Start Forum Operatorzy VOIP Test Skype DualPhone 4088

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Jak wiadomo korzystanie z telefonu przez Skype możliwe jest na wiele sposobów. Oprócz aplikacji na komputery PC i Mac możemy także korzystać z aplikacji mobilnych instalowanych w smartfonach lub tabletach. Innym sposobem jest kupno telefonu podpinanego bezpośrednio do Internetu kablem ethernetowym. Takim rozwiązaniem jest właśnie testowany dzisiaj Dualphone firmy RTX.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Skype DualPhone 4088

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Świetny telefon do Skype, obsługuje 2 konta oraz dodatkowo linie stacjonarną. Bardzo dobra jakość połączeń.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      telefon zamówiłem u oficjalnego dystrybutora biuro@dualphone.net.pl , przesyłkę otrzymałem po 2 dniach, wszystko sprawnie szybko oczywiście z FV i polską gwarancją, w tej chwili jest to najtańsza opcja, polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Według mnie najlepszy model do Skype. Idealny do biura, prosty w obsłudze z wygodna klawiaturą. Połączenia bez zakłóceń i szumów. Polecam tego typu rozwiązanie bezprzewodowe.

    • adlugi
      Member
      Liczba postów: 54

      Wydaje mi się, że cena aparatu jest dosyć wygórowana. Zakładając, że będziemy często korzystać to warto, ale w przeciwnym wypadku….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Spoko zestaw łatwa obsługa bardzo dobra jakość rozmów jeden wielki minus to akumulatorki radze odrazu zmienić je na coś innego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Czy ta baza w zestawie obsługuje inne słuchawki DECT innych marek?

Viewing 6 reply threads
Reply To: Test Skype DualPhone 4088
Your information: