Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni UOKiK karze Orange za bezprawnie przedłużanie umowy

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Orange Polska bezprawnie przedłużała umowy o świadczenie usług stacjonarnych o wiele miesięcy bez wyraźnej zgody konsumentów – uznał prezes UOKiK i nałożył na przedsiębiorcę karę blisko 30 mln zł. Orange nie zgadza się z decyzją UOKiK i odwoła się do sądu – poinformował Telix.pl Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy Orange Polska.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: UOKiK karze Orange za bezprawnie przedłużanie umowy

    • KarolSk
      Participant
      Liczba postów: 315

      Bardzo dobrze UOKiK zrobił. Te poczynania Orange prosiły się wręcz o wysoką karę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      I dobrali się też pomarańczy do kieszeni. Może wreszcie zaczną traktować poważnie klientów. A reklamy nie wprowadzać w błąd.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote]Nie zgadzamy się z decyzją UOKiK, że nasze działania dotyczące automatycznego przedłużania umów naruszały interesy klientów – mówi rzecznik Orange Wojciech Jabczyński. – Dlatego dokładnie ją przeanalizowaliśmy i odwołaliśmy się do sądu. Uważamy też, że kwota jest rażąco wysoka – dodaje.[/quote] – to cała rozmowa z rzecznikiem. Ewidentnie przyznaje się do winy tylko kwota kary mu się nie podoba. No po prostu zdenerwowali mnie totalnie. Oszukują na każdym kroku, simlocki zakładali tak długo jak tylko się dało, a teraz [b]kwota im się nie podoba[/b].

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Pracowałem tam i wiem jak to wygląda od kuchni, świadome wprowadzanie w błąd klientów i traktowanie ich jak dojne krowy, poza tym totalny wyzysk pracowników; ciągle rosnące wymagani przy spadających zarobkach. Kara jak najbardziej uzasadniona, niestety zbyt mała bo na nieuczciwych praktykach zarobili pewnie z 10 razy więcej. Jeśli ktoś ma zasady moralne nie utrzyma się tam jako konsultant.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      słuszna kara, szkoda że tak późno i taka niska.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jestem w orange od 8 lat i jak dotychczas wszystko jest poprawne.Oczywiście umowy trzeba zawierać świadomie i negocjować swoje warunki bardziej ok.Nie narzekam na współpracę z Orange. Wszystkie reklamacje załatwiania mi pomyślnie chyba źle nie miałem racji.Konsultantów ten wybierałem jednych do sfinalizować całej umowy.Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      co ma zrobić nie wypowiedziałam w terminie umowę orange automatycznie przedłużył nową umowę dodatkowo zabrał mi rabat – 20% proszę poradzenie mi jak mam rozmawiać w salonie . Powiadomiono ,że jak wypowiem umowę , którą sami automatycznie przedłużyli to stracę dotychczasowy numer tel

Viewing 7 reply threads
Reply To: UOKiK karze Orange za bezprawnie przedłużanie umowy
Your information: