Start Forum Sprzęt Bluetooth Test Plantronics Discovery 975

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      W naszej redakcji pojawił się do testów najnowszy model słuchawki bluetooth Plantronicsa – Discovery 975. Można spokojnie powiedzieć że jest to jedna z topowych słuchawek tego producenta o czym świadczą zarówno wysoka jakość wykonania, dostępne funkcje jak i cena urządzenia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Plantronics Discovery 975

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      przymierzam się do zakupu, ale to, co przeczytałem to

      dokładnie mogę wyczytać ze specyfikacji…bardziej

      zależałoby mi na opisie funkcjonalności, wrażeń słuchowych

      użytkownika oraz osoby połączonej. nie tego oczekiwałem

      po takim teście.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Pół roku temu kupiłem żonie "damski analog" tejże słuchawki czyli Discovery 925 i mogę zdecydowanie, w pełni odpowiedzialnie oraz bez żadnej przesady powiedzieć, że słuchawka jest po prostu rewelacyjna. Dane z opisu są prawdziwe. Dźwięk głęboki, czysty, wyraźny dla obojga rozmówców, a dzięki sprytnie skonstruowanej wkładce dousznej faktycznie trzyma się stabilnie, bez potrzeby obejmy na małżowinę, nie przeszkadza absolutnie i można o niej zapomnieć (trzeba uważać by nie stracić). Sam niestety kupiłem podobną słuchawkę, równie topową z Nokii (904). Może trafiłem na nieudany egzemplarz, ale niestety źle byłem słyszany, a teraz z niejasnych powodów mikrofony przestały działać. Muszę niestety kupić nową słuchawkę i chyba wiem, która to będzie…

      PS: Walory użytkowe niezaprzeczalne, a do tego ta elegancja (mmmm…)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Czy ktoś wie, jak w tej słuchawce odrzucić rozmowę?
      W instrukcji nic nie znalazłem, a podobno ma.
      Z góry dzięki 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      witam…mam tą słuchawkę…zaskoczyła mnie miło jakością jednak nie dlatego ją kupiłem,,,zapewniono mnie,ze będę mógł jej uzywać na 2 telefony.Można,owszem ale raz z jednym raz z drugim.Niestety nie mogę jej sparować w jednym czasie z dwoma telefonami…i to mnie wkurza….a moze tachnika na to jeszcze nie pozwala???pozdrawiam,Art

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      słuchawka rewelacja polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

      Witam kupiłem tą sluchawke podpiałem do etui a etui do pradu, po okolo1h wlaczylem ja i zparowalem z ps3, wszystko dzialalo uzywalem jej tak 20 min, poszedlem na obiad wracam a tu sluchawka wylaczona, wlacza sie na pare sekund slysze pewien sygnal dzwiekowy i sie wylacza, podpialem ja jeszcze raz do ladowania tym samym sposobem na 30 minut wyciagam i brak reakcji, wkoncu podpialem ja bezposrednio do zasilacza i zostawilem na cala noc budze sie a sluchawka dalej brak reakcji. I teraz pytanie czy cos moglo sie stac z bateria? Zlym sposobem ladowalem czy moze cos innego? Wiem ze mialy byc opinie ale nie wiem gdzie o to zapytac prosze o pomoc

Viewing 6 reply threads
Reply To: Test Plantronics Discovery 975
Your information: