Start Forum Sprzęt Sony Test Sony Ericsson XPERIA Play

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Połączenie telefonu i konsoli było tym, czego na rynku jeszcze nie było. I co jak co, ale weteran konsolowej rozrywki, czyli Sony ze swoim PlayStation, mógł być gwarantem produktu o najwyższej jakości.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Sony Ericsson XPERIA Play

    • exit
      Member
      Liczba postów: 330

      Ciekawy telefon ale trochę moim zdaniem niewypał. Chyba próba wprowadzenia odpowiednika n-gage. Jak miałbym wydać tyle kasy wolałbym przeznaczyć ją na bardziej uniwersalnego Iphona 4 lub Nokie N8 . A jeszcze jedno „Wraz z telefonem otrzymujemy baterię o pojemności 1500 mAh, zestaw słuchawkowy, kabel do transmisji danych, wtyczkę do kontaktu oraz kartę pamięci o pojemności 4 8 GB.” – co to znaczy 4 8 GB – 4GB czy 8 GB czy co 48?

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Widzę, że nie tylko Nokia, ale też SonyEricsson to swego rodzaju betony myślowe, nie przyjmujące do wiadomości obowiązujących standardów w swojej klasie. Nokia po wydaniu komunikatora E90 zatrzymała się w swych topowych modelach na wyświetlaczach rozdzielczości prawie 1/2 VGA (360 X 640 punktów obrazu), a górnopółkowe SonyEryki długo nie potrafiły filmować w rozdzielczości VGA, od dawna powszechnie stosowanej w kamerkach fonów konkurencji. Jednemu i drugiemu producentowi zdarza się oszczędzić na przydatnej funkcji, nagle odebranej najnowszemu modelowi, jakby wymagała znaczących nakładów i wyraźnie podrażała wyrób końcowy. W SE Xperia Play np. nagły brak modułu radia FM, które było nawet w prostych SonyErykach. Albo powrót Nokii do pierdzących głośniczków po tym, jak w N95 pokazali, jak piękne i głośne brzmienie z basami można mieć w komórce… Beton myślenia konstruktorów i marketingowców, bo czym innym wyjaśnić tą bezmyślną głupotę?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      żal mi waszych komentarzy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Ja na wyspach w 02 dostałem 16 gb do tego fona. porównanie do n-gage no sorry ale nie wiele mają wspólnego , porucz tego że nokia próbowała coś tam wykombinować. i chwała im za to ,czasy były inne i ograniczenia sprzętowe też. Nie testowałem i phona4 ale z mojego xplaya jestem naprawdę zadowolony. Aparat i kamerka może i nie powala na łopaty ale daje radę. ludziska ilość megapikseli to nie jakość zdjęcia ale wielkość 5 mpx wystarczy jak na telefon. Radio nio mogło by być ,ale trudno. Natomiast jeśli chodzi o gry no to gwarantuję że jak do tej pory żaden telefon tego nie ma co sexp .Sterowanie jest dość fajne co prawda trzeba się przyzwyczaić. Gry jak na razie nie są masakrycznie drogie. Dość dużo fajnych tytułów. Widziałem na jakimś htc jak koleś grał w strzelanke na dotykowym . Wyświetlacz aż trzeszczał. Każdy chwali swoje ale ja polecam sexp wszystkim którzy lubią pograć w giery nie zabierając z domu plejki czy boxa z telewizorem na plecach. pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Osobiście polecam tego fona!!! Ma niestety kilka wad:
      – brak radia
      – klawisza migawki
      – słabe wi-fi
      Mnie jadnak one nie za bardzo przeszkadzają. Jest to najlepszy telefon do gier. Jest ich naprawdę dużo. Klawisze to doskonały pomysł lecz trochę brakuje mi gałek analogowych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      bardzo fajna recenzja hehe a tak poważnie to pisał ją chyba ktoś z konkurencji. takie recenzje to można między bajki wsadzić jest tak stronnicza że aż szkoda gadać. po pierwsze należ zbadać tel pod kątem celu do jakiego został stworzony to tak jakby krytykować samochód terenowy za gabaryty i problem z parkowaniem w mieście. nie można mieć wszystkiego aby można było wygodnie grać na padzie to to musi mieć swój wymiar aby pewnie leżało w dłoni i nie wciskajcie ludziom kitu że granie na ekranie jest wygodniejsze od pada! jak można wygodnie grać zasłaniając sobie 1/3 ekranu i jak można wygodnie grać w bijatyki lub inne gry akcji za pomocą czujników wychylenia itp za co tak sobie chwalicie iphona! ja rozumiem biedne wyścigówki ale są jeszcze inne gry! to tak jakby powiedzieć że w tekkena wygodniej grać na kinect haha:) po kombosie pokój do remontu i nic tylko karetke wzywać.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Test Sony Ericsson XPERIA Play
Your information: