Start Forum Sprzęt Nokia Test telefonu Nokia 7650

Viewing 143 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Nokia 7650 to pierwszy telefon komórkowy fińskiego producenta wyposażony we wbudowany aparat cyfrowy oraz posiadający usługę przesyłania wiadomości multimedialnych MMS (Multimedia Messaging
      Service) czyli kolorowych, animowanych obrazków z dźwiękiem

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test telefonu Nokia 7650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      ma ktos pojecie jak sciągnąc obudowe w noki 7650 prosze o szybko odpowiedz…!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      czy chce ktos moze sprzedac nokie 7650?? oto moje gg:4082774

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      siemens sx1 rules !!! Takie jest moje zdanie . A co do tej nokii to chciałem sie zapytać czy jest możliwość wymienienia pamięci wew. na większą ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Cze. Możer chce ktoś sprzedać nokię 7650 za dobrą cenę. Mój nr. gg 4446118

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      kube_k ja mam do sprzedania, za 350 zl.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      potrzebuje szczegolowa instrukcje na nokie 7650 prosze niech ktos mi meilem przesle

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Telefon (NOKIA 7650) nie może się połączyć z kompem poprzez IrDA na USB (model MA – 660). Mam zaistalowane oprogramowanie NOKIA PC SUITE, system WIN XP PE. Wydaje mi się, że jest wszystko dobrze poinstalowane, bo IrDA mi miga, ale mimo tego telefonu nie widzi. Co może być tego powodem? Jeśli można, to prosiłbym o możliwie szybką odpowiedź.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Szukam nowego softu do noki7650 wersja 6.0 lub7.0 pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      jajo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Mam takie pytanie, jak mozna z nokii 7650 przeslac dzwonki zapisane w dyktafonie poprzez ktorys z portow (bluetooth, IrDA). Slyszalem ze jest taka mozliwosc ale nie wiem jak to zrobic.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      da sie przeslac tylko musisz miec specjalny program np seleQ… Pozdr.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Witam

      Mam do sprzedania ten oto telefon uzywany ze wszystkim tj.

      pudelko , instrukcja , ladowarka , oprogramowanie oryginalne na cd – ogolnie rzecz biorac zestaw taki jaki daja przy zakupie + dwa pokrowce jeden na pasek(skorzany) drugi normalny.Oferta ta wazna do 21 czerwca bo do tego czasu musze go sprzedac-stan wizualny dobry+ (albo bardzo dobry =) wszystko sprawne nic nie popekane,lekki ryski na wyswietlaczu(przez pol roku byla folia na wyswietlaczu)Chetnych prosze o kontakt : oskarkijek@wp.pl lub GG:3034046 <= do 21 czerwca Cena 370zł mozliwosc negocjacji

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Mam problem. nie mam pojęcia jak usuwa sie raporty w noki 7650. Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      mam darmowy soft do 7650

      gry

      symbian

      motywy itd…….. kto chce????????????? moje gg 1719944

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Wie ktos jak skonfigurowac BT zeby PC Suite dzialal?? Na programie z BT (sterowniki itd.) dziala ok ale potzebuje uzywac ja z PC Suite. Z gory dzieki za odp. W zamian moge kopnac jakies gierki, dzwonki … na meila. Pzdr….(7650)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      moja nokia niechce się wł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      niech ktoś mi pomoże

      po zał pojawja sie napis nokia a następnie komunikat

      TELEFON NIEDA SIĘ WLĄCZYC SKONTAKTUJ SIE ZE SPRZEDAWCĄ ???????????????????????????????????

      !!!!!!!!!!!!!!!! POMOCY !!!!!!!!!!!!!!

      ellza1@tlen.pl PROSZE WAS POMOCY CO MAM ZROBIC???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Hej.Wie ktos moze,gdzie da się znaleźć najwięcej softu do 7650???Help!Mój gg:7640255.To zaje… telefom jest tak w ogóle!Pozdrawiam wszystkich userów N7650:)))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      PODAJCIE JAKAS STRONKE Z DARMOWYM SOFTEM I WSZYSTKIM DO NOKI 7650 PROSZE!!!! I PRZY OKAZJI CZY DA SIE ZMIENIC SOFTA PRZER IRDA CZY TRZEBA MIEC KABEL??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      hi mam pytanie poratuje mnie ktos stronka na rozne programy do nokii7650 prosze pieknie i z gory dzieks andos80@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      wie ktoś jak zmienić w 7650 tapete?? Nie mam pojęcia jak się to robi Pomuszcie Mi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Gdzie mógłbym znaleśc do pobrania series60v1.0.sis jest to program umozliwiający instalowanie fajnych skór na menu i inne.Czy wogóle jest to mozliwe???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      czy wie ktos z was na tym forum gdzie moge znalesc aplikacje aby uaktywnic kamere w telefonie Nokia7650 , informacje prosze przesylac pod numer gg 1332745

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Mam na sprzedaż wspaniałą nokie 7650 z fajnymi bajerami oryginalnie bez simlocka i wieczna gwarancja pełny komplet w dobrym stanie telefonu tego używała moja dziewczyna ale już kupiłem jej nowy więc ten sprzedaje kontakt.501-52-52-44 Pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      proszę o udostępnienie plików jad i jard w zamian udostepnie program instalacyjny orginał do nokia 7650 pod numerem gg 5713972 Robert dostepny po godz 19-tej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Jaki jest kod na kamere i pilot. PILNE!! gg4287022

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Jaki jest kod na pilota??

      Z gory dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Mam problem z nokia 6310i po kolo 2min rozmowy rozlancza sie czym to moze byc spowodowane?? Prosze o odp!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      skąd można ściągnąc kamerke do noki7650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      skąd można ściągnąc kamerke do noki7650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      gdzie wpiąć kabel do noki 7650 napiszcie plis na email

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      jakie oprogarmowanie działa na telefonie noki 7650 bo stare sie zawirusiło i nie wiem jakie w grac i które będzie najleprze potrzebne na zaraż

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      3 letni uzytkownik 7650 odpowie na prawie kazde pytanie zwiazane z tym tel nr gg 8821472

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      mam pytanko zainstalowalem do noki 7650 jakies gierki i teraz nie mam pojeia jak je usunac… bardzo prosze o czyjas pomoc moje gg 4543364 mail brzozowskim@poczta.onet.pl prosze pomozcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Mam problem z 7650. Nie odswieza mi sie ekran jak wychodze przez opcje 'Wyjdz’. Natomiast jak jak wciskam klawisz 'Menu’ to wszystko jest ok. Tak samo jak wychodze przez 'Opcje’ 'Wyjdz’.
      Czy to wyswietlacz padl czy to wina softu (byl zmieniany). GG 2963634.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      witam kupiłem ten telefon/nokie 7650/ i mam pytanko jak ustawić zdjecie dzwoniącej osoby i jak zdjąć obudowe?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      jesli ma ktos do sprzedania nokie 7650 z sosnowca i okolice to prosiłbym o kontakt 608309610 lub gg 4886025

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      cze mam pytanie ma ktos kamerke do noki 7650 bardzo bym prosil o kontakt na 9147750 z gory dziek pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      poczebuje program do noki 7650 na kompa przes irde.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Potrzebuje oprogramowanie do noki 7650
      dieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Potrzebuje stronki gdzie za darmo moge sciagac na 7650 programy itp.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Mam Prośbe czy wiecie jak restartuje sie kamere a raczej aparat w 7650 , nie działa mi // wyswietla sie właśnie „restartuj kamere ” z góry wielkie dzięki 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Do przesyłania obrazków gier i ogólnie plików przez irde do nokii 7650 nie potrzeba żadnego programu przynajmniej na win xp. Poprostu podłącza sie irde (ja mam bezposrednio do płyty głównej i mi tak działa) a nastepnie uaktywnia sie w telefonie irde i przykłada do irde z kompa. po chwili komp wykrywa tel. Klikamy prawym przyciskiem myszki na plik który chcemy wysłącdo koma np. jakis program z rozszerzeniem .sis i wybierami po koleji wyślij do a nastepnie pobliski komputer. I na odwrtu przytkaną irde do kompa w telu jak chcemy zdjecie wysłac klikamy wyslij i irda i w kompie pokazuje sie okno i odbieramy plik.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      ja mam do sprzedania nokie 7650 za 250 moje gg 3930364

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      sprzedam nokie 7650 za 250zl gg moje3930364

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Do spzredania 7650 za 220 zlych ( do negocjacji niewielkiej) stan tech oki panel widac ze uzywany . kontakt 506 736 547

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Słuchajcie mam ktos moze dokładną instrukcje telefonu Nokia 7650.
      Prosiłbum o odpowiedz?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      szukam ekranu do 7650,po rozsądnej cenienajlepiej zWa-wy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Kto wie jak sie zdejmuje obudowe w Nokii 7650??O kontakt prosze na gg pod numerem:685891.Dziekie Wielkie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Jest moze jakas aplikacja ktora pozwala na zmiane motywow w tej noki. Jak tak to podajcie jaka i skad ja sciagnac: fonikgsm@o2.pl z gory dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Master mam jedno pytanie bym był wdzieczny jak byś mi pomógł mój nr to gg 9222989 jak co to sie odezwij.Z góry dizęki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      nie próbujcie dobierać się do 7650.chyba że macie ochotę na kupno nowej taśmy.lepiej dać do serwisu.będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju programy do tego telefonu.dzięki z góry. mój adres cezar603@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Jak ktoś ma dobrą rączkę to bez problemu otworzy N7650! Ja swoja otwieralem bardzo często, bo musialem wymienić Panel, nakładkę na joya i taśmę! Ale taśmę nie dlatego ze ja zerwalem tylko dlatego ze przetarla sie od uzywania i pewnoscia w waszych nokiach tez tak sie kiedys stanie! To jest najwiekszy mankament tego telefonu – przecierajaca sie tasma! Ogolnie do telefonu nie mam zastrzezen! Mialem wiele nokii m.in. 6610i, 6100, 2600 i inne ale z wszystkich ktore mialem stwierdzam ze 7650 jest najlepsza i zasluguje na lepsza na taka ocene jaka jej dalem jednak mysle nad zmiana telefonu na N6600 – to dopiero cocuszko! Jedyne co denerwuje w N7650 to mala pamiec, jest jej niecale 4mb ale i tak nie mozemy ich wpelni wykarzystac bo po usunieciu wszystkich naszych danych na fonie (zdjecia, dzwonki) mamy do uzytku tylko 2,5mb i nie udalo mi sie duzo wiecej z niej wycisnac! Nastepnym wkurzajacym mnie problemem jest brak niestandardowych wygaszaszaczy ekranu! Mamy do wyboru date i godzine oraz wlasny tekst ktory bedzie wyswietlany jako wygaszacz! Ostatnim juz problemem jest to ze animacje zostaja tylko raz odtworzone i staje w miajscu i nic dalej, chcialbym zeby animacje byly odtwarzane w systemie REPEAT! Jesli ktos wie jak zrobic aby moznabylo na wygaszacz dac jakas wlasna animacje albo zeby animacje byly odtwarzane w sposob ciagly to prosze o kontakt na maila gri1989@o2.pl. Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      prosze powiedzcie mi w jaki sposób zmienić tapetke w noki 7650 z góry wielkie dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      WITAM !!! BARDZO PROSZE NIECH KTOS MI POWIE JAK MOZA ZROBIC ZEBYM MOGL NAGRYWAC SEKWENCIE VIDEO NOKIĄ 7650 ???? PLISS POMÓZCIE !!! (GG 7632313 )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      witam jak mam zmienic w noki7650 obudowe ..? czekam na odpowidz na e-mailu 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Proszę was wszystkich o pomoc….Nie mogę znaleźć softu do 7650 …mój adres Tomaszek77_77@tlen.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      szukam softu i czy moge zmienic go przez bluta . prosze napiszcie na mój nr 512591362 możecie z brzmki …….. pozdro czekam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      jak można zmienic tapeta??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Litości jak zmienic tapete w N7650!!!??? czy mozna wstawic zdjecie zrobione wczesniej np!??Pomocy bo dostane szału!!!:)nr.gg.7091234 verson666@tlen.pl prosze o szybki kontakt!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      ja sprzedac chce 7650 za 230.nowa bateria nustwo gier dzwonkow i tapet programow itd.num.tel.696505409

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Mam problem… Czujnik od opcji głosnomówiącej mi sie zepsuł i działa tylko jak przystawie do niego ucho pod skosem. Da sie to jakoś w opcjach przestawić czy trzeba wymienić. POMOCY mój nr gg 4815212. PISZCIE PLISSS

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Witam wszystkich! Na wielu forum nawija się temat programów na nokie 7650! Dlatego podaje pare nazw:

      — SpaceDoubler 160 : dobry program!kompresuje programy na komorce przez co mamy wiecej miejsca!polecam go mimo ze dluzej przez to sie otwieraja progsy na komie

      — Psiloc Extended FIle Manager 1.74 : bardzo dobry program, dzieki niemu mozemy swobodnie smigac po plikach systemowych naszej komy, pozwala na ich kopiowanie, wycinanie itp posiada opcje „otworz za pomoca…” gdy nie mamy odpowiedniego programu do danego pliku!

      — Psiloc Extended Recorder 1.34 : program ktory jest w 90% podobny do oryginalnego dyktafonu w noki 7650, rozni sie od niego wygladem, jakoscia nagrywania(lepsza bo w strumieniu AMR i WAV) oraz pozwala na nagrywanie rozmow telefonicznych!

      — Psiloc Screen Saver 1.74 : wspanialy program dziki ktoremu mamy dodatkowe 9wygaszaczy ekranu! Mozemy na wygaszacz zapodac wlasna animacje, wielki zegar(cyfrowy lub analogowy) i wiele wiecej!POLECAM!

      — Psiloc System Tools v1.53 : dobry program! Pozwala sformatowac telefon komorkowy, przywrocic ustawienia fabryczne telefonu bez znajomosci kodu zabezpieczajacego! po przywroceniu ustawien fabrycznych przez ten program kod zabezpieczajacy powraca do standardowych cyfr 12345!

      — Psiloc irRemote : ciekawy programik! Dzieki niemu mozemy sterowac praktycznie kazdym sprzetem RTV w domu! Posiada wielka baze sprzetu RTV dzieki czemu wybieramy tylko model np.TV kierujemy na niego irda i przelaczamy programy, sciszamy itp jak normalnym pilotem! Mozemy sterowac TV,DVD,VCR,CD,HIFI itp a obsluguje praktycznie wszystkie najbardziej znane marki na rynku np.SONY,PANASONIC,AIWA,PHILIPS,THOMSON itd a najciekawsze jest to ze w bazie ma nawet marke RUBIN:)

      — Rejestrator Wideo : darmowy program wydany przez NOKIA jako dodatek do 7650! Pozwala na nagrywanie sekwencji wideo z dzwiekiem ale niestety z ograniczeniem do 100Kb, czyli okolo 10-20sekund:(

      — CamRec v1.0 : wspanialy program! Pozwala na nagrywanie sekwencji wideo z dzwiekiem lub bez bez ograniczenia! jedynym ograniczeniem jakim jest to mala ilosc pamieci w noki 7650! w CAMREC mozemy ustawic jakosc nagrywania filmow, wielkosc, wlaczyc lub wylaczyc rejestrowanie dzwieku, a takze limit wielkosci nagrywania wideo! Jedyna wada programu jest to ze potrzebuje do normalnego dzialania dodatkowo zainstalowany program do odtwarzania filmow 3gp czyli np. Rejestrator wideo o ktorym wyzej wspomnialem!

      — SeleQ v1.65i : praktycznie wszystko to samo co „Psiloc Extended FIle Manager 1.74” tylko brak opcji „otworz za pomoca…” ale posiada opcje „Screen” czyli potrafi zrobic zrzut ekranu naszej komy i zapisac do formatu JPG!

      — Full Screen Caller : Ciekawy program, wiele opcji! Jak nazwa mowi pozwala ustawic zdjecie dla danej osoby z kontaktow ktore bedzie wyswietlane na calym ekranie naszej komorki!

      — GoBoy Plus v1.40 : Emulator gier slynnej konsolki do gier GAME BOY! instalujemy otwieramy wczesniej wgrana gre i gramy!

      — CameraFX : program ktory pozwala robic fotki ale dodatkowo jest wyposazony w takie opcje jak, 4x zoom, negatyw, lustro itd… dobry, dlatego polecam!

      — OGG PLAY : Dobry program ktory pozwala na odtwarzanie muzyki na telefonie w formacie OGG! Przypominam ze OGG da sie bardziej skompresowac niz nawet MP3! jedyna wada jest to ze nie mozna przewijac odtwarzanego utworu ale i tak go bardzo polecam!

      — Icon Pack: program ktory zmienia nam ikony w menu na lepsze i ciekwsze ale problem jest taki ze nazwy ikon zmieniaja sie na angielskie!:(

      — eProfilesPro : dzieki temu programowi mozemy ustawic o jakiej godzinie ma nam sie uaktywnic dany profil! do kazdego profilu mozemy ustawic inna tepete! dodatkowo po instalacji w ustawieniach dochodza nam 3nowe kolorki pomaranczowy,czerwony i rozowy! po odinstalowaniu tego programu kolorki w ustawieniach zostaja dlatego polecam przynajmniej z tago wzgledu!:))) posiada wiecewj funkcji ale reszte sprawdzcie sami:))

      — psiloc miniGPS : program ktory pokazyje nam dzieki naszemu operatorowi polozenie w jakim sie znajdujemy! dobry program dla podruzujacych!!:P

      — PVPlayer : program pozwalajacy na gladanie filmow w formacie mp4 na naszej komie ale jest nie praktyczny dla 7650 bo na tych 3,6Mb zbytnio nie zmiescimy filmu:( Polecam dla posiadaczy Noki 3650 lub innych wyposazonych w pamiec zewnetrzna!!

      — MP3Go v2.02 : progs do odtwarzania muzyki w formacie mp3! coz tu opisywac… wgrywasz mptrojke i sluchasz…:)

      — Mp3Player : jak nazwa mowi, jest to kolejny odtwarzacz muzyki zapisanej w strumieniu mp3!

      Moglbym tak dalej i dalej wymieniac bo jest tych programow naprawde sporo!! teraz pewnie macie pytanie… „Skad je wziasc?” Odpowiedz jest prosta! Zapewne wieszkosc z was wie co to jest program do bezposredniej wymiany plikow P2P jak np.eMule lub Bear Share! Porostu wpisujemy w nim nazwe wybranego progsa i szukamy a jak znajdzie to pobieramy!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Aha! w razie gdyby ktos nie mogl znalesc programu to prosze pisac na moje gg to postaram sie znalezc chwilke czasu i wysle! GG:5154471

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      mnie tam dobrze działa telefon ale nie wiem jak ściągnąć obudowwę proszę niech ktoś odpisze i jeszcze bym prosił o stronkę z programem nagrywania wideo proszę o pomoc!!!odp.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      czesc mam problem nie umie zgrac zdjec z 7650 na kompa przez bluetooth wie ktos czemu ponoc to nie działa na xp ale inni gadaja ze mozna ale nie wiem jak pomocy!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Hehe! Do _=_:MALY:_=_! Opisz bardziej swoj problem to postaram sie tobie pomoc! Ja kozystam z Irdy i nie potrzebuje do tego zadnego softu tylko zwyczajnie telefon kieruje na irde zaznaczam zdjecia ktore chce wyslac na kompa wybieram OPCJE/Wyślij/Przez Port IR na komputerze (win XP) pojawia mi sie czy chce odebrac pliki od NOKIA 7650 klikam na „Tak, na wszystkie” i mam fotki na kompie! U ciebie bedzie podobnie tylko zamiast port IR wybierz „Przez Bluetooth” i powinno pojsc! Przynajmniej tak mi sie wydaje…:)
      Z tego co slyszalem to Bluetooth jest mniej awaryjny niz Irda ale ja na nia nie nazekam!

      ——————————————————————————

      Do _=_:SMOKOL:_=_ Telefon najlatwiej otworzyc dwoma srobokretami! Zadne sciagacze itp nie zastapia dwoch malych, plaskich srobokretow! No wiec tak! Rozsun swoja 7650 na maxa i najpierw z jednej strony wloz w szparke:)miedzy dwoma czesciami noki srobokrecik podwaz tak aby czarna czesc (z klawiatura) noki odchylila sie od drugiej i trzymaj caly czas w tym miejscu srubokret zeby zszczepilo sie spowrotem, potem z drugiej strony zrob to samo! Teraz kiedy gorna czesc jest odchylona od dolnej to z umiarem ale dosc mocno rozsuwaj telefon az nie wyjdzie z szyn! Nie boj sie, nic nie uszkodzisz jak zrobisz to delikatnie i tylko raz! Aha! i uwazaj zeby nie zerwac tasmy!

      ——————————————————————————–

      Wyzej pisalem ze szukam softu do animacji aby byly odtwarzane w sposob ciagly (REPEAT) i znalazlem! Nazywa sie on AniViewer! NARESZCIE!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      no wiec tak jak wysyłam przez bluetooth to wyskakuje mi na fonie ze nie mozna uzyskac połączenia a z kompa moge wysyłac na fona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      niom to w kompie gdzies w ustawieniach bluetootha musisz zaznaczyc ptaszka:) przy czyms takim jak „pozwol na odbior danych przez bluetooth” lub „pytaj przy odbiorze danych przez bluetooth”! musi cos byc podobnego! jesli nie to nie wiem! sprobuj moze standardowej procedury typu: odinstaluj –> zainstaluj czyli 1.usun sterowniki bluetootha, 2.uruchom na nowo kompa, 3.zainstaluj sterowniki bluetooth, 4.znow uruchom ponownie kompa i moze bedzie oki! Poprobuj! Probuj do bolu! Ja tak zawsze robie az cos pogrzebie i dziala:))))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      mam pytanko: co musze wymienic w 7650 jezeli przy lekkim puknieciu wylancza sie i mam problemy ja wlaczyc?? i jeszcze niektore guziki nie dzialaja…. czy to moze byc wina taśmy??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Na 100% jest to wina taśmy! Na Allegro tasiemka kosztuje okolo 7zl do tego 7zl przesylka czyli w sumie okolo 15zl! Z kosztem nie jest najgorzej ale jest gorzej z wymiana! Do wymiany potrzeba malutkiej lutownicy z malym grocikiem! W niektorych komisach to robia ale w granicach 100zl wiec w/g mnie niech pocaluja sie w d_ _ _ bo sprawna 7650 mozna juz dostac za 150zl!! Jak nie dzialaja ci klawisze, czasem gubi zasieg lub telefon wylacza ci sie gdy go otworzysz lub zamkniesz to mozesz byc pewien ze szwankuje ci taśma laczaca plyte glowna z klawiatura!! Jesli nigdy nie lutowales to lepiej nie zabieraj sie za to tylko poszukaj jakiegos kumpla ktory ma o tym troche pojecia! Lepiej postawic mu symboliczne „piwo” niz zepsuc sobie do reszty fona:P Pozdrawiam – Grigori – gri1989@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      do 7650 nie ma kabla zapomnij o tym

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Erni–>kabel moze i jest ale ten kabel to jeden wielki pic na wode! Pozdlaczasz kabel do portu com, a kiedy podepniesz druga strone pod fona to pojawia sie na wyswietlaczu komunikat „akcesoria nieobslugiwane” i dupa! Sam osobiscie rok temu kupilem taki kabel na allegro i przekonalem sie ze to jeden wielki szajs! A na aukcji oczywiscie napisane ze kabel w 100% kompatybilny z modelem 7650, ze mozna zarzadzac fonem, przesylac dane itd… Tylko specjalnym BOXEM serwisowym da sie cos zrobic przez podobny kabel a taki BOX to tylko w komisach posiadaja no i mozna sobie kupic prywatnie ale to spory koszt:) Heh – jakbym taki box mial to bym komis GSM otworzyl i zycie od nowa zaczynal (zarcik) hehe! Ja ciagle szukam na necie czegos na temat tego kabla pod szeregowke (COM)! Mozliwe ze po instalacji odpowiedniego softu da sie poszperac w symbianie 7650…kto wie…ale jak narazie to w to nie wierze…Musze zobaczyc zeby uwierzyc…hehe! Jak ktos jeszcze potrzebuje pomocy to pisac! Zagladam tu 2razy dziennie bo jeszcze mi sie pomaganie nie znudzilo wiec piszcie a ja bede czynil swoja powinnosc! HEHE:))):P

      ————————-gri1989@o2.pl lub GG:5154471————————

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      tak tylko ze na innych telefonach wszystko działa jak np na MV3 lub N6800

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Hmm…nie wiem czy chodzi ci o kabel ale w MOTOROLI V3 jest USB i to jest kabel wydany oryginalnie w zestawie przez MOTOROLE w N6800 chyba tak samo a kabel do N7650 to calkiem co innego! Zazwyczaj robi je FOOF czy inne firmy podrabiajace akcesoria do telefonow:P I w tym problem ze N7650 nie potrafi rozpoznac tego akcesoria: ale coz… Ja od sierpnia przezucam sie na 6600 albo 7610 ale nie wiem co wziasc bo 7610 jest ladniejsza z wygladu ale od 6600 rozni sie tym ze nie ma irdy a to wielki minus tego fona i chyba kupie 6600…Przynajmniej transza:) Pozdrawiam!:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Mój telefon NOKIA7650 przy próbie uruchomienia Bluetoth zgłasza „BŁĄD SYSTEMU” Co to może być.Pomóżcie !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      hej.
      Potrzebuje jakieś fajne rzeczy na nokie 7650.
      np. softy,gry,motywy…
      prosze o kontakt na GG 8558592 albo na e-maila mnisku@interia.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      czesc!!!mam pytanko jak jest łatwo sciagnac obudowe z noki by jej nieuszjodzic oczywiscie chodzi mo o nokie 7650:):)a i mam prozbe jak ktos by mnial jakis program do irdy to bardzo prosze bo mam niy windowsa 98 i irde ale jakos sie niechce zainstalowac jak by mogl ktos mi podrzucic program na maila to bym byl wdzieczny:):)a i jak ktos jest zainteresowany jej kupnem to bardzo prosze pisac na maila:):)czekam na odp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Oczywiscie sprzedaje poradnik a nie sciagacz! Wyslac go moge na maila lub przez gg albo poczta polska na CD firmy „VERBATIM” ale wtedy doliczyc trzeba 7zl za przesylke! GG:5154471

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Hejka!!! Mam wielką prozbe… niech mi ktos przesle na e-mail jakas stronke gdzie moge jakies programy sciagnac do tej noki 7650, lub przeslijcie mi prosze jakis program.. co kolwiek.. bardzo proszę..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Witam!Posiadam dużo fajnych programów do noki 7650 oraz fajne gierki!!Ja szókam programu do mp3 do zoom w aparacie i programu zeby zrobic 1,3mpx w aparacie!!Jesli macie cos takego to mozemy sie powymieniac!1Z góry dziekuje i pozdrawiam!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      mam prośbę, Grigori napisz jak pozbyć się kiepskich melodyjek z 7650, a i wogóle czy
      melodyjki można tylko odsłuchać jak wejdzie się w profile, dostosój, i zmień melodię , czy
      tylko mój fon jest wybrakowany, z góry dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      ja tam mam juz tego fona drugi rok i ciezko mi z nim sie rozstac:)nasram na najnowsze
      dziela sztuki ten telefon ma to cos w sobie:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      wlasnie co trzeba zrobic zeby miec skiny bo to oprogramowanie org. jest zabiedne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      siema czy nokia 7650 obsluguje mp3?????????? prosze odpowiedzcie!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      mam mały problem.wczesniej juz pislalem na tym forum o nie dzialajacych guzikach z powodu
      zuzytej tasmy.teraz mam inny problem. po właczeniu i załadowaniu sie czego trzeba moja
      7650 poprostu sie wylancza.nie jest to wina bateri poniewaz jest pelna. co to moze byc?? a
      moze to tasma ponownie? poniewaz jeszcze od tamtego czasu jej nie wymienilem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      wymien baterie to zobzcysz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      NO WLASNIE BATERIA JEST PRAKTYCZNIE NOWA BO KUPOWAłEM JA TYDZIEN TEMU…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Sluchajcie mam problem z polaczeniem 7650 przez BT

      Tzn BlueSoilet sie wlacza ale kiedy daje na wyszukiwanie pokazuje ze nic nie znalazl

      W tel jest wlaczony BT

      Pomocy

      PLISSS

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Witam.

      Mam problem z Psiloc exdended profiles. Po przestawieniu dzwonka budzika na inny i
      restarcie 7650, po ponownym uruchomieniu wszystko wraca do stanu sprzed zmiany. Znow jest
      tradycyjny cichy dzwonek budzika. Jedynie odinstalowanie i ponowna instalacja a nastepnie
      przestawienie znow na wybrany przeze mnie nowy dzwonek daje oczekiwany rezultat. I tak
      jest znow do wylaczenia telefonu i ponownego uruchomienia. 🙁 . Co moze nyc tego
      przyczyna?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      mój problem: jak zdiąć przednią obudowe z nokii 7650?pls prosze o odpowiedz:(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Od dzisiaj jestem szczesliwym(mam nadzieje) posiadaczenem nokii 7650. Niby wszystko ok ale
      niepokoi mnie bardzo cicho dzialajacy w moim telefonie, kupilem z kolega po tejze nokii i
      w jego tez w czasie rozmowy głośność jest niewystarczajaca. z czym to sie moze wiazac??

      z góry dzieki!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      moj budzik to tylko wibracja.jak to zrobic zeby był dzwonek? bo wibracja nie jest
      wystarczająca:/ oczywiscie mowa o nokii 7650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Jak usunąć aplikacje które są w menedżerze???

      Standardowo dajac usuń wyskakuje mi błąd. Aplikacje te są chyba częściowo usunięte na co
      wskazuje ikonka obok. Resetowanie, przywracanie ustawień nie skutkuje. Zaczyna mi brakować
      pamięci. Mam też program sDoubler i nie wiem czy to przez niego te problemy występuja.

      Prosze o opdpowiedź

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      siema mam taką prozbe czy mozecie mi podać klucz licencyjny do pilota total irremote z gry
      dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      elo,ludzie pomóżcie gdy chcę włączyc kamerę to wyświetla mi się
      "Niestrawnosc:restartuj kamerę" co mam zrobic pomóżcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Witam!! Mam problem kiedy chce wlaczyc bluetooth wyskakuje mi blad systemu co
      robic???POMOCY

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      A można dokładniej??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      ty niechce ktos kupic tej nokii??

      mam do sprzedania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      mam małe pytanko jak zrobic format w noki 7650 jak ma ktos jakis sposub to prosił bym o
      odpowiedz z góry dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      jak sie ustawia tapete w noki 7650

      ]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      jak sie ustawia tapete w noki 7650 ?? prosze o odpowidz na gg 137108

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      czy da się w jakiś inny sposób włączyć nokie 7650? Bo mam popsuty przycisk włączający.
      Kupiłem nowy ale dalej mi nie działa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Ja mam do sprzedania N7650 w super stanie (wyzbywam się ze smutkiem bo dostałem
      służbówkę). GG: 8614006 lub tipel@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Gdzie Nokia 7650 Ma Irde?? Znaczy Się W Którym Miejcsu Ona Jest??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Irda w nokii jest w górnej części pomiędzy głośnikiem a wtyka słuchawek 🙂

      A może wie ktoś jak wgrać softa albo motyw ? mam tego całe mnustwo a jakoś nie moge wgrać
      :-(( POMOCY !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Jak by ktos był tak miły proszę o odpowiedź na maila lub GG 5960263 Pozdrawiam i liczę na
      Was 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Wymieniłem tasme i po właczeniu tel. jest biały wyswietlacz jak chce wyłaczyc musze
      wyciagac baterie . Miał ktos taki przypadek? Napiszcie cos ciekawego ok.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      czy da się w jakiś inny sposób włączyć nokie 7650? Bo mam popsuty przycisk włączający.
      Kupiłem nowy ale dalej mi nie działa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      to nie przycisk tylko włącznik zasilania wiem bo mi też poszedł na alegro można kupić za 8zł wymienisz sam nic skomplikowanego.potrzebuje nazwe programu co 7650 pracuje jako pilot.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Mam problem.Nie weim jak zmienić dzwonek,jak sie go ustawia.A druga sprawa to mam takie pytanko:jak zrestartować(zresetować) całą pamięć żeby nic zbędnego na niej nie było.(jakiś kod albo coś).Pozdro i prosiłbym o jakąś odpowiedż..,

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      gdzie znajde program do noki 7650 zoom piszcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      potrzebuje symbian 6,0 lub 7,0 plprosz o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      KOLEDZY POMOZCIE………….

      Niech ktos napisze jak zmienia sie tasme w NOKIA 7650???

      Ta plyte glowna trzeba oczyscic czy nie????????

      Bo k.rwa zmienialem wyswietlacz za mocno pociagnałem i sie cała tasma uje.ała a robilem to juz nie raz a teraz k.rwa jak na zlosc.

      Panowie prosze o rade.

      Kto zmienial tasme????????? Moje GG: 1903438

      Z gory dziekuje.

      Pozdro.

      Ten telefon jest zajebisty ale go doje.ałem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Koledzy pomozcie jak sie zmienia tepete na inna bo juz caly telefon przegrzebalem i nie moge znalezc!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      mam problema w moim fonie nie funguje blutacz prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      możecie mi powiedzieć gdzie dostane oprogramowanie do noki 7650 sluzace do robienia filmow, sluchamia mp3 itp? bylbym wdzieczny. nr mojego gg:9921051

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Witam!!! To naprawdę jest najlepszy tel.pod warunkiem,że nie jesteście jakimiś skautami czy podróżnikami bez możliwości częstego ładowania!!!Teraz mam N6280 i mówię to z czystym sumieniem-idę ją sprzedać i kupię znowu 7650,:-) szkoda że ma tak mało pamięci ale cóż jaszcze nie było takiego tel.i chyba nie będzie żeby miał wszystko takie jakbyśmy chcieli !!! zastanawiam się jeszcze nad 6600 ale tu znowu nie pasuje mi ten kształt,ale pamięci jest do woli–karty!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Mam tylko pytanie bo własnie zamierzam kupić ten telefon. czemu on jest taki tani skoro ma niby takie dobre funkcje?? Na allegro mozna go kupic za jakies 230-250 zł czyli za tyle co pospolity telefon.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Cześc mam prośbe jesli ktos ma ta nokie 7650 mógłby napisac na 7650 bo niewiem jak sie tapety zmienia i jakby ktos sie znał na irdzie bo odstałem przy fonie a niemam sterowników i niewiem jak to zrobic.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      git telefon tylko taśma mi wyśiadła i to jest minus

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Witam.

      Kupilam kabel USB do mojej Nokii 7650, ale nie wiem gdzie go podłączyć i jak użyć otwieracza do niej :

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      co mam zrobic zeby dzialaly MP3 I CAMERA w noki 7650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      moj gg 10834996

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Czemu mi nie dziala bluetooth w tym telefonie tylko wyskakuje jakiś „błąd systemu”

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Witam wszystkich!

      Mam pytanie… Dziś zakupiłem nokie 7650 i nie mam zielonego pojęcia jak mam zrobić żeby działał mi pilot… Jeśli możecie to BŁAGAM napiszcie mi jak to zrobić. Bedę i już jestem bardzo wdzięczny!

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Witam !

      Proszę o pomoc. Zakupiłam kabel usb do Nokii 7650, niby wszystko ok, lecz nie mogę mimo wszystko go podłączyć do komputera ;/ [Nokię oczywiście otworzyłam 'otwieraczem’ i wiem gdzie co należy podłączyć].

      Używam programu Nokia PC Suite, znaczy się mam go zainstalowanego… Lecz coś nie łączy mimo tego, iż kabel usb niby został pomyślnie zainstalowany ;/, jak podłączam te oto kabel, by uzyskać połączenie w Nokia PC Suite, to pisze :”Sprawdź czy telefon nie jest zablokowany za pomocą kodu zabezpieczającego”. Co zrobić? nie mam pojęcia ;// kabel popsuty? W ogole jeśli macie owy kabel usb [ja posiadam firmy FOREVER] to czy posiada on tylko takie 3 pręciki za pomocą których się podłącza ?

      PROSZĘ O POMOC i przepraszam za rozpisanie 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      siemka…! bardzo pilnie potrzebuje dowiedziec sie jak mam włożyć karte do noki 7650 prosze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      jak ja rozsuniesz to z tyło obudowe aparaty sie z suwa w gure

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      ELO MAM PROBLEM Z NOKIA 7650 GDY AJ CHCE WłACZYC TO POKAZUJA SIE PASKI NA WYSWIETLACZU BEZ PODSWIETLENIA I PO CHWILI GASNA A GDY WłOCZE TELEFON I PODłACZE łADOWARKE WTEDY SA

      DOTAD AZ NIE WYłACZE łADOWARKI

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Mam problem z nokią a mianowicie wyskakuje komunikat”karta sim odrzucona” tak jest w każdej sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Gdzie włożyć USB??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Ale gdzie podłączyć usb w telefonie?? w jakim miejscu??…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      ma ktos nowy soft PL do 7650 prosze o pomoc piotrklimas@o2.pl please

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      witam mam problem z 7650 nie działają nam klawisze polacz rozlącz 0 C wie ktoś o co chodzi powiem tylko ze jak go rozebrałem to przeczyściłem plytke spirytusem i nic mi to nie dało

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      mam prosbe nei wiem jak zmienic tapete prosze piszcie na ema@il 😉 Jujas24@op.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      Siemanko mam pytanko czy moze ma ktos na psrzedasz 7650 z milom chcęciom kupie muj numer gg to 8982207

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      czesc mam problem kupilam wczoraj nokie 7650 i nie wiem gdzie włożyc karte sim pomóżcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      prosze o pomoc!!!nie moge wlaczyc noki 7650 wyswietla sie komunikat”pamiec pelna”co mozna zrobic?bardzo zalezy mi na danych zawartych w telefonie.z gory dziekuje moj adres dzogur82@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      ps jak koos moze to niech napisze na gg 274212 DZIEKUJE BARDZO

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      mam nokie 7650 i z niemieckim menu czy moze ktos mi powiedziec skad mam sciagnac polskie oprogramowanie do tego telefonu z góry dziekuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

      siema mam tom nokie juz troche i jest spoko

      ale od niedawna przy wlanczaniu jej zaczelo wyskakiwac

      "telefonu nie dp sie wlonczyc. skontaktuj sie ze sprzedawca"

      co sie moglo stac???

      jakies rady piszcie na gg

      nr.7515122

      dzieki

Viewing 143 reply threads
Reply To: Test telefonu Nokia 7650
Your information: