Viewing 29 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nowy telefon Siemensa to jeden z bardziej zaawansowanych modeli które pojawiły się na polskim rynku w 2003 roku. Z uwagi
      na wysoką cenę aparat przeznaczony jest przede wszystkim dla tzw. rynku biznesowego, więc na początku dostępny będzie przede wszystkim w taryfach biznesowych z wysokimi opłatami abonamentowymi.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Siemens S55

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Pomuzcie mi jak mam przeslac zdjecia z Siemensa S55 do kompa bo nie wiem jak sie przeslyla pomuzcie;(!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      uaktywnij w punkcie twojej sieci mms

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      TEN TELEFON ROBI GOWNIANE ZDJECIA MOZNA DOSTAC PIERDOLCA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja juz pojutrze bede mial ten telefon mysle ze sie oplaca bo podobono kijowe zdjecia robi ale jka zassa sie na kompa to podobno wszystko ok jest prawda:>..hihih mam taka nadzieje ze bedzie wszystko ok :)a tym czasem powiem wam cos weście spierdalajcie z tad i zebym was wiecej tu nie widziel ok ?? bo ino***** zasmecacie mi tu jakimis zajebanymi literkami piszac ze macie gowniane zdjecia to kup se***** nowy telefon jak ci ten nie pasujne i***** nie wypowiadaj sie z takim wulgaryzmem na forum publicznym rozumimy sie kutasie pierdolony ?? bo jak nie to daj adres to przyjde do ciebie :P…pozdro for all 😛 jak ktos ma problem to dzownic do mnie 510483661 i zalatwimy ta sprawe;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      olpen a loda zrobisz?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak uaktywnić mms mam z sieci orange

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Guziki wypadają z tego wspaniałego SIEMENSA!!! Połowe mam na Kropelce a reszta gdzieś się po świecie poniewiera!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      JAK SKONFIGUROWAC TEGO ZLOMA OD PODSTAW W SIECI PLUS GSM

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A mi to się on nawet podoba tylko z tymi guzikami to można jobla dostac dlatego mam taśmą przeźroczystą zaklejone a poza tym to fajny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Trafiłem tu dopiero dzisiaj, a szkoda. Używam Siemensów od sześciu lat. Jedyny model z którym nie miałem kłopotów to C35, choć wyświetlacz nak na te czasy, był mało kontrastowy. Napewno ostatni model Siemensa w moim życiu to S55. Jako model dla sektora biznesowego jest faktycznie nie najgorzej wyposażony. Niestety nie idzie to w parze z jakością, którą oceniam tu wyjątkowo nisko. Od nowości nie działają poprawnie przyciski boczne (gdy przycisk pstyknie to nie znaczy że załączył, aby załączył trzeba go zajebiście przydusić i w przypadku dyktafonu, nie puszczać pomimo że palec więdnie, bo się wyłączy). Pękająjące bez powodu pokrywy bateri i wypadające klawisze, dają obraz produktu rozpaczy firmy Siemens. Acha, co nowszy model to ciężej chodzi klawiatura (twardsza i bez wyczuwalnego pstyknięcia). Dla mnie Siemens już nie istnieje!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja mam ten telefon juz jakis czas i jestem z niego zadowolony.kijowe zdjecia?a co moze c65 robi lepsze?… 640×480 na 16bit to dla mi wystarczy.jesli sie nie wiercisz to mozesz zrobic naprawde ladne zdjecie.co do klawiatury to owszem jest twarda i wypadaja z niej klawisze [mi pierwszy wypadl po poltorej roku, reszta trzyma sie swietnie :p] to jednak nie jest to telefon dla przedszkolakow zeby mial ekran dotykowy zamiast klawiatury.a nowa klawiatura kosztuje kilka zloty 😛 co do bocznych klawiszy to tez sie moge przyczepic – zeby wlaczyc jednym z nich dyktafon trzeba niezle przycisnac.ale ja go nie uzywam – zrobilem sobie skrot na klawiaturce i no problem.ogolnie jak na dzisiaj to telefon jest dobry.za te cene nie wszedzie mozna dostac tyle funkcji.moge polecic ten telefon tym ktorzy chca poczuc ze maja w dloni telefon a nie kalkulator za 2zl.ot co! 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      pomuszcie mi znalezc CLIR w siemensie s55 prosze bo chce zastrzezyc sobie nr telefonu prosze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      DAJCIE JAKIEŚ STRONKI Z DARMOWYMI DZWONKAMI TAPETAMI itp DO SIMENSA S55. MÓJ GG TO 990768

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Potrzebuje ustawień MMS w sieci ERA do simensa S55

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      dajcie mi jakąs strone z darmowymi dzwonkami na simensa S55 mój gg 9208211

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      telefonik maly w sumie fajny ale kalwisze odpadaja;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jaki napisac adres url bo nie moge wysłać mms????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      podczas odbierania mms wyskakuje mi blad konfiguracji lub sieci. konfiguracje mam
      ustawiana teoretycznie dobrze. pomocy s55 (6480179)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Tu wasz wspaniały Simens S55 jak chcecie mnie kupić to lepiej sie 1000 razy zastanówcie bo
      ze mną są same problemy a zwłaszcza jeśli chodzi o konfiguracje w Sieci Plus GsM MMs-ów i
      robienie zdjec tą niby cyfrówka!!!Ps.A jeśli chodzi o wypadające klawisze to sie nie
      martwcie nowy Panel do mojego modelu kosztuje jedynie 37 zł bez Vat wiec chyba lepiej jest
      mnie wyrzucić na śmieci i kupic sobie inny lepszy fon który nie sprawia tylu problemów
      właścicielowi!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jest on poprostu ajefajny.polecam.mam go juz przez 3 lata i nigdy sie niezepsuł.bateria
      jest wytrzymała.;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ma ktos ustawienia mms do siemensa c65 w plusie?? moje gg to 3556078,jak ktos moze niech
      napisze. hej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ludzie, jeśli nie wiecie jak się cokolwiek robi w tym telefonie, wogóle w siemensie to polecam stronkę http://www.siemensiak.pl

      W sieci jest wiele ciekawych i bardzo przyzwoicie napisanych komentarzy jak sie robi to i tamto, wystarczy troszeczke pogooglowac. Jesli chodzi o opinie o tym telefonie, to jest to chyba najtanszy w tej chwili model posiadajacy Bluetooth na pokladzie. Co do minusow, to w najwczesniejszych partiach tych telefonow wypadaly klawisze z klawiaturki. Poza tym, w tej cenie to nie kupi chyba teraz lepiej wyposazonego telefonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Cześć mam simensa s55 iTelefon wydaje z siebie dźwiek, po czym sie sam wyłącza, jak to naprawia

      czy mógł by mi ktos pomóc?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Hejka. Mam pytanko: jak przeslac zdjecia z telefonu na komputer przez IRDA?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jaki złom tan siemens S55 to masakra. Od roku nie mogę skonfigurować telefonu na MMS w sieci Plus, choć przez internet konfigurowałam go już kilkakrotnie, nie mogę też ściągać dzwonków, tapet, już nie wspominając o robieniu jakichkolwiek zdjęć. Jest to z pewnością mój pierwszy i ostatni siemens.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Shit jakich mało. 2 razy mi się klawiaturka posypała (10 zetów za klawiaturkę + koszt wymiany) Tylna klapka pękła i odpadła, do tego bateria nie kontaktuje. Leży on gdzieś u mnie na chacie. Aparacik może i nie najgorsze zdjęcia robi, ale ile się ich zmieści w pamięci?? Musiałem się nieźle nagimnastykować zrzucając irdą je do S45 podczas wycieczki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Przykro mi czytać te wszystkie negatywne opinnie o s55.

      Mam go od 2003 roku czyli 5 lat, fakt s-mesów nie piszę, ale dla tych co piszą polecam futerał przezroczysty – przytrzymuje klawisze i zapobiega obiciom i podrapaniom,

      mój telefon jest po 5 latach w stanie idealnym, -od początku był użytkowany w pokrowcu.

      Nigdy nie gubił zasięgu – tak jak to często przytrafia się noki, nie było problemy z niczym.

      POLECAM WSZYSTKIM.

      SAME PLUSY.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      co mam zrobić jeśli przyszedł mi mms a nie moge go odebrać bo wyskakuje ,,bład konfiguracji lub sieci" pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Prawidłowo skonfigurować telefon. Jak to zrobić poczytaj https://www.telix.pl/gprs.php

Viewing 29 reply threads
Reply To: Test Siemens S55
Your information: