Start Forum Sprzęt Motorola Test telefonu Motorola Gleam

Viewing 51 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Gleam to współczesna wersja popularnej „brzytewki” Motoroli. Od leciwej RAZR V3 ten model dzieli epoka, łączy zaś podobny design. Także w tym przypadku producent postawił na elegancki wygląd.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test telefonu Motorola Gleam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Jak dla mnie design ma więcej wspólnego z V8 i V9 niż z V3.

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Porządnie napisany test i bardzo dobrze pokazane na filmiku funkcje.

      Dzisiaj się przekonałem, że Motoroli nie trzeba się już bać bo od czasów V3x bardzo dopracowali menu, które jest czytelne.
      Świetnie się prezentuje ta klapka 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Super telefonik! Mam jednak dwa pytania:
      1. jaki posiada słownik sms T9 czy itap jak dawniej?
      2.czy posiada technologię crystal talk?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Ja mam pytanie jak ustawić swoje mp3 jako sygnał sms a druga sprawa jak jak zlikwidowac date i godzine na srodku ekranu ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Witam! Mam pytanie do użytkowników Gleam lub osoby testującej. Jak wygląda konfiguracja tego zewnętrznego ekranu? Można wyłączyć te animacje? Żeby tylko pokazywał godzinę? I co pokazuje ekran zewnętrzny jak ktoś dzwoni? Czy nazwa dzwoniącego się przewija bez żadnej animacji? Niech ktoś opisze ten wyświetlacz i jego konfiguracje bo boje się, że jest to jakieś kiepskie rozwiązanie. Te animacje mnie odstraszają po co mi to! ;-P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Po raz kolejny zapytam czy z ekranu głównego można usunąć godzinę z data ponieważ gdy damy swoją tapetę i tak nic nie widac bo zegar z data zasłania wszystko i drugie pytanie czy można ustawić swój własny dziwek jako SMS

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Witam, też szukam informacji czy ten telefon pokazuje (zewnetrzny wyświetlacz) nazwe dzwoniacego czy tylko animacje? Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      niby portal branżowy a test na poziomie kolesia z gimnazjum, nic się nie dowiedziałem, czy na zewnętrznym wyświetlaczu pojawia się numer albo chociaż kto dzwoni?? wszystko opisane tylko nie to co trzeba 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Test,zdjęcia i filmiki właściwie mówią wszystko. Niestety ekran zewnętrzny nie poinformuje nas kto dzwoni (a szkoda). Trzeba to przyjąć do wiadomości a nie powtarzać te same pytania. Może Motorola to poprawi ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Konia z rzędem temu kto wytłumaczy ja uruchomić sróty w tej motce

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Witam! tel kupilam w erze miesiac temu. Nie jestem zadowolona.. zegar zaslania wszystko, nie widac nic a niestety tu nie da sie go usunac, jesli chodzi o aparat to slaba jakos zdjec.. brak flesza co uniemozliwia zrobienie zdjecia w ciemnosci. Bateria bardzo slaba prawie codziennie go laduje, czasami wylacza sie:/ plus jest taki ze z zewnatrz ladnie wyglada i ma glosne dzwonki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      a czy w kontaktach jest możliwość wyszukiwania selektywnego : jak zapisze kontakt Andrzej Kowalski Firma i w wyszukiwaniu kontaktów wpisze firma czy mi ten kontakt pokaże ??
      Proszę o szybką odpowiedź .. dzięki

    • Tigertygrys
      Participant
      Liczba postów: 799

      a ciekawe czy obudowa jest równie trwała co w V3…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      a wie moze ktoś jak zmienić ustawienia klapki, chodzi o to że jak np pisze sms i chce na chwile zamknąć klapke to żeby po otwarciu znowu być w tym samym miejscu a nie że wszystko sie wyłącza i pokazuje sie tapeta. prosze o odp:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Niedawno kupiłam sobie ten telefon w t-mobile . W salonie go chwalili , ale mam pewien problem . Kiedy chcę wysłać sms-a to wyskakuje wysyłanie i po chwili wysyłanie nie powiodło się . Czy wiecie co trzeba zrobić czy to jest wada telefonu czy operatora ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Witajcie.
      Szukam odpowiedzi na pytanie czy w tej motoroli jak nie odbiore telefonu podczas połaczenia z zewnątrz to później syganlizuje mi telefon dzwonkiem czy piknięciem, że jest nieodebrane połączenie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      witam mam pytanko a jak w tej motoroli zmienic dzwonek bo nie zabardzo wiem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      CZY W TEJ MOTOROLI DA SIĘ USTAWIĆ INNY DZWIĘK WIADOMOŚCI SMS NIŻ TEL POSIADA W MENU NP DZWIĘK ŚCIĄGNIĘTY DZWIĘK?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      proszę podać sposób na przesyłanie zdjęć z GLEM-u na PC. Nie moge znaleź programu 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      witam kto mi pomoże wylączyc zegar i datę w motoroli gleam nie mogę tego wyłączyć. Prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Jak wyłączć zegar z wyświetlacza – zdjęcia nie widzę 🙂 ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Zaskakująco słaba recenzja i zaskakująco wysoka ocena telefonu. Ilekroć czytałem recenzje Gleam, wytykały liczne one błędy, w tym najbardziej rażące błędy tłumaczenia, oraz zadziwiająco słabą baterię. Jedyne co przemawia za Gleam to cena, która leci ostro na łeb. Dzisiaj można kupić go za mniej niż 400zł.
      Myślałem, by wymienić na Gleam moją wysłużoną RAZR2 V8 (parametry niemal identyczne), ale darowałem sobie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Kto mi powie o co chodzi z tymi ” skrótami”??????.
      Wybrałam najbardziej potrzebne mi funkcie i po ich zapisaniu w zakładce
      ” skróty”…nie mogę tych zapisanych skrótów odszukac w telefonie….
      Gdzie one sie zapisują w ustawieniach??????.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Witam, posiadam ten telefon i chciałbym się dowiedzieć dlaczego na ekranie nad godziną mam cały czas komunikat \”Nieprawidłowy..\” jak mam to skasować ? Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      MM PYTANKO JAK WLOCZYĆ W NIEJ BLUETOOTH ??/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      W telefonie po 5 miesiącach pękła odudowa przy zawiasie klapki, serwis gwarancji nie uznał i naprawa była odpłatna za około 70 zł. Po niecałym miesiącu obudowa pękła w tym samym miejscu i znów gwarancji nie uznano chcieli za naprawe 70 zł. Monity w Motoroli nic nie pomogły. Telefon ma dopiero 6 miesięcy i musi trafić na złom. Jest to taki telefon którego nie należy otwierać tylko podziwiać bo przy normalnym użytkowaniu pęka w nim obudowa przy zawiasie klapki. Nie polecam tego modelu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      W telefonie po 5 miesiącach pękła odudowa przy zawiasie klapki, serwis gwarancji nie uznał i naprawa była odpłatna za około 70 zł. Po niecałym miesiącu obudowa pękła w tym samym miejscu i znów gwarancji nie uznano chcieli za naprawe 70 zł. Monity w Motoroli nic nie pomogły. Telefon ma dopiero 6 miesięcy i musi trafić na złom. Jest to taki telefon którego nie należy otwierać tylko podziwiać bo przy normalnym użytkowaniu pęka w nim obudowa przy zawiasie klapki. Nie polecam tego modelu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      W telefonie po 5 miesiącach pękła odudowa przy zawiasie klapki, serwis gwarancji nie uznał i naprawa była odpłatna za około 70 zł. Po niecałym miesiącu obudowa pękła w tym samym miejscu i znów gwarancji nie uznano chcieli za naprawe 70 zł. Monity w Motoroli nic nie pomogły. Telefon ma dopiero 6 miesięcy i musi trafić na złom. Jest to taki telefon którego nie należy otwierać tylko podziwiać bo przy normalnym użytkowaniu pęka w nim obudowa przy zawiasie klapki. Nie polecam tego modelu

    • claudiah
      Member
      Liczba postów: 1

      Witam, niech ktos napisze jak się wyłącza date z ekranu głownego? przy ustawieniach telefonu >wyslietlacz> jest tylko 6 opcji i nie ma zadnej z tych o ktorych pisaliscie. pomocy!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Mam pytanie, czy ktoś wie jak ustawić w MOTO. GLEAM proste wybieranie?
      Nie potrafię tego znaleźć w instrukcji. :roll:java*****:icon(’:roll:’)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Witam! Nie mogę właczyć opcji muzyka w tle. Mój tel odtwaza jeden kawałek i nie moge go zamknąć. Prosze o pomoc. najlepiej na g1307@onet.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      NIE MOGE WYLACZYC ZEGARA I DATY. NIE MAM W MENU OPCJI „POKAZ DATE I GODZINE”. PROSZE O POMOC GDYZ BARDZO IRYTUJE MNIE TEN ZEGAR NA SRODKU EKRANU. Z GORY DZIEKUJE.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Witam

      Moze wie ktos jak wyłaczyc GPRS w tym telefonie ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      [b] [/b]I dalej nie wiem jak zmienić dzwonek w telefonie
      Do bani z tym forum

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      czy w Motorola Gleam mozna zainstalowac gg pilne odpiszcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Jak ustawić dźwięk dzwonka czy wiadomości: wchodzi się w ustawienia, potem profile użytkownika potem w ogólny i dostosuj. I tam są dźwięki. Mało to intuicyjnie, nieźle się namęczyłam nim znalazłam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Dla wszystkich, którym na pulpicie telefonu wyświetla się napis „Nieprawidłowy..”: wg informacji Motoroli jest to uszkodzenie płyty głównej podlegające gwarancji. Jeśli oddacie telefon do serwisu, to dostaniecie nowy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      proszę o pomoc ,czy zdjęcie aby przypisać do danej osoby ma być zrobione aparatem z tego telefonu,czy może być dowolne .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      jak przypisać osoby pod klawisze szybkiego wybierania ,proszę podpowiedzcie ,

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Przeczytałem wszystko i nie znalazłem odpowiedzi na pytanie: JAK USTAWIĆ W TYM TELEFONIE WYBIERANIE JEDNOKLAWISZOWE ROZMÓWCY (marylek2@o2.pl)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Kupiłam rodzicom telefon motorola gleam+ i nie potrafię przypisać szybkiego wybierania numerów. Proszę o pomoc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Mnie telefon mocno rozczarowal, nie pod wzgledem funkcjonalnosci bo zanim go kupilem malzonce wiedzielismy co telefon potrafi, ale jego dzialaniem. Telefon potrafi sie wylaczyc sam w losowych momentach podczas rozmowy badz dzwonienia do kogos. Poczatkowo sadzilem ze mam takiego pecha bo to juz moja 2 motorola ktora robila mi takie numery ale spotkalem kilku „szczesliwych” posiadaczy tego telefonu i maja to samo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      czy ktoś orientuję się jak w ym telefonie ustawić blokadę, tzn żeby nikt nie miał dostępu do smsów i połączeń?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Mam ten telefon już prawie rok. nie psuje się, nie łamie, nie wyłącza, nic niewłaściwego się z nim nie dzieje:) więc nie wiem czy to ja mam takie szczęście czy inni jego posiadacze mają pecha… bo jestem standardowym użytkownikiem który często wrzuca telefon z kluczami do torby i nierzadko upada on na ziemię:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Witam. Telefon może i nie jest zły ale jest mega mega mega przereklamowany. To kompletnie ubogi szajs który nijak nie przystaje do dzisiejszych czasów. Moja córka ma 11 lat i jest załamana tym telefonem zresztą ja po tym jak próbowałem jej w wielu rzeczach pomóc już też jestem na skraju załamania nerwowego. Soft który ma to jest masakra totalna firmę powinni zaskarżyć za coś takiego ten badziew nie powinien wogóle pokazać się na rynku. Piszę ogólnie łącząc się w bólach z użytkownikami bo o problemach tu już wszystko zostało napisane. I OSTATNIA PROŚBA 🙂 JAK WYŁĄCZYĆ TEN CHOLERNY ZEGAR NA WYŚWIETLACZU I BŁAGAM NIE PISZCIE O OPCJI WYŁĄCZ ZEGAR BO TAKIEJ OPCJII NIE MAAAAAA może po prostu się nie da i to jest największy dramat tego telefonu po cholere ci tapeta jak zasłania ją zegar wielki jak wyswietlacz!! a do tych co nie wiedza jak słuchac muzyki z playlisty to odpowiadam. Najpierw klikacie na utwórz playliste i wtedy nadajecie jej NAZWE i dopiero jak nadacie jej nazwe to wchodzicie w nia ponownie i dopiero wtedy jest mozliwosc dodawania muzyki .Pozdrowienia dla pomocy technicznej motoroli to jest dopiero ignorancja na najwyzszym poziomie!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Mam problem.Zrobilam wszystko jak kazala Marylek,zeby przypisac konkretny numer do klawisza w celu szybkiego wybierania,jak probuje zadzwonic to caly czas mi sie wyswietla ;nieprawidlowy;.Czy ktos mi powie ci jest nie tak?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      chciałabym wyłączyć T9 jednak gdy robię to podczas pisania wiadomości czy zapisywania nowego kontaktu jakby się to resetuje i czynność muszę powtarzać za każdym razem :c w ustawieniach też nie mogę się doszukać opcji wyłączenia tego:/ PROSZĘ POMÓŻCIE!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      STRASZNE BADZIEWIA TA MOTOROLA PO 2 MIESIĄCACH UŻYTKOWANIA, PĘKŁA TAŚMA I ODPADŁO KAWAŁEK PLASTIKU JEST NA GWARANCJI ALE NIK TEGO NIE NAPRAWI,SZMIRA JEDNA TRZYMAJCIE SIĘ OD TEGO FONA JAK NAJDALEJ.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Po ustawieniu szybkiego wybierania numeru i naciśnięcia klawisza pod którym ma być wybrany kontakt-pojawia się napis”funkcjonalność niedostępna”-wiecie o co tu chodzi???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      bateria trzyma 2 tygodnie….. chyba po wyłączeniu – u mnie 4 dni i kilka godzin a telefon nówka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Co za mameje życiowe tutaj piszą.
      Pytacie o podstawowe rzeczy, które znajdziecie w instrukcji obsługi, które każdy telefon posiada. Powinniście zacząć zabawę telefonem od przeczytania tej krótkiej lektury to oszczędzicie sobie czasu na szukaniu po internecie.

Viewing 51 reply threads
Reply To: Test telefonu Motorola Gleam
Your information: