Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS Test wideo-lusterka Media-Tech U-Drive Navigation MT4058

Viewing 14 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wraz z rozwojem technologii zmieniają się także potrzeby kierowców, którzy dużą część życia spędzają na drodze. Media-Tech wprowadził do oferty urządzenie U-Drive Navigation MT4058 – lusterko wsteczne z nawigacją GPS, dwiema kamerami samochodowymi oraz systemem Android 4.4 KitKat.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test wideo-lusterka Media-Tech U-Drive Navigation MT4058

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Całkiem fajny sprzęcik

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Czekałem na recenzję tego urządzenia. Dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Jak w takim urzadzeniu moze byc procesor 1MHz ?! na pudelku urzadzenia jest napisane Dualcore 1GHz A23, gdzies w internecie jest blad i kazdy idiota go przepisuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Muszę sobie takie coś kupić. Podoba mi się sprzęt

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      używam urządzenie od 2 godzin. na świeżo muszę przyznać, że wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. jeszcze nie wiem w jaki sposób zmienić miejsce zapisu filmów. lusterko inaczej odbija obraz niż standardowe samochodowe i nie mogłem się jeszcze przyzwyczaić. myśle że to kwestia czasu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Witajcie,
      Posiadam to lusterko od 1,5 miesiąca, posiadam dziwny problem, gdyż co 4-5 nagrywanie trasy zapisuje się z błędem, pojemność pliku z nagraniem 0 mb, oczywiście nie da się odtworzyć, ktoś ma z tym lusterkiem podobny problem??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      dlaczego nagrywa tylko 5 minut.jak to mozna zmienic?pojawia mi sie komunikat aplikacja kamery zostala przerwana

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Czy jest: 1/ rejestracja równoczesna kamery przedniej i tylnej? 2/ Zapis w pętli? 3/ Zabezpieczenie kluczowych fragmentów nagrań od kilkunastu sekund przed ręcznie zaznaczonym zdarzeniem do paru minut po?

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      A ten filmik potwierdza prostotę instalacji, podłączenia i odpalenia video-lusterka, opisaną w powyższym teście Telix: http://www.youtube.com/watch?v=ZSdwjvKHzwQ ez nagyon könnyen csatlakoztatható és futni, nem igaz? 😉 😀 Minden világos! 😉 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      czy funkcja podglądu trasy wyświetla się cały czas w lusterku ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Stanowczo nie polecam tego wideo-rejestratora. Po około pół roku użytkowania urządzenie rozpada się (dosłownie). Zaobserwowałem sporo defektów lusterka: 1. Obraz psuje się tzn. po 5 m-cach zaobserwowałem że obraz z tylnej kamery jest rozmazany / niewyraźny / nieostry 2. Wideo-rejestrator nagrzewa się dosyć mocno podczas pracy. 3.Urządzenie zawiesza się podczas pracy i nie reaguje na dotyk (wydawane polecenia) 4.Aplikacje wyłączają się samoistnie. (jest problem z ich ponownym załączeniem) 5. Przedni obiektyw wideo-rejestratora poluzował się samoistnie i w związku z tym jest problem aby ustawić go w pożądanej pozycji. (Obiektyw przesuwa się samoistnie) 6. Mocowania wideo-rejestratora które służą do podczepienia wideo-rejestratora do lusterka nie spełniają swojego zadania i zagrażają bezpieczeństwu jazdy. (mocowania do których podczepiona jest oryginalna gumka wypadają z urządzenia samoistnie) (urządzanie stwarza zagrożenie podczas jazdy, gwałtownego hamowania). Mój wideo-rejestrator rozpada się po zaledwie pół roku użytkowania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Jedynym problemem jaki miałem z tym lusterkiem to ustawienie odpowiednio rejestratora pod siebie, dzwoniłem do firmy media-tech, Pan w serwisie pokierował mnie co i jak mam ustawić i do dzisiaj jest git. Mam go ponad pół roku i nie narzekam. Najbardziej przydaje się kamerka cofania. Nie raz oszczędziłem zderzak przez jakiś słupek 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Lamax c5 jest podobny ale ekran ma z prawej strony a nie tak centralnie, imo to spore niedopatrzenie. Optyka też w tym tutaj nie wygląda ciekawie co przekłada się na nagrania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Cd mt4058
      Po dokładnym obejrzeniu materiału z karty pamięci,widać jak na dłoni,co potrafi ten rejestrator po powrocie z serwisu:niektóre pliki bez obrazu tylko audio,brak ciągłości nagrywania trasy 8 minut,lub brak nagrania powrotu z trasy,są też braki wyświetlania szybkości i współrzędnych .Dobrze działa tylko w serwisie
      Dwa miesiące jestem pozbawiony mt4058 Szkoda bo jego funkcje są wspaniałe, natomiast trwałość zawodzi
      muszę teraz używać starszego wideo rejestrator

Viewing 14 reply threads
Reply To: Test wideo-lusterka Media-Tech U-Drive Navigation MT4058
Your information: