Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi UKE: 4Q2017r przeniesionych zostało 590 469 numerów – liderem T-Mobile

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      UKE opublikował raport przenoszenia numerów w sieciach stacjonarnych (FNP) i ruchomych (MNP) w IV kwartale 2017. Liderem rynku MNP w IV kw. był T-Mobile + 22 706, który nieznacznie wyprzedził Play. Najwięcj stracił Orange Polska – bilans -58 148 kart SIM.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: UKE: 4Q2017r przeniesionych zostało 590 469 numerów – liderem T-Mobile

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nie wiem na co czeka Virgin Mobile, ale z miesiąca na miesiąc tracą klientów. Powinni szybko zaskoczyć jakąś rewolucyjną ofertą z najniższą ceną na rynku, coś w stylu 19,99 zł za pełny no limit (również z MMS) i jakaś paczka GB.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      T-Mobile drugi raz z rzędu liderem przenoszenia numerów. A co Jabczyński na tak złe wyniki pomarańczy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Czas sie wynosic z play , tmobile goruje w rankingach ostatnio, oby sir utrzymali tylko

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      No to Play musi zmienić reklamy. To już nieprawda, że lider rynku MNP, jak komunikuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      [b]T-Mobile już niżej spaść nie mogło, Każdy ruch w górę daje iluzję dobrej sieci, stare grzech nie zostały zniesione.[/b]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      ERe mam od 99 roku , jak tylko narzekałem to na długości wazności wychodzacych , jakośc łączności mieli/ mają najlepszą . A VM to z jakścią nie zawsze dobrze. a Play to rożnie , ale nie narzekam, bo i po co. .powodzenia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Ciekawy wykres.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Już te wzrosty w Playu nie takie jak kiedyś.Az dziwne, że wogóle cokolwiek mają. Może ludzie coś zaczynają widzieć?Się zobaczy

Viewing 8 reply threads
Reply To: UKE: 4Q2017r przeniesionych zostało 590 469 numerów – liderem T-Mobile
Your information: