Start Forum Rynek Wydarzenia To co najciekawsze na MWC 2010

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Jedne z największych targów telekomunikacyjnych, Mobile World Congress dobiegły końca. W ciągu czterech dni producenci przedstawili wiele nowych urządzeń. Gigant z Redmond, Microsoft zdecydował się na prezentację nowego systemu operacyjnego Windows Phone 7 Series, który został przez wiele zagranicznych redakcji okrzyknięty iPhone killerem. Dla wszystkich z Was, którzy nie mieli czasu sprawdzać wiadomości w tygodniu, powiem jedno: „Oj, działo się wiele!”.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: To co najciekawsze na MWC 2010

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Menu Samsunga jest podobne do iPhona a Windows7 mi sie podoba ciekawe kiedy bedzie mozna go zobaczyc na zywo 🙂

    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      @Klik, tak jak wspomniałem w artykule, iPhone OS to wzór dla innych firm takich jak Google, Samsung, Palm itd. Systemy stworzone przez te firmy oparte są koncepcji interfejsu dotykowego wymyślonego przez Apple. Stąd właśnie Bada OS wygląda podobnie do iPhone OS.

      Microsoft zdecydował się na przedstawienie własnej idei "perfekcyjnego" interfejsu. Czy ta koncepcja ma szansę podbić rynek urządzeń mobilnych? Największym problemem jest data premiery. Zapytałeś, kiedy, będziemy mogli zobaczyć Windows Phone 7 Series? Już odpowiadam nie prędko, pierwsze telefony mają pojawić się w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Biorąc pod uwagę ten fakt możemy spodziewać się, że w naszym kraju zawitają one dopiero w 2011 roku. Niestety dla giganta z Redmond może okazać się, że na premierę nowego systemu jest już za późno. W czerwcu pojawi się nowy iPhone wraz z najprawdopodobniej czwartą wersja systemu. Do tej pory Android ma szansę zostać zaktualizowany do wersji 3.0.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Masę ciekawych propozycji dla posiadaczy komórek można również znaleźć na www . chinabuye . com (bez spacji). Oprócz komórek są tam także akcesoria do nich po super niskich cenach, dlatego polecam zajrzeć. Kupowałem od nich parę razy i nie mam zastrzeżeń. Pewniejsi niż z allegro.

Viewing 3 reply threads
Reply To: To co najciekawsze na MWC 2010
Your information: