Viewing 15 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      eria Cxx to, oprócz telefonów z serii A, najtańsza

      grupa telefonów Siemensa. O ile w przypadku wcześniejszych aparatów tego producenta, niska cena szła w parze z niewielką liczbą

      funkcji, o tyle w przypadku najnowszego telefonu niemieckiej firmy – C55 – jest całkiem inaczej

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Siemens C55

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      siemanko wszystkim mam pytansko kto wie skad mozna sciagnac oprogramowanie i jak sie nazywa program do edycji danych w siemensie c55 pilniee potrzebuje pozdrawiam moje gg:3969254

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      z kad moge sciagnac orogramowanie do siemensa c 55 albo iak odblokowac kod aparatu ??? z gory dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Potrzebuje programu siemens data siute dla siemensa c55 ale nigdzie go nie umiem znaleźć… pomóżcie… mój numer gg 2971446

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ptrzebuje programu do siemensa c55 ale nie moge go znalesć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ptrzebuje programu do siemensa c55 ale nie moge go znalesć to muj numer 510391145 prosze o pilny kontakt

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ma ktoś Siemens Data Siute dla Siemensa C55 i jakiś program do wgrywania dzwonków do siemensa a52 gg:4385392

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Pomocy szukam kodu sieci do simensa c55 jak ktoś ma to plis przyślijcie mi na e-mayla dvtelo@op.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja terz potrzebuje programu do tego simensa C55… Jak ktoś ma niech sie odezwie plisss… e-mail:19k@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      do czego ten program ??!!! ja też che go mieć!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jak wgrac oprogramowanie do c55

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wyskoczył mi kod apararu kto wie co z tym zrobić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jeden z najlepszych telefonów w przedziale do 100zł. Bardzo duża liczba funkcji. Mi szczególnie przypadł do gustu GPRS, gdyż uzywałem C55 jako modemu do łączenia się w iPlusie z internetem. Jakość wykonania telefonu także jest na wysokim poziomie. Miałem już kilka egzemplarzy i jak dotąd zauważyłem tylko d, wie wady, mianowicie telefon lubi gubić zasięg na parę sekund, szczególnie gdy jesteśmy w miejscach gdzie jest niezbyt duży. Po drugie może nam się przytrafić, że ni stąd ni zowąd padnie nam soft, a to wiąże się z wydatkami (ode mnie chcieli 90zł za ponowne wgranie softu, ale to już dawno było). Ogólnie polecam ten telefon, mimo pewnych minusów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      to ajgorsza komura jaką widziałem chcecie zrbić coś dobrze nikupujcie jej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      najhujowsz komura naprawdęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęe

      ]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam Simensa A52 i nie moge znajsc softu do niego czy mogłby ktos mi podac linka do tego programu. Z góry dzieki pozdro

Viewing 15 reply threads
Reply To: Test Siemens C55
Your information: