Jesteś tutaj:---TOP 5 kategorii produktów na świąteczne prezenty (wideo)

TOP 5 kategorii produktów na świąteczne prezenty (wideo)2017-12-14T11:05:35+01:00

Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja TOP 5 kategorii produktów na świąteczne prezenty (wideo)

 • Autor
  Wpisy
 • Kan
  Opiekun forum
  Liczba postów: 31289

  Smartfony są zdecydowanie najchętniej kupowanymi produktami w grudniu tego roku. To kategoria, w ramach której sprzedaż rośnie dynamicznie od kilku lat bez względu na porę roku. Jakie jeszcze produkty są najchętniej kupowane jako prezent? Co kupują i ile wydają na prezenty świąteczne polscy konsumenci. Prezentujemy trendy zakupowe 2017.

  Pełna treść artykułu dostępna tutaj: TOP 5 kategorii produktów na świąteczne prezenty (wideo)

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  U nas prezenty różne, w różnym budżecie. Głównie standard – perfumy, filmy, zabawki dla dzieci. Tym razem wszystko rozsądnie zaplanowane i kupowane dużo wcześniej, ale widze, że w tym roku wszyscy lepiej się przygotowali. Dzisiaj zamawiałem jeszcze rzeczy z Empiku z gwarancją dostawy przed świętami, a widzę, że taka gwarancja będzie jeszcze jutro. Ogólnie to zauważyliście, że sklepy internetowe zrobiły się tańsze niż allegro? Niektóre z rzeczy, które kupowaliśmy, na aukcjach były za 2-3 razy więcej… Szok.

  Reklama
 • teofilio
  Uczestnik
  Liczba postów: 6

  U nas też przeważają prezenty rzeczowe tak jak wyżej ktoś wspomniał o perfumach, zabawkach. Ja mężowi zawsze kupuje jego ulubione perfumy marki Calvin Klein i zawsze szukam na ceneo https://www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody_meskie/p:Calvin_Klein.htm . W tym roku pewnie też będę tutaj szukać perfum i coś jeszcze dokupię do tego.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.