Start Forum Operatorzy Internet mobilny Testuj LTE Plus przez dwa miesiące za 9 zł

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Testuj LTE Plus przez dwa miesiące za 9 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z chęcią potestuję jak jest taka możliwość. Jak się sprawdzi to może w końcu będę mógł zrezygnować z neta radiowego który u mnie strasznie kiepsko działa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Całkiem ciekawa opcja. Tym to już chyba zamkną usta wszystkim krytykantom Plusa, bo jeśli coś miałoby być z netem nie tak, to nikt by go nie dawał do testowania za niemal darmo przez 2 miesiące!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ta propozycja jest bardzo dobra – 9 pln za 2 miesiące. Myślę, że Plus taka kampanią pozyska sporo nowych abonentów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No to jest okazja dobra, żeby zobaczyć, co to jest ten mityczny i legendarny lte z Plusa. Różne opinie się słyszy, ale skoro Plus daje aż dwa miechy na test, to znaczy, że to musi dobrze działać. No ale wiadomo, jak się sam nie przekonasz, to się nie dowiesz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wziąłem do testów, ale już wiem, że ze mną ten net zostanie. Super się sprawuje. polecam! Jak są jeszcze te testy to korzystajcie!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Może się zdarzyć, że w jakiejś okolicy zasięg Plusa będzie słabszy, ale że są testy – to Plus daje szansę, żeby się przekonać, czy net będzie działał. Nazwałbym to rozwiązaniem bardzo proklienckim.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Testuj LTE Plus przez dwa miesiące za 9 zł
Your information: