają o klienta!

Viewing 4 reply threads
Reply To: UPC Polska – 50-procentowy upust na wszystkie usługi (wideo)
Your information: