Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Tonsil sprzed lat

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Tonsil sprzed lat

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      fajna akcja- szkoda, że tak mało pozostało polskich marek a w dodatku w polskich rękach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam dwa pełne zestawy sprzed ~30 lat lecz niestety są w słabej kondycji wizualnej. No cóż, jak się ma pszczoły to się ma miód, jak się ma dzieci to się ma…. podrapane zestawy kolumnowe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam kolumienki Tonsil kupione gdzieś w latach 80 tych, po wymianie głośników i bardzo fajnie grają do dziś. Czy sklep z głośnikami do tych kolumn nadal znajduje się nieopodal Wolumenu na ul Wergiliusza??? Był chyba w podziemiu przedszkola, ale nie bardzo już pamiętam, bo tam kupowałem kiedyś właśnie głośniki Tonsil na wymianę. Sprzęt godny polecenia i dźwięk rewelacyjny do dziś dnia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sklep Elton nadal istnieje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeszcze jakieś 2 – 3 lata temu we Wrocławiu był sklep firmowy Tonsil na ul. Henryka Pobożnego. Niestety została zamknięty i teraz tam jest sprzedawana chyba zdrowa żywność. Sklep Tonsil odwiedzałem co jakiś czas, miałem tam nawet nabyć swojego czasu zestaw głośników, niestety sporym minusem tego sklepu była pani, która miała obsługiwać klientów, do najmilszych jednak nie należała. Zraziła mnie swoją postawą i niechęcią do odsłuchu głośników. Szkoda, bo nie miałem okazji nigdzie indziej przeprowadzić odsłuchu głośników ww. producenta, w rezultacie mój wybór padł na zestaw innej renomowanej marki. Na szczęście sprzedawcy w innych punktach byli otwarci na wszelkie propozycje odsłuchowe.

    • Mati18
      Participant
      Liczba postów: 1

      Najlepsza zdrowa żywność tylko w sklepie ekoAleja. Zawsze świeże, zawsze smaczne. Najlepsze zakupy.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Tonsil sprzed lat
Your information: