Start Forum Sprzęt Sony Test Sony Ericsson Yari

Viewing 43 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Sony Ericsson Yari to model GSM/HSDPA z linii telefonów dla fanów gier i korzystania z zasobów multimedialnych. Nie trzeba nic trzymać, ani niczym obracać, a jedynie ruszać się – technologia gry przy pomocy gestów – promuje swój produkt producent.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Sony Ericsson Yari

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Prosty telefon za 1400 PLN? I jak tu się dziwić, że SE spada sprzedaż?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mialem SE w 550i z najlepszym dzwiekiem jaki swiat slyszal a potem w 850i.Niesamowite walkmany.Ale teraz byle n95/82 ma i lepszy dzwiek i ladniejsze zdjecia i wiecej pamieci i wyjscie na tv.A SE dalej klepie to samo menu.Ja juz nigdy nic niekupie z tej firmy…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      w play w abo 50zł na 24 miesiące jest za 1zł więc cena dobra jak za takiego fona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Nigdy nie lubiłem SE… ale ten model mnie BARDZO pozytywnie zaskoczył 🙂 – do kolegi J – Ty chyba nie widziałeś jakie zdjęcia robią Nokie 🙂 – prosty przykład – 5800 – ZDJĘCIA TRAGICZNE!!!! sprawdzałem 5 różnych sztuk tego fonu bo chciałem kupić – TRAGEDIA!!!! – więcej śniegu niż obrazu – foty 100 x gorsze niż z mojego Samsunga Z170 z 1,3MPix 🙂 Z tego co widziałem to n95 też nie robi jakiś przepasionych fot… Moim zdaniem to jeden z CIEKAWSZYCH SE od dłuuuuuższego czasu!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Bardzo fajny fonik, ładny funkcje całkiem spoko i podobno ma być chyba u wszystkich opów. Brawo telix chyba pierwszy test tego modelu w PL!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Co do zdjec polecam http://www.esato.com/phonephotos/index.php?toplist
      =yes Stronka z top 100 najlepszych zdjec z komorek.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      wi-fi jest. nawet w menu jest ta opcja : ) prosze o

      poprawienie bo to wazna rzecz 😀 pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Telefon nie ma funkcji Wi-Fi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      zakupiłem telefonik i nawet nawet , i mam pytanko , bo za Mapa google jak wchpdze to płace a za Wisepilot też trzeba płacić ? i pytanko czy można wgrac jakąś inna mape jak do nawigacji nap automape ? Pytanie może bez sensu no ale poprostu nieznam się heh

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Wisepilotpobiera dane GPS z BTSów więc trzeba płacić za transfer. Automapy nie ale mozna NaviExperta zainstalować.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      kolego dasz info jak zainstalowac tego NaviExperta ? Sprawa bardzo ważna . Z góry Dzieki !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Google = NaviExpert, i tam wszystko masz. Z Navi jeżdze od 2 lat (SE k800i) i dziala super. Możesz wybrać abonament – njakrótszy chyba tydzien, platny sms-em. Zastanawiam sie teraz nad kupnem Yari lub c902…. SE zawsze mialo lepsze aparaty, szczególnie cybershot.

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Kopiłem i polecam :)))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mam pytanie czy ten fonik ma slot karty pamięci na zewnątrz obudowy czy gdzieś pod klapka bateri ??Z góry dzieki za odp.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ogolnie bardzo ładny telefon,mony aparat i dobrze grajace stereofoniczne glosniki:) Zawsze wolalem nokie ale ten model ericssona mnie zaskoczyl.POdoba mi sie rowniez to ze nareszcie nie trzeba kupywac innej karty pamieci niz microSD.Ogolenie zajefajny telefonik mam go tydzien i nie narzekam)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      No szczerze mówiąc coraz bardziej przekonuje sie do tego telefonu i chyba sobie go sprawie. Ale słyszałem ze podobno odczytuje karty od SanDiska,czy ktos kto go mam moze to potwierdzic ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      *TYLKO OD SANDISKA….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mam do wyboru SE c902 lub wlasnie SE Yari co polecacie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Witam wszystkich Pytanie mam jak z bateria Jak trzyma przy mocnym używaniu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      wasnie co wybrac yari czy c902? ktory ma lepszy aparat? yari ma tylko lampe diodową ?to gorsze od klasycznego flesza?ja sie zupełnie kuchnia nie znam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Sprawiłam sobie ten telefon i muszęprzyznać , że jest świetny .

      Ma genialne funkcje np. 2 głośniki Stereo .

      Jest genialny, tani i genialny

      Gorąco polecam. 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      z tego co tu widac wydaje mi sie ze fonik nawet nawet od

      roku mam k800i i juz mi sie troche z nudzil wiec szukam

      czegos nowego i widac ze wszyscy go polecaja 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Czy ktoś może potwierdzić lub wykluczyć wi-fi w tym telefonie, bo dobiegają mnie sprzeczne informacje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      nie ma wifi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Na testach z you tube widać pozytywną zmianę w szybkości działania telefonu np. w menu. Bardzo ciekawy model i tani 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      wifi niema… na necie jest filmik na którym widać tę opcje w menu, natomiast telefon wyszedł bez wifi!!!!!!!

      Dodam, że wczoraj skorzystałem z Wisepilot-a na trasie ok. 15 km (25minut) z Wawy do Ząbek – zatyrał 1mb=1,2zł (Taryfa Twoja Era 100). Dobrze, że nie ustawiłem na test na trasie Warszawa – Kraków, bo by mnie pewnie podliczyli na niezłą sumkę …

      Następnym razem użyję NaviExpert-a – mam nadzieję, że pobiera o wiele mniej…. bo jak nie to GPS w takiej cenie jest mi nie potrzebny..

      Ogólnie telefonik zajefajny, użytkuję tydzień i jestem very happy!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mam okazje go wziąć w Play’u. Miałem okazje oglądać egzemplarz pokazowy i strasznie przyciski chodziły czy w normalnej wersji również tak jest?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      czy orientuje sie ktoś czy można wgrać do SE YARI jakiś program do GPS-u jak np. GRIM na symbiana żeby śmigało bez pobierania kasy??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      wie ktos jak z wejsciem na sluchawki?? ma jacka czy nie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      witam mam ten fon od wczoraj i zdjęcia nie są takie fajne zwłaszcza te robione w ruchu i nie mówię tu o biegu tylko zwyczajnie dziecko się lekko poruszy i już zdjęcie do niczego ma może ktoś podobne doświadczenie a może to mój fon jest wadliwy ?????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      mam pytanko :

      czy brał go ktoś w orange? bo jak tak to co tam było w zestawie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      jak chodzi o wejście to jest mini jack

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      mam go od miesiąca bateria traci około 20-25%dziennie a nic szczególnego na nim nie robie czy to normalne??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Telefon świetny, zapraszam na forum tego telefonu – http://www.yari.cba.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Witam czy ktoś wie jak sie nazywa motyw z na 3 stronie a dokładnie z 35 sekundy, ?? dokładnie chodzi mi o to flash menu widoczne na filmie, gdyż w swoim yari takowego niemam dodam ze oprogramowanie Orange;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      według mnie to bardzo bardzo super zajebisty telefon i tyle :}

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      2 m-ce

      + Duży wyświetlacz, intuicyjne menu, bajerki, dobrze wykonany

      – bateria 450h to bujda na resorach 3 góra 4 dni

      nie gram i nie słucham muzyki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      jak w nicku! w play za zyla w abonamencie 40 zyla i proste! a telefon gitara!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mam pytanie:czy ten telefon można dostać w kolorze czerwono-białym ?? Jeśli tak to gdzie ?? Z góry dzięki na odpowiedź..:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      telefon jest naprawde fajny… nie bardzo rozumiem ludzi

      ktorzy pisza ze ma slaba baterie, bo mi codziennie

      sluchajac, zykajac zdjecia i sms-ujac trzymy okolo tygodnia,

      a nie uzywajac go w ogole prawie 2 tygodnie!!! aparat,

      odtwarzacz itd. super… ale radze zaaktualizowac

      oprogramowanie poniewaz mi odmowil posluszenstwa

      bluetooth ale juz wszystko ok, a nawet lepiej filmy

      nagrywa…… reasumujac POLECAM!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      ja ma sony ericsson yari już od 3 miesięcy i to w nim wkórza że niema w nim np. ViedoDj , PhotoDj , MusicDJ itp. :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      blu ray dvd copy相同 [url=http://www.blu-ray-software.net/blu-ray-copy/]blu ray dvd copy[/url]被人 blu ray dvd copy群淹没 blu ray dvd copy结束
      电影[url=http://www.blu-ray-software.net/blu-ray-ripper/]blu ray dvd ripper[/url]画面 blu ray dvd ripper希望 blu ray dvd ripper出现 blu ray dvd ripper快一点,
      那个[url=http://www.blu-ray-software.net/blu-ray-ripper/]blu ray dvd[/url] 夏天blu ray dvd牵手 blu ray dvd越想见blu ray dvd
      你[url=http://www.hd-video-software.com/mkv-converter/]convert mkv[/url]说convert mkv这一句convert mkv很有 convert mkv夏天的 convert mkv感觉
      hd converter初恋的[url=http://www.hd-video-software.com/hd-video-converter/]hd converter[/url]香味hd converter就 hd converter这样被 hd converter我们寻回
      [url=http://www.hd-video-software.com/avchd-converter/]convert avchd[/url]雨下convert avchd整夜, 我的convert avchd爱convert avchd溢出 convert avchd就象雨水
      [url=http://www.hd-video-software.com/mac-hd-video-converter/]hd video converter for mac[/url]我 hd video converter for mac接着 hd video converter for mac写 hd video converter for mac把永远爱 hd video converter for mac写进诗的结尾
      整夜[url=http://www.hd-video-software.com/mts-m2ts-converter/]m2ts converter[/url] 我的m2ts converter爱溢出 m2ts converter就象 m2ts converter雨水 m2ts converter
      而[url=http://www.hd-video-software.com/mod-converter/]convert mod[/url]你的convert mod脸颊象convert mod田里convert mod熟透的 convert mod蕃茄

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      mam pytanie . chciałabym kupic ten telefon, ale bez karty ani nic . w jakiej moze byc cenie? z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich 😉 .

Viewing 43 reply threads
Reply To: Test Sony Ericsson Yari
Your information: