Start Forum Sprzęt Apple Tim Cook, szef koncernu Apple przyznaje, że jest gejem i jest z tego dumny

Viewing 17 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Prezes Apple Tim Cook, w felietonie opublikowanym w portalu Bloomberg Businessweek po raz pierwszy przyznał, że jest osobą homoseksualną. W ten sposób Cook chce wesprzeć działania Apple na polu walki o równouprawnienie wszystkich osób niezależnie od ich płci, rasy czy orientacji seksualnej.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Tim Cook, szef koncernu Apple przyznaje, że jest gejem i jest z tego dumny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Ujawnił się wcześniej, gdy po śmierci SJ w iPhonach i iPadach pojawił się tęczowy, kolorkowy pedalski soft…

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      No i? Jego prywatna sprawa bez związku z Apple.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      A ja i tak wspieram CHIŃSKĄ GOSPODARKĘ kupując smartfony i nie tylko MADE IN CHINA . Dobrze że nie kupuje elektroniki od TEGO COŚ !!! . A po za tym gówno mnie obchodzi ta marka !!!.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      w tej informacji „zazgrzytał” mi cytat >Apple już od wielu lat broni praw człowieka i domaga się równości dla wszystkich< A co z wykorzystywaniem pracowników Foxconna ? A sprawa tuszowanych procesów z wykorzystywaniem dzieci do pracy ? Wybiórczo traktujemy problem czy kompleksowo ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      jeste z tego dumny – poprawcie błędy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      a teraz wszyscy którzy jesteście przeciwko gejom wyrzućcie swoje iPhony 😀 😀 nie zrobicie tego bo żyć bez nich nie możecie !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      A ja jestem dumny ze jestem hetero

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      super 🙂 bardzo mnie to cieszy ze jest

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Mi zwisa kim on jest, ale drażni mnie reklamowanie tego. Jeszcze tylko brakuje felietonu o tym jak się do tego zabiera. Czy normalni hetero zamęczają wszystkich swoimi przemyśleniami odnośnie tego jakie prezenty od Boga dostali? Natura sama widzi co się dzieje i stara się naprawić lecz medycyna stara się w tym przeszkodzić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Nie wiem czym się ma chwalić Tim Cook ? Moim zdaniem to jest żałosne. Mam wątpliwości czy to jest szczere ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      jeśli ktoś promuje zboczenia, to niech to robi na własny rachunek… przynajmniej mam kolejny powód by nie kupować iPhona… tolerancja, a promowanie homoseksualizmu to dwie rożne sprawy…

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Czy Jabco naprawdę wymyśliło sobie pomysł na siebie w postaci napędzania sprzedaży skandalami ( mniejszymi lub większymi ? ) – ostatnio mamy ich cały wysyp -przegrzewające się lapki + prawdopodobny proces zbiorowy, wycieki zdjęć, gigantyczne problemy z updatami ( sławne na cały świat iOS 8.0.1 ), wyginające się telefony i tablety, a teraz szef wychodzi i zamiast wyprostować chociaż część tych problemów, zaczyna opowiadać o swoim życiu prywatnym???? NAPRAWDĘ TO JEST TERAZ NAJWAŻNIEJSZE????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Musial to zrobic bo juz zrobili mu outing chamsko w telewizji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Cook mówi, że „i uważam, to jeden z największych prezentów, jakie dostałem od Boga„. A Bóg mówi zupełnie coś innego. Biblia Tysiąclecia III, List do Rzymian 1.19-28. (19): To bowiem, co o Bogu można poznać, jawne jest wśród nich, gdyż Bóg im to ujawnił. (20): Albowiem od stworzenia świata niewidzialne Jego przymioty – wiekuista Jego potęga oraz bóstwo – stają się widzialne dla umysłu przez Jego dzieła, tak że nie mogą się wymówić od winy. (21): Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. (22): Podając się za mądrych stali się głupimi. (23): I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. (24): Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. (25): Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. (26): Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. (27): Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. (28): A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi”. Nie jest to nauka żadnego kościoła, ale czyste Słowo od Boga. Nie jestem katolikiem, tylko wierzącym biblijnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Każdy, zamiast spoglądać tylko na innych, powinien umieć cieszyć z tego jakim się jest. Niezależnie od koloru skóry, orientacji, pochodzenia, wiary, poglądów politycznych, itp.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Omijałem rsAjfony preferując Nokię, potem Samsunga. Pdalskie wyznanie Cooka tylko mnie upewnia w słuszności decyzji, podyktowanej na początku porównaniem i wyborem technicznym oraz wstrętem do quasi-religijnego nimbu, jakim ta firma rozgrywała przy wprowadzaniu na rynek kolejnych modeli swego produktu. Nie sądzę, aby deklaracja pedalska przysporzyła koncernowi wzrostu klientów. Z marketingowego punktu widzenia zrobiłby lepiej, dyskretnie przemilczając swe zboczone umiłowania. Aż korci mnie napisać: geh – nach Hause!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Ale sie wq$#iłem! Już jego nazwisko jest raczej powiązane z qut$#sem teraz doszło do tego kakaowe oko. Facet jest chory jak każdy GEJ i to trzeba głośno powiedzieć! Apple powinno go po prostu zwolnić!!! Napewno nastepny tel to nie iPhone!

Viewing 17 reply threads
Reply To: Tim Cook, szef koncernu Apple przyznaje, że jest gejem i jest z tego dumny
Your information: