Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja TP ofiarą praktyk nieuczciwych sprzedawców, podających się za przedstawicieli TP

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      TP jest oburzona praktykami nieuczciwych handlowców innych operatorów, podających się za pracowników Telekomunikacji Polskiej. Uważamy, że jest to czyn nieuczciwej konkurencji i jako taki powinien podlegać karze zgodnie z prawem – czytamy w komunikacie TP.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: TP ofiarą praktyk nieuczciwych sprzedawców, podających się za przedstawicieli TP

    • spiro
      Participant
      Liczba postów: 157

      potwierdzam, u siebie też miałem kiedyś pana z „telekomunikacji”. o ile pamiętam to była „telekomunikacja tele2”

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      Szczerze powiem, że nawet sprzedawcy domokrążcy z DIALOGU również prezentowali ofertę podstępnie podając się za telekomunikację, dla osoby starszej to było nie do rozpoznania, tak też podpisała umowę moja własna matka, głupio o tym pisać, ale powiedziała mi o tym dopiero jak dostała fakturę i nr konta bankowego był inny. Bardzo nieuczciwe zagranie i żerowanie na niewiedzy osób starszych.
      A działania firmy pn. Telekomunikacja TelePolska to już prawdziwe oszustwo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      a ta firma jeszcze istnieje ? Njgorsza jakość i najgorsi pracownicy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140003

      A może kilka słów jak to klienci są ofiarą nieuczciwych praktyk TPSA????????????????
      Mnie namawiali przez 3 miesiące bym odszedł z Netii. Najpierw od 17.12.2011 do 16.01-2012 (CAŁY MIESIĄC) czekałem żeby zechcieli przenieść telefon i podpisać umowę. Od 16.01 DO DZISIAJ (10.02.2012) czekam na neostradę i telefon HD i jedyne co słyszę to że mają „PROBLEM GLOBALNY” – to jest dopiero nabijanie klientów w butelkę – OSTRZEGAM!!!! ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM ZECHCECIE SKORZYSTAĆ Z OFERTY TPSA !!!! Ja baaaaaaaaardzo załuję 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁
      jak minie miesiącod podpisania umowy – biorę plusa lub jakieś inne komórkowe cudo i rezygnuję wogóle z TPSA !!!! 😮

Viewing 4 reply threads
Reply To: TP ofiarą praktyk nieuczciwych sprzedawców, podających się za przedstawicieli TP
Your information: