Start Forum Sprzęt HTC Test Windows Phone 8X by HTC: telefon, który może się podobać

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Niedawno Peter Chou, CEO HTC komunikował światu, że wina za problemy tajwańskiej korporacji, to w głównej mierze efekt słabego marketingu – firma nie przykłada się odpowiednio do reklamy i w efekcie traci rynkowe udziały. Windows Phone 8X by HTC zdaje się być więc idealną receptą.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Windows Phone 8X by HTC: telefon, który może się podobać

    • BlasterM
      Participant
      Liczba postów: 611

      Astronomiczne prędkości zapisu i odczytu do/z pamięci wbudowanej. Czy przypadkiem sprzęt lub WP8 nie oszukuje AnTuTu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      Kafle sa fuj

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      moje ONE S też nie robiło rewelacyjnych filmów-dopiero zmiana na ,,alternatywny” program do obsługi aparatu i pogrzebanie w ustawieniach zapisu znacznie poprawiło jakość zapisu. Pytanie tylko czy WP8 oferuje jakieś sensowne programy do aparatu…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      Wie ktoś może kiedy orange ponownie udostępni aktualizacje noki 610 do 7.8?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      Przyznam, że telefon jest bardzo dobrze zbudowany i ma świetny designe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140008

      Co do windowsa to właśnie kupiłem omnięW za 650 zł (redcon) i jestem bardzo zadowolony że nie będę musiał się już katować androidem …

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Fizyczny przycisk migawki foto / start-stop kamery to zaleta. Konkurencja go zaniechała niestety, a to błąd. Poza tym wreszcie możliwość filmowania w full HD1080p przednią kamerką. Co z tego, że modele Galaxy Samsunga, począwszy od S2 mają front-kamerkę 2Mpix od dawna, skoro programowo ograniczono rozdzielczość jej filmów do VGA… HTC nie popełnił tego błędu. Jeśli dodać do tego jasność otworu obiektywu modelu X8 oraz jego praktycznie potrzebną szerokokątność – to niezaprzeczalne zalety, które docenią użytkownicy.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Test Windows Phone 8X by HTC: telefon, który może się podobać
Your information: