Start Forum Sprzęt Nokia Test telefonu Nokia 6510

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Nokia 6510 jest aparatem należącym do grupy tak zwanych „modnych klasyków”, gdyż wielkością i funkcjami przypomina model 8310 (moda), a wyglądem 6310 (klasyk). Telefon przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie nowoczesny mały aparat w konserwatywnej obudowie. Test telefonu znajduje się tutaj

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test telefonu Nokia 6510

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      mam ten fon i choć nie lubie nokii to ta jest całkiem przyzwoita: radio, 500 wpisów w książce, 150 smsów, rozbudowany kalendarz, notatnik, bateria dobrze trzyma, ładny z wyglądu, nietypowe podświetlenie( najlepszy efekt jak ma sie kryształkową klawiaturke). Jest też irda ale działa tylko na wizytówki. Jestem pierwszy!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Miałem sporo modeli nokii, ale ten jest naprawdę fajniutki…mam go już prawie rok – narazie działa bez zarzutów…zamówiłem teraz kabelek do PC, więc dopiero będzie ubaw…POZDRAWIAM WSZYSTKICH NOKIOmaniaków….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Witam!! mam tą Nokie ale nieumiem obchodziś się z podczerwienią może mi ktoś objaśnić jak to uruchomić bo mi nie działa. Telefon jest ogółem extra!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      super extra wypas!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      telefon jest ssuuppeerrrrrr,polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      mam mały problem z tym telefonem nie moge sie dostac do kompozytora melodi nie wiem czy to jest w tym telefonie ale słyszałem ze tak i jak ktos moze powiedziec jak do tego dojsc to bede wdzieczny mój adres e-meil to harcerz1989@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Naprawdę super telefonik , miałem go 3,5 roku dopiero wtedy wymieniłem baterię bo ta nagle straciła swoje właściwości (trzymała 2 dni, ale na początku 6-7) fajne funkcje i wogule zafajnisty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Witam. Mam pytanie jak ustawiea się ligo w tym telefonie?? Z góry dziękuje za rady.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      kto ma sprzeac sluchawki???????????????????????????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      ja mam kryształowa klawiaturke do tego fona zajebiocha to wyglada choc ma mało funkcji pomijajac irde kalendarz i radio

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja tam wole sony ericssony, Nokie tez ale np N70

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Masz racje ten telefon był modny podczas wojny hehe hitler go miał

Viewing 12 reply threads
Reply To: Test telefonu Nokia 6510
Your information: