Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test Telefunken Diamond TD1: diament czy jednak średniak

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Legendarna niemiecka marka Telefunken powraca po latach nieobecności. Jednym z pierwszych modeli na naszym rynku jest model Diamond TD1 kierowany do wymagających użytkowników indywidualnych i biznesowych. Jestem bardzo ciekaw czy nazwa modelu „diament” przełoży się na stan faktyczny.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Telefunken Diamond TD1: diament czy jednak średniak

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mam tego diamond td1. Kupiłem go ze względu na wydajność i wielkość wyświetlacza. Oprócz dzwonienia służy mi głównie do netu i gier. Spokojnie chodzą na nim takie gry jak VS. Racing 2, Dust: Offroad Racing, Robocop czy Deep Loot.
      Bateria jak to w smartfonach – przy intensywnym użytkowaniu wytrzymuje do 2 dni, przy tradycyjnym do 4,5. Dobra opcja dla tych którzy chcą korzystać z karty Aero2.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Poczytałem trochę opinii na temat tego fona (większość przychylnych) i też postanowiłem go kupić. Mam go od tygodnia i robi naprawdę dobre wrażenie. Szczególnie duży i wyraźny wyświetlacz IPS a przez to wygodne przeglądanie internetu. To co się rzuca w oczy to płynność działania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Super telefonik. Wcześniej posiadałem HTC One i różnice pod względem wydajności, szybkości działania itd. są niezauważalne. Bardzo dobrze się sprawdza, szczególnie do korzystania s internetu, maila, czy robienia zdjęć. Sprawdzałem GPS w pociągu (na aplikacji Yanosik) i też dobrze działa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Telefon ten mam od około 5 miesięcy i jeżeli chodzi o samo działanie to nie mam większych zastrzeżeń. Działa płynnie i szybko, często wykorzystuję opcję udostępniania łącza na wifi dla innych urządzeń – i śmiga całkiem fajnie (mowa tutaj o innych urządzeniach mobilnych a nie laptopach). Wyświetlacz jest duży, wyraźny i chyba najmocniejszym punktem tego smartfona. Aparat robi ładne zdjęcia. Co ciekawe chodzą na nim nawet te wymagające gry. Dobra alternatywa dla tych tych markowych urządzeń w których głównie płaci się za reklamę itd.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ma ktoś przykładowe zdjęcia wykonane tym telefonem?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Wydaje mi się, ze to jednak diament:D Telefunken ma naprawdę dobre jakościowo telefony a do tego cena… Gdyby wszyscy producenci mieli takie smartphony i ceny to swiat byłby piękniejszy 😀 Ja kiedyś wydawałam mnóstwo kasy na telefony ale teraz wiem, ze to było bez sensu skoro za 500 złotych mozna mieć takie cacko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Jeśli ktoś pisze, że różnice między HTC One a „Telefuckenem” są niezauważalne, to albo nigdy nie miał tego pierwszego, albo działa w imieniu dystrybutora tej chińszczyzny w Polsce. Telefunken to chiński złom marnej jakości z fatalnym serwisem. Chińczycy wykupili prawa do starej niemieckiej marki, niestety nie dołożyli starań, aby podtrzymać tez jej dobre tradycje niezawodności.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja mam ten telefon 3 dni i od samego poczatku nie moge wykonywac polaczem z siecia plus i w odwrotna strone. Dzwonilam do biura obslugi i niby wszystko w porzadku czy byla by to wina telefonu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      koliber diamond TD1 to nie chińszczyzna tylko niemiecki telefon 🙂 Widziałam ten model ostatnio w saturnie i wydaje mi się być całkiem spoko. Parametry ma fajne, cena w porządku, aparat też ok. Jak dla mnie nie ma się do czego przyczepić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Telefon ok ale gdzie dostać Silikonowe etui

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja w saturnie kupilem go za97zl taka promocja byla bo nikt ich nie chcial:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Telefon użytkuje od pòł roku wszystko ok przed nim miałem Z2 sony i w soniaku lepszy był tylko aparat w

Viewing 12 reply threads
Reply To: Test Telefunken Diamond TD1: diament czy jednak średniak
Your information: